arrzket logo png
0 ( 0 )

صرافی ارزکت | Arzket

بررسی صرافی ارزکت ایمن | معامله انواع رمزارزها در صرافی ارزکت

با افزایش آگاهی مردم نسبت به ارزهای دیجیتال و معاملات آن‌ها، پلتفرم‌های واسطه بسیاری فعالیت خود را با هدف ارائه خدمات به کاربران فعال در این حوزه آغاز کزدند. ارزکت یکی از این پلتفرم‌ها است که در زمنیه خرید و فروش رمزارزهای مختلف فعالیت می‌کند.
تاریخ تأسیس :سال 1399
حداقل خرید :
کارمزد معاملات :
نوع صرافی :فروشگاهی
تعداد ارزدیجیتال :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی صرافی ارزکت

در صرافی ارز دیجیتال ارزکت می‌توانید به خرید و فروش بیش از 300 رمزارزمختلف با استفاده از ریال رایج بپردازید. تنوع ارزهای این صرافی و خدمات آن می‌تواند نیاز معامله‌گران زیادی را به خوبی برآورده کند. در ادامه به بررسی کامل‌تر صرافی ارزکت خواهیم پرداخت.

ارزکت

بررسی صرافی ارزکت

اعتبار صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار حائز اهمیت است، زیرا این صرافی‌ها به عنوان محور اصلی خرید و فروش ارزهای دیجیتال نقش اساسی در بازار ارز دیجیتال دارند. بسیاری از افراد و شرکت‌ها از این صرافی‌ها برای خرید، فروش و نگهداری ارزهای دیجیتال استفاده می‌کنند. این صرافی‌ها باید استانداردهایی را که برای امنیت و اعتماد لازم است رعایت کنند، به همین دلیل است که برای تضمین اعتماد و امنیت در تجارت ارزهای دیجیتال، اعتبار صرافی‌های ارز دیجیتال بسیار مهم است. علاوه بر این، صرافی‌هایی با اعتبار بالا معمولاً ارائه دهندگان خدماتی هستند که به کاربران امکاناتی مانند سپرده‌گذاری و برداشت پول به روش‌های مختلف را فراهم می‌کنند.

صرافی ارز دیجیتال ارزکت در سال 1399 فعالیت و ارائه خدمات به مشتریان خود را آغاز کرده است. این پلتفرم در طول فعالیت خود مشکلاتی مانند هک و یا پولشویی نداشته و هم‌اکنون (29 اردیبهشت 1402) در حال فعالیت و ارائه خدمات به کاربران خود بدون هیچ مشکل خاصی است.

طبق اطلاعات سایت Similarweb، این صرافی به طور میانگین ماهیانه 8 هزار بازدید کننده دارد.

arzket in similarweb

ثبت نام و احراز هویت در صرافی ارزکت

احراز هویت در صرافی‌های ارز دیجیتال، به معنای تأیید هویت و شناسایی کاربرانی است که قصد دارند در این صرافی‌ها با ارزهای دیجیتال مبادله داشته باشند. برای تکمیل این مراحل، کاربران باید مدارک شناسایی خود را ارائه دهند تا هویت آن‌ها تأیید شود. این فرآیند برای جلوگیری از کلاهبرداری و پول‌شویی انجام می‌شود. با احراز هویت، صرافی‌ها قادر خواهند بود تا هویت کاربر را تأیید کرده و در صورت نیاز، با او تماس بگیرند. همچنین، با احراز هویت، کاربران از امکانات بیشتری برخوردار می‌شوند.

احراز هویت در صرافی ارز دیجیتال ارزکت برای همه کاربران اجباری بوده و افرادی که قصد فعالیت و استفاده از خدمات این پلتفرم را دارند بایتسی تمام مراحل موجود را تکمیل کرده و مدارک لازم را برای پشتیبانان صرافی ارسال کنند.

کارمزد صرافی ارزکت

در صرافی‌های ارز دیجیتال، کارمزد یکی از موارد مهم در فرآیند خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. کارمزد به عنوان هزینه‌ای که بابت انجام تراکنش در صرافی پرداخت می‌شود، محاسبه می‌شود. این کارمزد معمولاً به صورت درصدی از مقدار تراکنش تعیین می‌شود و به صورت خودکار از حساب کاربر کسر می‌شود. همچنین، برخی از صرافی‌ها ممکن است هزینه‌های دیگری همچون کارمزد برداشت وجه نیز برای کاربران تعریف کنند. برای انتخاب صرافی مناسب، بهتر است کارمزد و سایر هزینه‌هایی که صرافی‌ها ممکن است اعمال کنند، را با هم مقایسه کرد و بهترین تصمیم‌گیری را انجام داد.

معامله و خرید و فروش ارزهای دیجتال مختلف در صرافی ارزکت کارمزدی ندارد. البته لازم به ذکر است دریافت کارمزد در صرافی‌های فروشگاهی (OTC) رایج نیست و امروزه بسیاری از این صرافی‌ها کارمزدی از کاربران خود دریافت نمی‌کنند.

خدمات و امکانات صرافی ارزکت

صرافی‌های ارز دیجیتال خدمات متنوعی را به کاربران ارائه می‌دهند. اولین خدماتی که در چنین صرافی‌هایی وجود دارد، خدمات خرید و فروش ارزهای دیجیتال است. با مراجعه به چنین صرافی‌هایی، کاربران می‌توانند با تبادل ارزهای دیجیتال به وسیله پول‌های قابل قبول و رایج، سریع‌تر و با صرفه‌جویی در هزینه‌های تراکنش، اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال نمایند.

خدمات دیگری که توسط صرافی‌های ارز دیجیتال ارائه می‌شود، شامل امنیت بالا در معاملات ارز دیجیتال، امکان دسترسی به نمودارهای قیمتی ارزهای دیجیتال در طول زمان، امکان تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر و انتقال سریع ارزهای دیجیتال به کاربران دیگر در سراسر جهان است. این خدمات در صرافی‌های ارز دیجیتال، به دلیل بستر امن و قابل اعتمادی که برای تبادل ارزهای دیجیتال فراهم می‌کنند، بسیار محبوب شده‌اند.

arzket matket

صرافی ارز دیجیتال ارزکت به صورت فروشگاهی فعالیت می‌کند. در این نوع صرافی‌ها امکان ارتباط مشتریان با یکدیگر وجود ندارد و صرافی نقش خریدار و فروشنده ارزهای مختلف را برای کاربران ایفا می‌کند. لبته در چند وقت اخیر این نوع صرافی‌ها به علت اختلاف قیمت خرید از کاربران و فروش به آن‌ها محبوبیت خود میان کاربران را از دست داده‌اند.

ارزکت از خرید و فروش بیش از 300 رمزارز مختلف پشتیبانی می‌کند و با کیف پول اختصاصی خود خیال کاربران از نگهداری دارایی‌های خریداری شده را آسوده می‌سازد.

اپلیکیشن صرافی ارزکت

صرافی ارزکت اپلیکیشن اختصاصی خود در سیستم عامل اندروید را برای کاربران منتشر کرده است. شما می‌توانید این اپلیکیشن را از طریق سایت این صرافی و یا با استفاده از لینک زیر دانلود کنید.

دانلود اپلیکشن اندروید

پشتیبانی صرافی ارزکت

پشتیبانی یک صرافی ارز دیجیتال موضوعی است که برای طیف وسیعی از کاربران دارای اهمیت ویژه‌ای است. یک پشتیبانی با سطح پاسخگویی سریع و مناسب، می‌تواند جلوی ایجاد ریسک‌های پیش‌بینی نشده را بگیرد.

صرافی ارزکت از طریق چت آنلاین و تماس تلفنی، پشتیبانی خود به کاربران را ارائه می‌دهد.

پشتیبانی آنلاین این صرافی از سرعت و ادبیات مناسبی برخوردار است.

جمع‌بندی

در این مطلب یکی از صرافی‌های داخلی به نام ارزکت به درخواست شما عزیزان مورد نقد و بررسی ایران بروکر قرار گرفت. می‌توانید قبل از ثبت نام در این صرافی از مزایا و معایب آن و همچنین محیط کاربری آگاه شوید.

کاربران بایستی با بررسی‌های دقیق قبل از واریز وجه در هر پلتفرم، از اعتبار آن اطمینان حاصل کرده و با توجه به نیازها و همچنین دانش معاملاتی خود بهترین صرافی ارز دیجیتال را انتخاب کنند.

پرسش‌های متداول

آیا می‌توان بدون احراز هویت در صرافی ارزکت فعالیت کرد؟

خیر، فعالیت در این صرافی نیاز به احراز هویت دارد.

آیا صرافی ارزکت معتبر است؟

صرافی ارز دیجیتال تترلند از سال ۱۳۹9 در حال فعالیت است و تا کنون مشکل خاصی برای کاربران خود ایجاد نکرده است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)