خیزش بیت کوین برای رسیدن به 30000 دلار!

با پایان یافتن یک رالی قوی هفتگی، بیت کوین دیروز بیش از 10 درصد افزایش یافت و به بالاترین سطح در 9 ماه گذشته رسید. همچنین سرمایه گذاران امیدوارند بیت کوین به 30 هزار دلار برسد و بولران جدید رسما شروع شود.

حرکت صعودی بیت کوین هیچ نشانه ای از کند شدن را نشان نمی‌دهد زیرا برترین ارز دیجیتال روز جمعه در ساعات معاملات آسیا از سطح مقاومت کلیدی عبور کرد. شکستن سطح مقاومت مربوط به آگوست 2022، تمرکز را بر روی مقاومت تکنیکالی بعدی بالای 28000 دلار معطوف کرده است.

با صعود به بالاترین سطح 39 هفته اخیر، قیمت بیت کوین از 19000 دلار به 28000 دلار رسیده است، در حالی که شاهد کاهش اهرم‌های معاملاتی در ماه‌های گذشته بودیم، ارزش کل ارزهای دیجیتال در حال حاضر به 1.14 تریلیون دلار رسیده است، تحلیلگران معتقدند که قیمت بیت کوین احتمالا صعودی باقی می‌ماند.

علاوه بر شاخص‌های تکنیکال، به نظر می‌رسد حرکت بیت کوین با شاخص سهام فناوری نیز مرتبط است. شاخص Nasdaq وال استریت 2.6 درصد در 16 مارس افزایش یافت و الگوی صعودی را در نمودار روزانه تأیید کرد.

آخرین افزایش قیمت بیت کوین احتمالا بحث‌ها را در مورد نوسانات و چشم اندازهای این ارز دیجیتال باز می‌کند. با این حال، با رفع یک سطح مقاومت عمده، به نظر می‌رسد مسیر صعودی بیت کوین حداقل در آخر هفته تثبیت شده است.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.