سه روش جلوگیری از هک کیف پول‌های ارز دیجیتال

چگونه سرمایه‌گذاران رمزارز می‌توانند از هک و سوءاستفاده‌ها جلوگیری کنند، خوشبختانه علی‌رغم پیچیدگی و توانایی‌های روزافزون هکرها، سه گام ساده وجود دارد که می‌توانید برای ایمن نگه داشتن وجوه خود انجام دهید.

برای هولد طولانی مدت ارزهای دیجیتال خود از کیف پول‌های سخت‌افزاری استفاده کنید. کیف پول‌های سخت‌افزاری مستقیما به اینترنت متصل نیستند و در مقابل تهدیدات آنلاین مانند حملات فیشینگ یا بدافزارهای ایمن هستند. آن‌ها با نگه داشتن کلیدهای خصوصی شما به صورت آفلاین و به دور از هکرهای احتمالی، یک لایه حفاظتی اضافه دارند.

احراز هویت دو مرحله‌ای در تمام اکانت‌های ارز دیجیتال و کیف پول‌های خود فعال کنید. با این کار یک لایه امنیتی اضافی اضافه می‌کنید و هنگام استفاده از اکانت‌های ارز دیجیتال و کیف پول‌ها از شما می‌خواهد یک کد یکبار مصرف ایجاد شده توسط برنامه‌هایی مانند Google Authenticator یا Authy ارائه دهید. با این کار، حتی اگر مهاجم موفق به سرقت رمزعبور شما شود، نمی‌تواند به حساب‌های شما دسترسی پیدا کند.

هنگام کلیک کردن بر روی لینک‌ها در ایمیل و رسانه‌های اجتماعی بسیار محتاط باشید. اغلب هکرها از پیشنهادات یا هدایای فریبنده برای فریب کاربران استفاده می‌کنند. برای آزمایش برنامه‌های غیرمتمرکز جدید و برای کاهش خطر از دست دادن وجوه خود، از حساب یا کیف پول‌های موقت یا burner استفاده کنید.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥