nikpardakht logo png
3.7 ( 3 )

ورود به وبسایت اصلی

صرافی نیک پرداخت | Nikpardakht

خدمات پرداخت ارزی در پلتفرم نیک پرداخت + معرفی امکانات

پلتفرم نیک پرداخت یکی از پلتفرم‌های داخلی است که برای کاربران ایرانی علاوه بر خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف امکان خدمات پرداخت‌های بین المللی را نیز فراهم کرده است. صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت یک پلتفرم فروشگاهی (OTC) است و دریافت کارمزد از کاربران در پلتفرم‌های فروشگاهی رایج نیست. صرافی نیک پرداخت هم در معاملات ارزهای دیجیتال خود کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند.
تاریخ تأسیس :سال 1397
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
بروکر Moneta Markets
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی نیک پرداخت

پلتفرم نیک پرداخت یکی از پلتفرم‌های داخلی است که برای کاربران ایرانی علاوه بر خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف امکان خدمات پرداخت‌های بین المللی را نیز فراهم کرده است. در این مطلب به نقد و بررسی این صرافی خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نیک پرداخت

بررسی اعتبار صرافی نیک پرداخت

قبل از انتخاب و ثبت نام در یک پلتفرم مالی لازم است ابتدا از اعتبار صرافی مورد نظر اطمینان حاصل کنیم تا در آینده سرمایه و اطلاعات شخصی ما در معرض خطر قرار نگیرد. در حال حاضر بسیاری از کلاهبرداران و افراد سودجو از طریق صرافی‌های مختلف اقدام به سواستفاده از افراد برای سرقت وجوه آنان می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت از سال 1397 فعالیت خود در زمینه ارائه خدمات پرداخت‌های بین المللی و خرید و فروش ارزهای دیجیتال آغاز کرده است. این صرافی هم اکنون (22 اسفند) در حال فعالیت بوده و تا کنون مشکلی نداشته است.

بر اساس اطلاعات سایت Similarweb سایت این پلتفرم به طور میانگین ماهیانه 559 هزار بازدید کننده دارد.

nikpardakht in similarweb

طبق داده‌های موجود در سایت Who.is دامنه این سایت در سال 2013 تاسیس و راه اندازی شده است.

nikhpardak in who.is

ثبت نام و احراز هویت در صرافی نیک پرداخت

با افزایش روزافزون محبوبیت معاملات ارزهای دیجیتال در دنیا، تعداد افراد کلاهبردار و سودجو که با استفاده از عدم آگاهی کاربران اقدام به سرقت وجوه آنان می‌نند نیز افزایش یافت. صرافی‌ها و انواع واسطه‌های بازارهای مالی به دلیل جلوگیری حداکثری از پروژه‌های کلاهبرداری، احراز هویت را برای کاربران خود اجباری کردند.

صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت نیز همانند بسیاری از رقبا داخلی و خارجی خود احراز هویت برای کاربران را اجباری کرده و بدون تکمیل کردن فرایندهای احراز هویتی در این صرافی، مشتریان قادر به معامله و فعالیت در این بستر نیستند.

کارمزد صرافی نیک پرداخت

کارمزد دریافتی در یک صرافی جزو مواردی است که برای اکثر معامله‌گران اهمیت بسیار ویژه ای دارد. بدیهی است پلتفرم‌هایی که سطح کارمزد بالایی دارند، نزد کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار نیستند.

صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت یک پلتفرم فروشگاهی (OTC) است و دریافت کارمزد از کاربران در پلتفرم‌های فروشگاهی رایج نیست. صرافی نیک پرداخت هم در معاملات ارزهای دیجیتال خود کارمزدی از کاربران دریافت نمی‌کند.

امکانات و خدمات پلتفرم نیک پرداخت

پرداخت‌های بین المللی: کاربران ایرانی به دلیل تحریم‌های بین المللی که علیه کشورمان وضع شده است، قادر به پرداخت‌های بین المللی در سایت‌های خارجی نیستند. نیک پرداخت به عنوان واسطه پرداخت‌های ارزی خارج کشور برای کاربران ایرانی عمل می‌کند و کاربران می‌توانند با پرداخت ریال نسبت به پرداخت‌های خود در سایت‌های خارجی اقدام کنند.

خدمات پی پال، وب مانی و پرفکت مانی: هم اکنون بسیاری از معامله‌گران بازار فارکس در داخل کشور از طریق وب مانی و یا پرفکت مانی، شارژ و برداشت از حساب‌های خود را انجام می‌دهند. نیک پرداخت این خدمات را برای کاربران خود فراهم کرده است و کاربران می‌وانند بدون نیاز به حساب‌های خارجی از طریق ریال واریز و برداشت‌های مورد نظر خود را انجام دهند.

خرید و فروش ارزهای دیجیتال: مشتریان پلتفرم نیک پرداخت می‌‌توانند در بخش صرافی این پلتفرم، نسبت به خرید و فروش و معامله بیش از 300 نوع ارز دیجیتال مختلف اقدام کنند. لازم به ذکر است بخش صرافی این پلتفرم به صورت فروشگاهی می‌باشد.

convert in nikpardakht

رزرو هتل‌های خارج کشور: به دلیل تحریم‌های بین المللی علیه ایرانیان، افراد ایرانی نمی‌توانند با حساب‌های ریالی خود نسبت به رزرو هتل‌های خارج از کشور اقدام کنند. نیک پرداخت به عنوان واسطه، رزرو هتل‌های ارجی برای کاربران خود را فراهم می‌کند.

پشتیبانی پلتفرم نیک پرداخت

پشتیبانی پر سرعت و با سطح پاسخگویی مناسب می‌‌تواند نقش بسیار مهمی در جذب کاربران جدید و افزایش سطح خدمات یک صرافی ارز دیجیتال داشته باشد.

صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت از طریق تماس تلفنی، تیکت و تلگرام پاسخگوی سوالات و مشکلات کاربران و مشتریان خود است.

 پشتیبانی تلگرام 24 ساعته این پلتفرم، دارای سرعت مناسب و ادبیات قابل قبولی است.

یکی از معایب پشتیبانی تلگرام، فیلتر بودن این پیامرسان در ایران است. به همین دلیل ممکن است بسیاری از کاربران به این پیامرسان دسترسی نداشته باشند.

اپلیکیشن نیک پرداخت

این پلتفرم فاقد اپلیکیشن اختصاصی است و تیم توسعه دهنده این پلتفرم هنوز اپلیکیشن خود را برای مشتریان ایجاد نکردند و کاربران برای استفاده از خدمات این پلتفرم بایستی از طریق سایت این مجموعه اقدام کنند.

جمع بندی

صرافی نیک پرداخت سطح خدمات و همچنین پشتیبانی مناسبی را برای کاربران خود فراهم کرده است. سطح خدمات این پلتفرم می‌‌تواند برای بسیاری از کاربران مناسب باشد. این پلتفرم در بخش بازدید و سابقه فعالیت نیز نمره قابل قبولی دریافت می‌کند.

نداشتن بازارا معاملاتی ارزهای دیجیتال و همچنین اپلیکیشن اختصاصی جزو موارد منفی این صرافی به شمار می‌رود.

پرسش‌های متداول

آیا صرافی نیک پرداخت معتبر است؟

صرافی ارز دیجیتال نیک پرداخت از سال ۱۳۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است و تاکنون (۲۲ اسفند ۱۴۰۱) هیچ گزارشی مبنی بر پولشویی، هک و یا کلاهبرداری این پلتفرم منتشر نشده است. 

آیا می‌توان بدون احراز هویت در نیک پرداخت فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در صرافی نیک پرداخت نیاز به تکمیل احراز هویت دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (4نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
محسن شکرانی ۰۴ مهر ۱۴۰۲

از نیک پرداخت کلاهبردار دار وجود نداره، سه ماه هست به بهانه بانک پول نگه داشتن و پرداخت نمیکنند.

مال باخته ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲

کلاهبردار است پولتون رو بلوکه میکنن و پرداخت نمیکنن

فردین ۰۳ مهر ۱۴۰۲

ماله ما 6میلیون خورده نمیده

رسول ۰۷ اردیبهشت ۱۴۰۲

عالی