زمان درخشش اتریوم نزدیک است | 12 آوریل ارتقای شانگهای اتریوم انجام می‌شود

توسعه‌دهندگان اصلی اتریوم، 12 آوریل را زمان ارتقای مهم شانگهای به نام Shapella در شبکه اصلی تعیین کردند.

به گفته توسعه‌دهندگان، ارتقا Shapella با موفقیت در شبکه آزمایشی Goerli به‌عنوان آخرین آزمون قبل از راه‌اندازی اصلی اجرا شد. این ارتقا قرار است در ساعت 10:27 آمریکا در 12 آوریل راه‌اندازی شود.

یکی از مهم‌ترین اثرات این ارتقا، امکان برداشت اتریوم‌های استیک‌شده توسط اعتباردهندگان در شبکه اصلی است. بعد از انتقال اتریوم از برنامه اثبات سهام به اجماع در ماه سپتامبر این اتریوم‌ها قفل شده بودند.

علاوه بر این، ارتقا Shapella شامل سه بهبود اضافی برای بهینه‌سازی هزینه‌های گس برای فعالیت‌های خاصی خواهد بود. پیش از برداشت‌ها، توسعه‌دهندگان قبلا مراحل مختلف آزمایش عمومی را روی سه شبکه Sepolia، Zhejiang و Goerli انجام دادند.

برداشت‌های اتریوم از مجموعه‌های اعتبارسنجی مربوطه با موفقیت در هر سه شبکه آزمایش شد.

تاثیر ارتقای شانگهای بر قیمت اتریوم

تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که ارتقا شانگهای احتمالا تاثیر مثبتی بر قیمت اتریوم خواهد داشت.

با توجه به اینکه در ارتقا شانگهای گزینه‌های بیشتری ارائه می‌دهد، تحلیلگران آن را به‌عنوان یک پیشرفت مثبت بر قیمت اتریوم می‌دانند. دلیل افزایش قیمت اتریوم این است که این ارتقا فضایی را برای انتشار اتریوم استیک، یک محرک صعودی احتمالی ارائه می‌دهد.

تحلیل قیمت اتریوم

روند قیمت اتریوم در حال حاضر با بازار همراه است. در بحبوبه رشد فعلی بازار، اتریوم مقاومت 1700 دلاری شکست. در زمان انتشار این مقاله اتریوم با رشد هفتگی 20 درصدی با قیمت 1723 دلار معامله می‌شود.

اگر ارتقای آتی به‌عنوان یک جنبه صعودی برای اتریوم عمل کند، پایه و اساس مهمی برای ارز دیجیتال رتبه دوم براساس ارزش بازار برای بازپس‌گیری قیمت 2000 دلار خواهد بود. از سوی دیگر، اتریوم با امکان تست مجدد قیمت 1500 دلاری روبرو است که به‌عنوان یک سطح پشتیانی عمل می‌کند.

همچنین قوانین نظارتی نیز بر ارزش اتریوم تاثیر خواهد گذاشت.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥