شناسایی میم‌کوین‌های نسل جدید؛ آیا زمان دوج و شیبا به پایان رسیده است؟

دوج کوین و شیبا به‌عنوان ارزهای دیجیتال میم محبوبیت بالایی بدست آورده‌اند. با این حال، ظهور ارزهای جدید مانند PEPE و FLOKI را نمی‌توان نادیده گرفت.

په په و فلوکی به آسیا آمدند

اخیرا گروه دوم میم‌کوین‌ها به‌خصوص په په از استقبال مثبت جامعه ارزهای دیجیتال برخوردار شده است. در تازه‌ترین خبر صرافی Bithumb کره‌ جنوبی اعلام کرد که هر دو توکن را در 18 مه فهرست می‌کند.

با شروع معاملات این دو میم‌کوین در صرافی Bithumb، همچنین کاربران فلوکی ممکن است واجد شرایط برای شرکت در بازار وون کره جنوبی باشند.

در واقع تصمیم اخیر این صرافی مبنی بر دسترسی به فلوکی و په په در آسیا به‌طور بالقوه می‌تواند بر عملکرد بازار آن‌ها تاثیر بگذارد. زیرا این دو ارز دیجیتال در دسترس سرمایه‌گذاران بیشتری قرار می‌گیرند به همین دلیل ممکن شاهد افزایش تقاضا برای این رمزارزها و در نتیجه افزایش قیمت آن باشیم. تاثیر مشابهی که در گذشته بر بازار شیبا و دوج کوین گذاشت.

کره جنوبی امسال به اکوسیستم کریپتو با نقدینگی عظیم کمک کرده است. به عنوان مثال، ریپل چند ماه پیش از افزایش فعالیت در این منطقه بهره‌مند شد و قیمت آن رشد کرد.

به‌دنبال اعلام این خبر، جریان ورودی ارز فلوکی افزایش یافت. جریان ورود صرافی تعداد کل توکن‌های سپرده شده در کیف پول‌های صرافی را نشان می‌دهد. این نشان می‌دهد به دلیل اعلام این خبر، فعالیت این میم‌کوین افزایش یافته است.

نمودار عرضه په په و فلوکی

با وجود اینکه فلوکی قبل از په په وجود داشت، عرضه توکن‌های په په در صرافی‌ها سر به فلک کشیده است. همانطور که در نمودار بالا نشان داده شده، این معیار به 135.22 تریلیون رسیده است.

با توجه به داده‌های موجود احتمالا قیمت دوج و شیبا نزولی خواهد شد. په په و فلوکی یک تهدید احتمالی برای نقدینگی دوج و شیبا است.

هنگام در نظر گرفتن حجم اجتماعی په په، داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که تبلیغات په په به‌طور قابل توجهی کاهش یافته است. برای تعیین حجم اجتماعی، میزان عبارات جستجوی مربوط به آن را بررسی می‌کند.

په په

علی‌رغم کاهش جستجو مرتبط با په په تقریبا با شیبا همتراز شده است. بنابراین این می‌تواند به این معنی باشد که میم تازه ظهور یافته به اندازه شیبا در ماه گذشته محبوبیت بدست آورده است.

از سوی دیگر ممکن است فلوکی برای رقابت با دوج نیاز به هجوم کاربران بیشتری داشته باشد. در زمان انتشار این مطلب، آدرس‌های فعال هفت روزه به 65000 کاهش یافت. این معیار سطح حدس و گمان و تعامل جمعیت را با آدرس‌های متمایز نشان می‌دهد.

دوج کوین

در نتیجه، ممکن است په په بتواند شیبا و دوج کوین را شکست دهد. اما در مورد فلوکی، ممکن است به چیزی بیشتر از یک فهرست در چندین صرافی نیاز داشته باشد تا به‌عنوان یک رقیب جدی در نظر گرفته شود.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥