شرکت DCG سهام خود در گری اسکیل را به فروش می‌رساند!

بر اساس گزارش فایننشال تایمز با استناد به اسناد اوراق بهادار ایالات متحده، دیجیتال کارنسی گروپ (DCG) فروش دارایی‌های خود را در چندین وسیله سرمایه گذاری که توسط شرکت زیردست و مدیر دارایی‌های دیجیتال Grayscale اداره می‌شود، با تخفیف زیادی به فروش می‌رساند.
Grayscale اداره کننده Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) است که دارایی‌های بیش از 10 میلیارد دلاری تحت مدیریت دارد و اواخر سال گذشته با کاهش بی‌سابقه نسبت به ارزش خالص دارایی معامله می‌شد، اگرچه این تخفیف اخیرا نوسان داشته است. Grayscale، Genesis و CoinDesk همگی زیرمجموعه شرکت مادر یعنی DCG هستند.

شرکت هلدینگ وام دهنده ارزهای دیجیتال جنسیس گلوبال کپیتال، در 20 ژانویه سال جاری پس از ضربه دیدن از زمستان کریپتو در سال 2022، که به دلیل سقوط صندوق تامینی Three Arrows Capital و صرافی ارزهای دیجیتال FTX. بدتر شده بود، برای حمایت از ورشکستگی فصل 11 در نیویورک ثبت نام کرد.

CoinDesk روز دوشنبه گزارش داد که DCG و Genesis با تعداد قابل توجهی از طلبکاران به توافق رسیده‌اند که هدف آن فروش تجارت ارز دیجیتال شرکت تابعه Genesis و همچنین بازوی وام دهنده خود است که در حال سازماندهی مجدد ورشکستگی است.
بر اساس گزارش رسیده از شخص ناشناس FT با استناد به اسناد، صندوق اتریوم تمرکز فروش سهام اخیر DCG بوده است. از 24 ژانویه، این شرکت اقدام به فروش تقریبا یک چهارم سهام خود کرده است تا از طریق تعدادی از مبادلات تا 22 میلیون دلار افزایش فروش یابد. علیرغم اینکه هر سهم حاوی 16 دلار اتر است، این شرکت با قیمت حدود 8 دلار در هر سهم معامله می‌شود.
به گزارش FT، DCG اظهار داشت: “این فقط بخشی از تعادل مجدد پرتفوی منظم ما است.”

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.