بیت‌ کوین در تلویزیون دولتی چین؛ آیا چین به استقبال ارزهای دیجیتال می‌رود؟

توجه مدیرعامل بایننس به برنامه‌ای جلب شده که از تلویزیون دولتی چین با لوگو بیت کوین پخش شد.

او در این مورد می‌گوید: این رویداد قابل توجه است. از لحاظ تاریخی پخش‌هایی مانند این پیش‌آهنگی برای روند صعودی بازار بوده است. با این حال، این یک پیش‌بینی برای آینده یا توصیه مالی نیست.

در این بخش نگاهی اجمالی به آنچه به نطر می‌رسید یک دستگاه خودپرداز بیت‌کوین در هنک‌کنگ است پرداخت شد. در برنامه یک لوگوی آبی بزرگ و چشمگیر وجود داشت که بر روی آن خرید بیت‌کوین حک شده بود.

این برنامه که روز سه‌شنبه پخش شد، همچنین به توکن‌های غیرقابل تعویض اشاره کرد و با وجود ممنوعیت چین در استفاده از ارزهای دیجیتال در سال 2021، نگاهی دقیق‌تر به چارچوب مجوزهای هنک‌کنگ برای پلتفرم‌های تجارت دارایی‌ مجازی داشت.

همزمان با این تحولات، نانجینگ، مرکز استان جیانگ سو چین در شرق این کشور، راه‌اندازی پلتفرم نوآوری فناوری و برنامه کاربردی چین متاورس را در روز دوشنبه جشن گرفت.

هدف این پلتفرم تحریک ابتکارات تحقیق و توسعه فراجهانی سراسری است.

این نهاد تحت حمایت دولت است که توسط دانشگاه علوم و فناوری اطلاعات نانجینگ رهبری می‌شود. اعضای آن متشکل مدیران بخش بزرگی از موسسات و شرکت‌های دانشگاهی درگیر در متاورس در سراسر چین است.

هدف این پلتفرم ادغام منابع موسسات آموزشی و مشاغل در چین است، در نتیجه تلاش‌های تحقیقاتی در زمینه‌های مرتبط با متاورس را تشدید می‌کند. اصطلاحی است که به جهان مجازی یا فضای مجازی انبوهی اشاره می‌کند که تمام جهان‌های مجازی و تجربیات واقعیت افزوده و واقعیت مجازی را در بر می‌گیرد.

در حالی که شهرهای مختلف چین برای نقش پیشرو در توسعه متاورس کشور رقابت می‌کنند، نانجینگ از برنامه استراتژیک خود برای متاورس در فوریه 2023 رونمایی کرد.

این طرح قصد دارد یک صنعت پررونق را پرورش دهد که پیش‌بینی می‌شود تا پایان سال 2025 درآمد سالانه بیش از 135 میلیارد یوان (19.13 میلیارد دلار) داشته باشد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
حسین مصباحی

عالی

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥