logo-yamarkets
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

بروکر یامارکتس | YaMarkets

بررسی بروکر YaMarkets | خدمات بروکر یامارکتس به ایرانیان

یامارکتس (YaMarkets) کارگزار STP/ECN فارکس است و ابزارها و نمادهای معاملاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بروکر YaMarkets در سال 2016 و در کشور سنت وینسنت برای ارائه خدمات فارکس به صورت CFD (Contract for Difference) تاسیس شد. معاملات CFD شامل جفت ارز های فارکس، شاخص سهام، فلزات و انرژی است. پلتفرم‌های معاملاتی این بروکر متاتریدر 4، متاتریدر 5 است. بروکر یامارکتس برای ثبت‌نام ایرانیان ممنوعیتی لحاظ نکرده است.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, پرفکت‌مانی

تاریخ تأسیس :2016 سال
دفتر مرکزی :سنت وینسنت و گرنادین‌ها
حداقل واریزی :10 دلار
حداکثر لوریج :1000 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر یامارکتس

معرفی بروکر YaMarkets

بروکر یامارکتس درسال ۲۰۱۶ به عنوان بروکر STP/ECN تاسیس شده و توسط سه نهاد نظارتی MISA, FSA و VFSC به ثبت رسیده است. شرکت YaMarkets Limited علاوه بر بروکر یامارکتس، در حوزه تکنولوژی نیز فعال بوده و شرکتی با نام YAM Technology را در دبی تاسیس کرده است.

صفحه اصلی yamarkets

بررسی اعتبار بروکر یامارکتس

بروکر یامارکتس در طی سال‌های فعالیت خود در ۲ نهاد نظارتی به ثبت رسیده است که رگوله‌ها و لایسنس‌های این بروکر عبارتند از:

 • SVGFSA: سنت وینسنت و گرنادین‌ها
 • VFSC: کمیسیون خدمات مالی وانواتو
svgfsa 1

 در واقع SVGFSA یک نهاد رگولاتوی نیست و فقط یک ثبت شرکت، در نهاد نظارتی کشور سنت وینسنت است که تعدادی از بروکرها جهت خدمات‌دهی به سایر کشورها و برای شعبات آفشور خود از آن استفاده می‌کنند.

درصورتی که نمی‌دانید بروکر رگوله، رگولاتوری و نهادهای نظارتی معتبر چیست، می‌توانید با مراجعه به صفحه رگولاتوری فارکس، اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

حساب‌های معاملاتی Yamarkets

بروکر YaMarkets، چهار نوع حساب معاملاتی مختلف با خدمات مختلف در اختیار کاربران خود قرار داده تا کاربران با توجه به شرایط بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. در فهرست زیر نام ۴ حساب اجرایی این بروکر قرار دارد:

 • ULTIMATE
 • STANDARD
 • ROYALE
 • ECN

ULTIMATE

$ 10 حداقل دپازیت

STANDARD

$ 500 حداقل دپازیت
 • اسپرد از 1.5 پیپ
 • لوریج 1:1000
 • بدون کمیسیون

ROYALE

$ 2500 حداقل دپازیت
 • اسپرد از 1 پیپ
 • لوریج 1:500
 • بدون کمیسیون

ECN

$ 5000 حداقل دپازیت
 • اسپرد از 0.1 پیپ
 • لوریج 1:200
 • کمیسیون دارد

حساب ULTIMATE: حساب ULTIMATE برای کاربرانی طراحی شده که سرمایه اولیه آنها کمتر از ۵۰ دلار است. حداقل سرمایه برای فعالیت با این اکانت معاملاتی، ۱۰ دلار است. حساب ULTIMATE کمیسیون ندارد و اسپرد آن به صورت شناور از  ۱/۸ پیپ محاسبه می‌شود. حداکثر لوریج در این حساب ۱:۵۰۰ است

حساب Standard: حساب استاندارد گزینه مناسبی برای افراد نیمه حرفه‌ای محسوب می‌شود. حداقل واریز برای شروع در حساب استاندارد ۵۰۰ دلار است. حساب Standard مانند حساب ULTIMATE کمیسون ندارد. اسپرد این حساب از ۱/۵ پیپ برای هر معامله شروع می‌شود و حداکثر لوریج مجاز ۱:۵۰۰ است.

حساب ROYALE: اگر تصور می‌کنید که در زمینه معامله‌گری حرفه‌ای هستید، این حساب می‌تواند مناسب شما باشد. حداقل مبلغ افتتاح حساب، ۲۵۰۰ دلار بوده و میزان اسپرد در این حساب از ۱ پیپ شروع می‌شود. لوریج در حساب رویال به نسبت دو حساب معاملاتی قبلی پایین‌تر است و معامله‌گران فقط به لوریج ۱:۳۰۰ دسترسی دارند.

حساب ECN: حساب ECN برای افرادی در نظر گرفته شده که سرمایه اولیه زیاد و مناسبی برای معامله‌ کردن دارند. حداقل سرمایه در این حساب ۵۰۰۰ دلار است. کمیسیون در حساب ECN محاسبه می‌شود و میزان لوریج در این حساب از حساب‌های معاملاتی قبلی کمتر بوده و به ۱:۲۰۰ رسیده است.

در صفحه اصلی این بروکر حداکثر لوریج ۱۰۰۰ اعلام شده اما در توضیحات حساب‌های معاملاتی، حداکثر لوریج ۵۰۰ درج شده است.

پلتفرم معاملاتی در بروکر YaMarkets

YaMarkets از پلتفرم‌های معاملاتی MT4 و MT5 مبتنی بر وب، تلفن همراه و دسکتاپ استفاده می‌کند.

معرفی امکانات بروکر یامارکتس

Economic Insight

یکی از بخش‌های بروکر یامارکتس صفحه Economic Insight است. یامارکتس در این بخش به شما اطلاعات مختلفی درباره اقتصاد و اخبار اقتصادی می‌دهد. 

هنگامی که شما برای اولین بار این صفحه را باز می‌کنید، تصور خواهید کرد که با یک تقویم اقتصادی ساده مانند تقویم اقتصادی دیگر بروکرها، رو به رو هستید،‌ اما این صفحه اطلاعاتی را ارائه می‌کند که اگر نیوز تریدر باشید ممکن است برای شما جذاب باشد. 

yamarkets

در این صفحه اطلاعاتی درباره EVENT CHART/ PRICE CHART/ VOLATILITY/ IMPACT یک خبر را به شما نشان می‌دهد.

EVENT CHART: در بخش EVENT CHART، تفاوت نرخ بین Actual vs Forecast یک خبر را نشان می‌دهد. این تفاوت را می‌توان یکی از پارامترهای مهم بررسی وضعیت کنونی اقتصاد یک کشور حساب کرد.

 
آموزش yamarkets

PRICE CHART: در PRICE CHART، به شما اطلاعاتی درباره خبرهای قبلی، انتظارات و نرخ حقیقی یک خبر را بر روی چارت نمایش می‌دهد.

yamarkets4

VOLATILITY: در این بخش نوسانات و جهت حرکت قیمت پس از رویدادهای خبری به صورت نمودار و در تایم فریم‌های مختلف در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

yamarkets

IMPACT: در IMPACT کاربران قادر خواهند بود تا تاثیر یک خبر را بر روی یک نمودار مشاهده کنند و متوجه شوند که یک خبر، نمودار را چند پیپ حرکت داده است.

impact yamarkets

Technical Views

گروه یامارکتس در صفحه Technical Views بروکر خود، به صورت مداوم و روزانه تحلیل‌ تکنیکال نمادهای اصلی را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از بخش بالای این صفحه فیلترهای مورد نیاز خود را اعمال کنند. تنوع فیلترها در این بخش زیاد نیست و فقط می‌توان نمادها، تایم فریم تحلیل و صعودی و نزولی بودن را معین کرد.

Technical-Views yamarkets

Yamarketsacademy

یکی دیگر از بخش‌های بروکر یامارکتس آکادمی‌ آموزشی و تحلیلی آن است. در این بخش با تحلیل‌های منظم و مداوم رو به رو خواهید شد.

علاوه بر تحلیل‌های تکنیکال، محتواهای آموزشی به صورت وبینار و سمینار‌های مختلفی به زبان انگلیسی در یامارکتس آکادمی قرار دارد.

academy

محتواهای آموزشی این بروکر فقط به سایت YaMarkets خلاصه نمی‌شود و روزانه محتواهای آموزشی متنوعی در یوتیوب این بروکر قرار می‌گیرد.

yamarketsacademy

آیا بروکر YaMarkets به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

بروکر یامارکتس به ایرانیان نیز خدمات می‌دهد و کاربران ایرانی قادر هستند تا در این پلتفرم ثبت‌نام کنند. 

ما برای اطمینان بیشتر درباره فعالیت ایرانیان در بروکر یامارکتس سوال کردیم که می‌توانید پاسخ مثبت بروکر مبنی بر فعالیت کاربران ایرانی را در تصویر زیر مشاهده کنید:

yamarkets-iran

آموزش ثبت‌نام در بروکر یامارکتس

برای ثبت‌نام در بروکر یامارکتس ابتدا به وب‌سایت yamarkets مراجعه کنید. سپس بر روی گزینه Register کلیک کنید.

register

پلتفرم معاملاتی مدنظر خود را انتخاب کنید.

ثبت‌نام در yamarkets

اطلاعات خواسته شده اعم از حساب معاملاتی، ایمیل و رمزعبور خود را وارد کنید.

مراحل ثبت نام در yamarkets

نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره تلفن خود را وارد کنید.

3 1

اطلاعات محل زندگی خود را وارد کنید.

4

پس از انجام تمامی مراحل بالا، ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود.

سخن پایانی

بروکر یامارکتس‌ (Yamarkets) درسال ۲۰۱۶ تاسیس شده و بیش از ۵ سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی را در کارنامه خود دارد. این بروکر در وب‌سایت خود خدمات متنوعی را برای کاربران و معامله‌گران فراهم کرده است. 

پشتیبانی این بروکر در روزهای کاری فارکس یعنی دوشنبه تا جمعه پاسخگوی سوالات شماست. 

جهت مطالعه بررسی سایر بروکرهای فارکس، به صفحه بررسی بروکرها مراجعه کنید.

پرسش‌های متداول

بروکر یامارکتس دارای رگوله‌های SVGFSA ،MISSA و VFSC است.

بله. تریدرهای ایرانی می‌توانند در بروکر یامارکتس ثبت نام کنند و مشغول به معامله شوند.

بروکر یامارکتس دارای ۴ نوع حساب معاملاتی است که معامله‌گران می‌توانند با واریز حداقل مبلغ ۱۰ دلار معاملات خود را در این بروکر آغاز نمایند.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)