افزایش قیمت Filecoin و شمارش معکوس انتشار FVM

یک روز مانده به راه‌اندازی FVM و ارزش Filecoin در حال صعود است. راه‌اندازی ماشین مجازی FVM، جذابیت بیشتری را در شبکه Filecoin ایجاد می‌کند، به‌طوریکه ارزش FIL یک روز مانده به راه اندازی حدود 30 درصد افزایش یافته است. طبق گفته تیم توسعه Filecoin، FVM در عصر روز 14مارس ساعت 15:14 در شبکه اصلی Filecoin فعال خواهد شد.

قابل ذکر است که در حال حاضر Binance  از FVM پشتیبانی کرده و طبق اعلام رسمی، بایننس از ارتقاء شبکه Filecoin که به‌عنوان Network v18 Hygge شناخته می‌شود، این موضوع را اظهار کرده است. در این صرافی ارز دیجیتال به‌طور لحظه‌ای برداشت و سپرده‌های FIL در پلتفرم UTC خود را در ساعت 14:30 در 14 مارس متوقف می‌کند.

بررسی روند قیمت Filecoin

طی هفته‌های گذشته، FIL با عملکردی قابل توجه، موج هیجانی را به‌علت راه‌اندازی FVM به راه انداخت. FIL در طی هفته گذشته بدون حرکت نزولی بیشترین افزایش قیمت‌های فوریه و ژانویه خود را داشته است.

FIL طی دو هفته گذشته 12.9 درصد کاهش قیمت داشته است. با این حال، گزارش‌های Tradingview نشان می‌دهد که FIL با سود هفته‌ گذشته، خود را بازیابی کرده است. سکه طی ماه گذشته 30.14 درصد رشد کرده و در یک هفته 3.24 درصد افزایش قیمت داشته است.

کاربران Filecoin ارتقاء FVM را نسبت به سکه پیش بینی می‌کردند. اطلاعات نشان می‌دهد که FIL در بحبوحه افزایش انتظارات برای ارتقاء شبکه، بیش از 228 درصد افزایش در حجم معاملات را ثبت کرده است. به‌علاوه، قیمت FIL در روز گذشته 28.49 درصد افزایش یافت و در زمان انتشار در قیمت 6.354 دلار معامله شد.

0aI5obn37EUXvcXBJYZbFU95zBHvyfqj5ZebJJodXUke7Oio1Qwhd7Ebp4U5DFppFS0k8N8ZN6rbyD7tq3hkZidCuzeEU8URInhRtcudB5FewzCuAq3S76eAr5OBGqtfSQS8cXJ2Qvffz6lPZSP1HKg

هیجان بازار در تعداد بینندگان و شرکت‌کنندگان در شمارش معکوس تا راه‌اندازی FVM در 10 مارس مشهود است. براساس توییتی از گروه رسمی Filecoin، بیش از 50000 بیننده و 300 شرکت‌کننده در این رویداد حضور دارند.

همچنین، آمارهای Defillama نشان می‌دهد که ارزش کل Filcoin (TVL)، افزایش 19.97درصدی را نشان می‌دهد. TVL از 12 مارس، 1,850,223 دلار بود، اما در 13 مارس به 2,219,792 دلار افزایش یافت.

ویژگی های ارتقاء FVM

ماشین مجازی Filecoin یک محیط زمان اجرا است که در آن توسعه دهندگان می‌توانند قراردادهای هوشمند را در شبکه مستقر کنند. FVM مانند ماشین مجازی اتریوم (EVM)، قابلیت برنامه‌ریزی بلاک‌چین FIL را کاهش می‌دهد و پتانسیل اقتصاد داده باز را آزاد می‌کند.

FVM فایل‌کوین را به یک بلاک‌چین لایه 1 به طور کامل توسعه یافته تبدیل می‌کند. FVM با EVM سازگار خواهد بود و قابلیت پشتیبانی از چندین ماشین مجازی را پس از ارتقا به FIL می‌دهد.

از آنجایی که Filecoin یک سیستم ذخیره‌سازی داده غیرمتمرکز است، استقرار FVM به افراد بیشتری امکان می‌دهد داده‌ها را ایجاد کرده و از مزایای آن بهره‌مند شوند. FVM به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا اپلیکیشن‌ها، بازارها و سازمان‌های غیرمتمرکز را در شبکه Filecoin بسازند. همچنین کارمزدهای را کاهش می‌دهد، سرعت تراکنش را افزایش داده و سازگاری DeFi را در Filecoin تقویت می‌کند.

این ویژگی‌ها انتظارات جامعه را برای راه‌اندازی FVM بیشتر کرده است و افزایش قیمت توکن FIL را در پی دارد. افزایش فعلی حجم معاملات نشان می‌دهد که یا افراد بیشتری تراکنش‌های Filecoin را شروع کرده‌اند یا کاربران فعلی فعالیت‌های خود را در انتظار راه‌اندازی فردا افزایش داده‌اند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.