چقدر در شیبا سرمایه‌گذاری کنیم تا در بولران بعدی میلیونر شویم؟

میم‌کوین شیبا به دلیل رشد چشمگیر که در بازار صعودی قبلی داشت توجه سرمایه‌گذاران و علاقمندان به ارزهای دیجیتال به خود جلب کرده است. با این حال ارزش این توکن در طول زمستان طولانی گذشته افت شدیدی را تجربه کرد و قیمت آن اکنون ۹۰/۶ درصد کمتر از بالاترین رکورد آن در اکتبر ۲۰۲۱ است.

رکودهای بزرگ در بازار می‌تواند باعث وحشت تازه‌واردان به بازار کریپتوکارنسی شود. از سوی دیگر تریدرهای حرفه‌ای این افت را فرصت ارزشمندی می‌دانند. حال این سوال پیش می‌آید برای میلیونر شدن در روند صعودی بعدی چقدر باید در شیبا سرمایه‌گذاری کرد؟

چشم‌انداز قیمت شیبا

شیبا دو سال پیش وارد صحنه کریپتو شد و از آن به‌عنوان قاتل دوج کوین یاد می‌شود. طی چند روز پس از عرضه این توکن قیمت آن به‌طور شگفت انگیزی ۱۵۰۰ درصد افزایش یافت. این رشد بی‌سابقه باعث شد این فرضیه ایجاد شود که قیمت این میم‌کوین روزی به ۱ دلار می‌رسد.

در حال حاضر شیبا، پانزدهمین ارز دیجیتال باارزش از نظر ارزش بازار است.

توسعه‌دهندگان شیبا سخت در تلاش هستند تا اکوسیستم این میم‌کوین را گسترش دهند. با راه‌اندازی شیباریوم، این پروژه وارد فضای رقابتی بلاک چین لایه ۲ شده است که در حال حاضر تنها چند پروژه دیگر در آن تسلط دارند.

راه‌حل میلیونر شدن از طریق شیبا

می‌توان از فرمول زیر برای تعیین اینکه با چه مقدار شیبا به ۱ میلیون دلار دست می‌یابد استفاده کرد. بالاترین قیمت ثبت شده برای هر شیبا ۰/۰۰۰۰۸۶۱۶ دلار بود.

تعداد شیبا = مقدار هدف/ قیمت آینده مورد انتظار

مبلغ هدف = ۱ میلیون دلار

قیمت آینده مورد انتظار = ۰/۰۰۰۰۸۶۱۶

با این فرمول شما باید ۱۱۶۰۸۷۹۳۶۱۰ شیبا خریداری کنید. با قیمت فعلی تقریبا به ۹۳۹۴۷ دلار سرمایه نیاز دارید.

لازم به یادآوری است که بازار کریپتو به شدت بی‌ثبات است و در معرض رویدادهای پیش‌بینی نشده زیادی قرار دارد. محاسبات ارائه شده در بالا فقط حدس و گمان است.

همیشه باید مدیریت ریسک و پول را در اولویت خود قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که فقط سرمایه‌هایی را سرمایه‌گذاری می‌کنید که آماده از دست دادن آن هستید.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥