تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند

تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند

بروکر کپیتال اکستند جز کارگزارانی است که به آی بی‌های خود ریبیت پرداخت می‌کند! شما می‌توانید با تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند و عضویت در مجموعه سایت”ایران بروکر” این ریبیت را از ما دریافت کنید.

در ادامه آموزش تغییر ریبیت کپیتال اکستند را برای مشتریان قدیمی و جدید بروکر شرح خواهیم داد.

چطور آی بی بروکر کپیتال اکستند را تغییر دهیم؟

اولین نکته‌ای که باید توجه داشته باشید این است که فقط در صورتی می‌توانید از شرایط بازپرداخت کمیسیون استفاده کنید که جز کاربران “ایران بروکر” باشید. برای این منظور دو راه وجود دارد:

  • ثبت نام جدید در بروکر
  • درخواست تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند

ثبت نام جدید برای تغییر IB

اگر تازه قصد ثبت نام در بروکر Capitalxtend را دارید، فقط کافی است از طریق این لینک اقدام کنید تا به صورت خودکار زیرمجموعه ما شوید و بتوانید از مزایای ویژه سایت از جمله پرداخت ریبیت بهره‌مند شوید.

این ساده‌ترین روش برای مشتریان جدید تا بتوانند علاوه بر ثبت نام در بروکر، در هر زمان که تمایل داشته باشند از خدمات VIP سایت ایران بروکر هم استفاده کنند.

اراسل درخواست تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند

اگر مشتری قدیمی کارگزار هستید و قبلا در آن ثبت نام کردید، برای تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند لازم است یک ایمیل برای شرکت ارسال کنید و درخواست کنید تا شما را عضوی از ایران بروکر کنند. برای اینکار فقط کافی است کد معرف بروکر کپیتال اکستند که مختص ماست را در متن ایمیل ذکر کنید.

ایمیل: Partnership@capitalxtend.com

در متن ایمیل ابتدا شماره کابین و مشخصات خود را بنویسید و سپس ذکر کنید که قصد دارید زیر مجموعه IB به شماره “qJ5t1n” شوید.

همچنین باید دلیل تغییر IB خود در بروکر را بنویسید. به عنوان مثال ذکر کنید که جهت دریافت ریبیت یا استفاده از کانال سیگنال‌دهی VIP (بزودی) قصد اینکار را دارید.

نکاتی درباره تغییر آی بی کپیتال اکستند!

بعد از ارسال ایمیل، طی 48 ساعت درخواست شما بررسی خواهد شد و اقدامات لازم از طرف بروکر انجام خواهد شد. لازم به ذکر است که شما بعد از ارسال ایمیل می‌توانید به تلگرام ما پیام دهید تا علاوه بر تسریع روند تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند، اقدامات لازم جهت پرداخت ریبیت شما را انجام دهیم.

توجه داشته باشید که با تغییر آی بی بروکر کپیتال اکستند هیچ تغییری در کیفیت خدمات‌دهی بروکر، معاملات، اسپرد و کمیسیون و…. اتفاق نخواهد افتاد و مانند سابق می‌توانید به فعالیت خود ادامه دهید. با تغییر IB در بروکر Capitalxtend شما فقط می‌توانید از خدمات اختصاصی ما مانند دریافت ریبیت فارکس استفاده کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال لطفا با پشتیبانی آنلاین سایت در ارتباط باشید.

کارشناس ایران بروکر
کارشناس ایران بروکر
متخصص بازار فارکس
فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5

ممکن است دوست داشته باشید

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥