tehterfa logo png
5 ( 2 )

صرافی تترفا |

بررسی کامل صرافی تترفا + امکانات و کارمزدها

صرافی ارز دیجیتال تترفا در سال ۱۴۰۱ تاسیس و راه اندازی شده است. اما درحال حاضر شواهدی مبنی بر ادامه فعالیت این صرافی ایرانی وجود ندارد.
تاریخ تأسیس :سال 1401
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی تترفا

صرافی ارز دیجیتال تترفا یکی از بسترهای معاملات ارز دیجیتال تتر (USDT) با استفاده از ریال در داخل کشور است. فعالیت این بستر به صورت تخصصی روی رمزارز تتر است و ارز دیگری به غیر از تتر در این پلتفرم وجود ندارد.

تترفا

آیا صرافی تترفا معتبر است؟

بسیاری از کلاهبرداران از طریق صرافی‌ها و پلتفرم‌های مالی واسطه اقدام به سرقت وجوه کاربران و اطلاعات شخصی آنان می‌کنند. از این رو بررسی اعتبار و امنیت یک صرافی از اهمیت بالایی برخوردار است تا در آینده اطلاعات شخصی و دارایی‌های کاربران در معرض ریسک‌های پیش بینی نشده قرار نگیرد.

آپدیت 13 آذر 1402 : ابهام در مورد ادامه فعالیت صرافی تترفا!

در بررسی دوره‌ای ایران بروکر ازپلتفرم‌های مالی و صرافی‌های ارز دیجیتال، مشخص شد که هیچ نشانه‌ای از ادامه فعالیت صرافی ارز دیجیتال تترفا وجود ندارد. کارشناس ایران بروکر در تاریخ 13 آذر 1402 مجدد به سراغ این صرافی رفت تا وضعیت فعالیت این صرافی و همچنین تغییرات احتمالی در قوانین این صرافی را مورد بررسی قرار دهد. 

در این بررسی مشخص شد پشتیبانی این پلتفرم (چت آنلاین و تماس تلفنی) غیر فعال است و در حال حاضر هیچ راه ارتباطی با عوامل این صرافی وجود ندارد. 

صرافی ارز دیجیتال تترفا در سال 1401 تاسیس و راه اندازی شده است. هم اکنون (13 آذر 1402) شواهدی مبنی بر ادامه فعالیت این صرافی ایرانی وجود ندارد. کاربران باید به این نکته توجه داشته باشند که فعالیت یک صرافی و به‌روز بودن قیمت‌های موجود در آن سند معتبری مبنی بر فعالیت و معتبر بودن صرافی مورد نیست. بسیاری از صرافی‌های ارز دیجیتال وجود دارند که قیمت‌های موجود در آنان به‌روز است اما پلتفرم مورد نظر به صورت کامل غیر فعال است. کاربران در صورت واریز وجه به این پلتفرم‌ها، برای دریافت مجدد وجوه خود با مشکلات جدی مواجه می‌شوند. 

بر اساس داده‌های دریافتی از سایت Similarweb سایت این صرافی ماهیانه کمتر از 5 هزار بازدید کننده دارد. لازم به ذکر است دامنه این سایت در سال 2022 تاسیس شده است.

tehterfa in whois

در انتخاب یک صرافی ارز دیجیتال باید به این مورد توجه داشته باشید که به دلیل نوسانات و اتفاقاتی که همیشه ممکن است بازار رمزارزها را تحت تاثیر قرار دهند، اعتبار هیچ صرافی قطعی و دائمی نیست. حتی بزرگترین پلتفرم‌های ارز دیجیتال نیز ممکن است در هنگام نوسانات شدید، توانایی برآورده کردن نیازها کاربران خود را نداشته باشند.

یکی از اهداف اصلی ایران بروکر افزایش شفافیت در فضای معاملات در بازارهای مالی است و بر همین اساس و در راستای برطرف کردن دغدغه‌های کاربران، و امنیت هرچه بیشتر در پلتفرم‌های مالی واسطه، بخش گزارش کلاهبرداری بروکرهای فارکس و صرافی‌های ارز دیجیتال را راه‌اندازی کرده است. شما عزیزان می‌توانید گزارش تخلف و یا تعطیلی پلتفرم مورد نظر خود را برای ما ارسال کنید.

ثبت نام و احراز هویت در صرافی تترفا

بسیاری از صرافی‌ها جهت جلوگیری از کلاهبرداری و یا سواستفاده افراد سودجو احراز هویت برای مشتریان خود ر اجباری کردند و ارائه خدمات خرید و فروش منوط به تکمیل فرایندهای احراز هویتی است.

صرافی ارز دیجیتال تترفا هم از این قانون مستثنی نیست و کاربران برای فعالیت و خرید و فروش تتر در این صرافی بایستی تمام مراحل احراز هویتی خود را تکمیل کرده و اطلاعات لازم را در اختیار صرافی قرار دهند.

حداکثر زمان برداشت رمزارزیحداکثر زمان برداشت ریالیمدت زمان تکمیل شدن احراز هویتمدارک لازم جهت احراز هویت
نامشخصنامشخصنامشخصتصویر کارت ملی یا شناسنامه، متن دست نویس به همراه عکس شخص

کارمزد صرافی تترفا

کارمزدهای دریافتی در صرافی تترفا بر اساس حجم معاملات 30 روزه کاربر تعیین و دریافت می‌شود که به این شرح است:

سطح برنزی: حجم معاملات 30 روزه کمتر از 20000 تتر، کارمزد دریافتی 0.35 درصد

سطح نقره ای: حجم معاملات 30 روزه بین 20000 تا 100000 تتر، کارمزد دریافتی 0.3 درصد

سطح طلایی: حجم معاملات 30 روزه بین 100000تا 500000 تتر، کارمزد دریافتی 0.25 درصد

سطح پلاتینیوم: حجم معاملات 30 روزه بین 500000 تا 1000000 تتر، کارمزد دریافتی 0.2 درصد

سطح الماس: حجم معاملات 30 روزه بیشتر از 1000000 تتر، در این سطح کارمزدی دریافت نمی‌شود.

امکانات و خدمات صرافی تترفا

همانطور که در قبل اشاره شد، در این صرافی فقط امکان خرید و فروش و معامله رمزارز تتر وجود دارد و ارز دیجیتال دیگری در این پلتفرم وجود ندارد. معاملات تتر در این صرافی به صورت فروشگاهی است و این صرافی فاقد بازار معاملاتی است.

همچنین این صرافی دارای کیف پول اختصاصی است تا کاربران جهت واریز و برداشت و نگهداری دارایی‌های خریداری شده مشکلی نداشته باشند.

پشتیبانی صرافی تترفا

پشتیبانی یک صرافی یکی از موضوعات مهم در بررسی یک صرافی است که باید به دقت مورد بررسی قرار بگیرد.

صرافی ارز دیجیتال تترفا از طریق تماس تلفنی و چت آنلاین 24 ساعته با کاربران خود در ارتباط است و پاسخگوی سوالات و مشکلات آنان است.

روش‌های پشتیبانیزمان فعالیتزمان پاسخگوییکیفیت
چت آنلایننامشخصعدم پاسخگویینامناسب
تماس تلفنینامشخصعدم پاسخگویینامناسب

اپلیکیشن صرافی تترفا

صرافی ارز دیجیتال تتر جهت افزایش سهولت و سرعت معاملات کاربران خود اپلیکیشن اختصاصی خود را در دو سیستم عامل محبوب اندروید و IOS منتشر کرده است.

app tehterfa

کاربران عزیز می‌توانند اپلیکیشن مورد نظر خود را از طریق سایت این صرافی و یا از طریق لینک‌های زیر دریافت کنند.

آموزش تصویری ثبت نام در صرافی تترفا

برای ثبت نام در صرافی ارز دیجیتال تترفا، ابتدا در صفحه اصلی این سایت روی گزینه ورود/عضویت کلیک کنید.

signup in tehterfa

در این مرحله شماره تماس خود را وارد کرده تا کد مربوط برای شما ارسال شود و با ورود اطلاعات مربوط ثبت نام خود را تکمیل کنید.

signup in tehterfa2

جمع بندی

در این مطلب صرافی ارز دیجیتال تترفا برای شما عزیزان مورد بررسی قرار گرفت. تا بتوانید با مقایسه صرافی ها بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنید. امیدواریم مطالعه این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

این صرافی یک پلتفرم تازه تاسیس به شمار می‌رود و با توجه به اطلاعات من در مورد این پلتفرم، نمی‌توان در مورد اعتبار آن نظر قطعی ارائه داد. از مزایا این پلتفرم می‌توان به وجود اپلیکیشن اختصاصی و پشتیبانی مناسب اشاره کرد. از نبود بازار معاملاتی و تنوع پایین رمزارزها می‌توان به عنوان موارد منفی این صرافی نام برد.

پرسش‌های متداول

آیا می‌توان بدون احراز هویت در صرافی تترفا فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در این صرافی نیاز به احراز هویت دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (2نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
امینی ۲۲ فروردین ۱۴۰۲

واقعا در نوع خودش پشتیبانیش عالیه ... آدم خیالش راحته

مریم ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

سلام. من چند ماهی هست که از سایت خرید و فروش تتر ، تترفا استفاده می کنم هم پشتیبانیش عالی بوده و هم کارمزدش