رکوردشکنی استیکینگ اتریوم | بررسی مسیر توسعه بلاک چین اتریوم

پس از ارتقای اکوسیستم اتریوم در اواسط ماه آوریل، سرمایه‌گذاران توانستند اتریوم استیک شده خود را برداشت کنند. بازده استیکینگ دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار به بالاترین حد خود رسیده است.

طبق آخرین داده‌های بازیابی شده از تجزیه و تحیل پلتفرم تحلیلی Token Unlocks در 15 مه، در واقع نرخ بازده سالانه اتریوم یا نرخ بهره برای اجرای اعتبارسنجی در زمان انتشار 8.76 درصد شد که بالاترین رقم ثبت شده از زمان به‌روزرسانی شانگهای و برداشت اتریوم استیکینگ شده است.

به‌طور خاص از زمان اجرای آزاد سازی استیکینگ در شبکه اتریوم، سرمایه‌گذاران 3.44 میلیون اتریوم را در قراردادهای اتریوم2.0 واریز کرده‌اند. در حالی آن‌ها فقط 2.67 میلیون اتریوم با تعهد خالص 770.70 هزار اتریوم به ارزش 1.41 میلیارد دلار برداشته‌اند.

توسعه اخیر در بلاک چین اتریوم که Shapella نامیده می‌شود نه تنها امکان آنبلاک میلیاردها اتریوم را فراهم کرده است بلکه وعده داد که جنبه‌های مثبت دیگر مانند کاهش هزینه‌های گس برای توسعه‌دهندگان این پلتفرم را نیز به همراه داشته باشد تا مقیاس‌پذیرتر و کارآمدتر شود.

آنالیز قیمت اتریوم

قیمت اتریوم در 24 ساعت گذشته 1.37 درصد افزایش یافته و به 1827.92 دلار رسید. اتریوم در تلاش است تا ضررهای 1.50 درصدی هفت روز گذشته 13.38 درصدی ماه گذشته را جبران کند.

داده‌ها نشان می‌دهد بازار کریپتو در تلاش تا ضررهای متحمل شده در هفته‌های گذشته را بازیابی کند و پیش‌بینی تاریک برخی از کارشناسان مبنی بر رسیدن قیمت اتریوم به 15000 دلار را رد کنند.

به نظر می‌رسد پیش‌بینی‌های قبلی جامعه ارزهای دیجیتال در مورد میانگین قیمت اتریوم تا پایان ماه به 1834.52 دلار برسد، محقق شود و اعضای CoinMarketCap پیش‌بینی می‌کنند قیمت تا 31 مه به 1835.77 دلار می‌رسد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥