فوری؛ کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا خواستار مسدود شدن کل دارایی بایننس شد!

یک روز پس از طرح دعوی علیه صرافی ارز دیجیتال بایننس، کمیسیون بورس و اوراق بهادار از دادگاه خواست که هم ارزهای فیات و هم ارزهای دیجیتال مربوط به Binance.US را مسدود و به کشور برگرداند.

درخواست مسدود کردن برای شرکت‌های Binance.US اعمال می‌شود و نه برای برای نهادهای غیرامریکایی صرافی. علاوه بر این،این دستور ده‌ها حساب که توسط Binance.US در موسسات بانکی مانند Prime Trust، Axos Bank و بانک منحل شده سیلورگیت و سایر موسسات نگهداری می‌شود، شامل می‌شود.

کمیسیون بورس اوراق بهادار که دو نهاد خارجی به نام‌های Sigma Chain و Merit Peak که توسط ژائو کنترل می‌شوند، همچنین در جمع‌آوری نادرست میلیاردها دلار سرمایه مشتریان با وجوه بایننس نقش دارند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار دستور منع فوری در این باره داده است. او در ادامه اضافه کرد:

بینگ ایکس
امتیاز کارشناس:
7.5/10

با توجه به سال‌ها رفتار متخلفانه متهمان و نادیده گرفتن قوانین آمریکا، از اتلاف دارایی‌ها موجود برای هرگونه قضاوت جلوگیری می‌کند.

کمیسیون بورس اوراق بهادار در شکایت اوایل این هفته ارائه داد، بایننس و ژائو را سیزده اتهام جداگانه که شامل کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران، فعالیت به‌عنوان یک دلال معاملات ثبت نشده و اتاق پایاپای و همچنین ترکیب نامناسب وجوه متهم کرده است.

Binance.US می‌گوید که وجوه در جایی کاملا امن و ایمن نگهداری می‌شوند.

بلافاصله پس از اینکه کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا برای صدور فرمان محدودیت فشار آورد، Binance.US اعلامیه‌ای عمومی در توییتر منتشر کرد و افزود: “دارایی های کاربر ایمن و هستند و پلتفرم به‌طور کامل در بخش سپرده‌ها و برداشت به‌صورت معمول کار می‌کند.”

Binance.US اضافه کرد که درخواست ماموران برای مسدود سازی کاملا غیر ضروری است. به‌نظر می‌رسد بیشتر به‌دنبال ایجاد مزیت کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار در روند قانونی است تا اینکه واقعا به ایمنی دارایی‌های مشتری اهمیت دهد.

این صرافی گفت که تا همین اواخر، کارکنان کمیسیون اوراق بهادار، علی‌رغم سال‌ها تعامل، هیچ نگرانی در مورد ایمنی دارایی‌ای مشتری ابراز نکرده بودند. با این حال، تیم حقوقی این شرکت در هفته گذشته در ارتباط مستمر با کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار بوده و به نگرانی‌های آنها در مورد ایمنی دارایی مشتریان رسیدگی کرده است.

بایننس گفت که علیرغم ارائه اطلاعات برای اطمینان به کارکنان کمیسیون بورس و اوراق بهادار در مورد ایمنی دارایی‌های مشتری، آنها همچنان تصمیم گرفتند که درخواستی برای منع موقت و دستور مقدماتی ارائه کنند. بایننس افزود: ما از این اقدام ناامید شده‌ایم، اما آماده دفاع از خود در دادگاه هستیم.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥