امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

معرفی و بررسی بروکر یامارکتس | YaMarkets

بررسی بروکر YaMarkets | خدمات بروکر یامارکتس به ایرانیان

یامارکتس (YaMarkets) کارگزار STP/ECN فارکس است و ابزارها و نمادهای معاملاتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. بروکر YaMarkets در سال 2016 و در کشور سنت وینسنت برای ارائه خدمات فارکس به صورت CFD (Contract for Difference) تاسیس شد. معاملات CFD شامل جفت ارز های فارکس، شاخص سهام، فلزات و انرژی است. پلتفرم‌های معاملاتی این بروکر متاتریدر 4، متاتریدر 5 است. بروکر یامارکتس برای ثبت‌نام ایرانیان ممنوعیتی لحاظ نکرده است.

نام بروکر

یامارکتس | YaMarkets

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

Vanuatu

سال تأسیس

2016

تلفن

35722030234

ایمیل

support@yamarkets.com

رگوله اصلی

SVGFSA ,VFSC

رگوله برای ایرانیان

SVGFSA ,VFSC

حداقل واریزی

10 دلار

حداکثر لوریج

1:500

نمادهای معاملاتی

+50

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4, MT5

واریز و برداشت

بیتکوین, تتر

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

فهرست مطالب

معرفی بروکر YaMarkets

بروکر یامارکتس درسال 2016 به عنوان بروکر STP/ECN تاسیس شده و این بروکر توسط سه نهاد نظارتی MISA, FSA و VFSC به ثبت رسیده است. شرکت YaMarkets Limited علاوه بر بروکر یامارکتس، در حوزه تکنولوژی نیز فعال بوده و شرکتی با نام YAM Technology را در دبی تاسیس کرده است.

صفحه اصلی yamarkets

بررسی اعتبار بروکر یامارکتس

بروکر یامارکتس در طی سال‌های فعالیت خود در سه نهاد نظارتی به ثبت رسیده است که رگوله‌ها و لایسنس‌های این بروکر عبارتند از:

  • SVGFSA: سنت وینسنت و گرنادین‌ها
  • MISSA: سازمان خدمات بین المللی کشور مالی
  • VFSC: کمیسیون خدمات مالی وانواتو
svgfsa 1

 در واقع SVGFSA یک نهاد رگولاتوی نیست و فقط یک ثبت شرکت، در نهاد نظارتی کشور سنت وینسنت است که اصولا قوانین ساده‌ای دارد و اکثر بروکرها جهت خدمات دهی به سایر کشورها و برای شعبات آفشور خود از آن استفاده می‌کنند.

درصورتی که نمی‌دانید بروکر رگوله، رگولاتوری و نهادهای نظارتی معتبر چیست، می‌توانید با مراجعه به صفحه رگولاتوری فارکس، اطلاعاتی در این زمینه کسب کنید.

حساب‌های معاملاتی Yamarkets

بروکر YaMarkets، چهار نوع حساب معاملاتی مختلف با خدمات مختلف در اختیار کاربران خود فرار داده است تا کاربران با توجه به شرایط خود بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنند. در فهرست زیر نام 4 حساب اجرایی این بروکر  قرار دارد:

  • ULTIMATE
  • STANDARD
  • ROYALE
  • ECN

حساب ULTIMATE: حساب ULTIMATE برای کاربرانی طراحی شده است که سرمایه اولیه آنها کمتر از 50 دلار است. حداقل سرمایه برای فعالیت با این اکانت معاملاتی، 10 دلار است. حساب ULTIMATE کمیسیون ندارد و اسپرد آن به صورت شناور از  1.8 محاسبه می‌شود. حداکثر لوریج در این حساب 1:500 است

حساب Standard: حساب استاندارد گزینه مناسبی برای افراد نیمه حرفه‌ای محسوب می‌شود. حداقل واریز برای شروع در حساب استاندارد 500 دلار است. حساب Standard مانند حساب ULTIMATE کمیسون ندارد. اسپرد این حساب از 1.5 پیپ برای هر معامله شروع می‌شود و حداکثر لوریج مجاز 1:500 است.

حساب ROYALE: اگر تصور می‌کنید که در زمینه معامله‌گری حرفه‌ای هستید، این حساب می‌تواند مناسب شما باشد. حداقل مبلغ افتتاح حساب، 2500 دلار بوده و میزان اسپرد در این حساب از 1 پیپ است. لوریج در حساب رویال به نسبت دو حساب معاملاتی قبلی پایین تر است و معامله‌گران فقط به لوریج 1:300 دسترسی دارند.

حساب ECN: حساب ECN برای افرادی در نظر گرفته شده است که سرمایه اولیه زیاد و مناسبی برای معامله‌ کردن دارند. حداقل سرمایه در این حساب 5000 دلار است. کمیسیون در حساب ECN محاسبه می‌شود و میزان لوریج در این حساب از حساب‌های معاملاتی قبلی کمتر بوده و به 1:200 رسیده است.

در صفحه اصلی این بروکر حداکثر لوریج 1000 اعلام شده اما در توضیحات حساب‌های معاملاتی، حداکثر لوریج 500 درج شده است.

پلتفرم معاملاتی در بروکر YaMarkets

YaMarkets از پلتفرم‌های معاملاتی MT4 و MT5 مبتنی بر وب، تلفن همراه و دسکتاپ استفاده می‌کند.

معرفی امکانات بروکر یامارکتس

Economic Insight

یکی از بخش‌های جذاب بروکر یامارکتس صفحه Economic Insight است. یامارکتس در این بخش به شما اطلاعات جذابی درباره اقتصاد و اخبار اقتصادی می‌دهد. 

هنگامی که شما برای اولین بار این صفحه را باز می‌کنید، تصور خواهید کرد که با یک تقویم اقتصادی ساده مانند تقویم اقتصادی دیگر بروکرها، رو به رو هستید،‌ اما دقیقا برخلاف تصور شما این صفحه به شما اطلاعات بسیار جالبی را ارائه می‌کند که اگر نیوز تریدر باشید ممکن است این صفحه برای شما جذاب باشد. 

سایت‌های مختلفی وجود دارد که تقویم‌های اقتصادی را به صورت حرفه‌ای ارائه دهند، اما نکته‌ای که باعث تمایز این تقویم اقتصادی می‌شود این است که به طور معمول بروکرهای فارکس تقویم اقتصادی باکیفیتی را ارائه نمی‌دهند.

 
yamarkets

در این صفحه اطلاعاتی درباره EVENT CHART/ PRICE CHART/ VOLATILITY/ IMPACT یک خبر را به شما نشان می‌دهد.

EVENT CHART: در بخش EVENT CHART، تفاوت نرخ بین Actual vs Forecast یک خبر را نشان می‌دهد. این تفاوت را می‌توان یکی از پارامترهای مهم بررسی وضعیت کنونی اقتصاد یک کشور حساب کرد.

 
آموزش yamarkets

PRICE CHART: در PRICE CHART، به شما اطلاعاتی درباره خبرهای قبلی، انتظارات و نرخ حقیقی یک خبر را بر روی چارت نمایش می‌دهد.

yamarkets4

VOLATILITY: در این بخش نوسانات و جهت حرکت قیمت پس از رویدادهای خبری به صورت نمودار و در تایم فریم‌های مختلف در دسترس کاربران قرار می‌گیرد.

yamarkets

IMPACT: در IMPACT کاربران قادر خواهند بود تا تاثیر یک خبر را بر روی یک نمودار مشاهده کنند و متوجه شوند که یک خبر، نمودار را چند پیپ حرکت داده است.

impact yamarkets

Technical Views

گروه یامارکتس در صفحه Technical Views بروکر خود، به صورت مداوم و روزانه تحلیل‌ تکنیکال نمادهای اصلی را ارائه می‌دهد. کاربران می‌توانند از بخش بالای این صفحه فیلترهای مورد نیاز خود را اعمال کنند. تنوع فیلترها در این بخش زیاد نیست و فقط می‌توان نمادها، تایم فریم تحلیل و صعودی و نزولی بودن را معین کرد.

Technical-Views yamarkets

Yamarketsacademy

به صراحت می‌توان بیان کرد که بروکر یامارکتس دارای یکی از قوی‌ترین آکادمی‌های آموزشی و تحلیلی در میان بروکرها است. اگر چرخی در این بخش بزنید با تحلیل‌های منظم و مداوم رو به رو خواهید شد.

علاوه بر تحلیل‌های تکنیکال، محتواهای آموزشی به صورت وبینار و سمینار‌های مختلفی به زبان انگلیسی در یامارکتس آکادمی قرار دارد.

academy

محتواهای آموزشی این بروکر فقط به سایت YaMarkets خلاصه نمی‌شود و روزانه محتواهای آموزشی متنوعی در یوتیوب این بروکر قرار می‌گیرد.

yamarketsacademy

آیا بروکر YaMarkets به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

خوشبختانه بروکر یامارکتس به ایرانیان نیز خدمات می‌دهد و کاربران ایرانی قادر هستند تا در این پلتفرم ثبت‌نام کنند. 

ما برای اطمینان بیشتر درباره فعالیت ایرانیان در بروکر یامارکتس سوال کردیم که می‌توانید پاسخ مثبت بروکر مبنی بر فعالیت کاربران ایرانی را در تصویر زیر مشاهده کنید:

yamarkets-iran

آموزش ثبت‌نام در بروکر یامارکتس

برای ثبت‌نام در بروکر یامارکتس ابتدا به وب‌سایت yamarkets مراجعه کنید. سپس بر روی گزینه Register کلیک کنید.

register

پلتفرم معاملاتی مدنظر خود را انتخاب کنید.

ثبت‌نام در yamarkets

اطلاعات خواسته شده اعم از حساب معاملاتی، ایمیل و رمزعبور خود را وارد کنید.

مراحل ثبت نام در yamarkets

نام، نام خانوادگی، تاریخ تولد و شماره تلفن خود را وارد کنید.

3 1

اطلاعات محل زندگی خود را وارد کنید.

4

پس از انجام تمامی مراحل بالا، ثبت‌نام شما تکمیل می‌شود.

سخن پایانی

بروکر یامارکتس‌ (Yamarkets) درسال 2016 تاسیس شده است و بیش از 5 سال سابقه فعالیت در بازارهای مالی را در کارنامه خود دارد. این بروکر در وب‌سایت خود خدمات متنوع و حرفه‌ای را برای کاربران و معامله‌گران فراهم کرده است. 

پشتیبانی این بروکر به سرعت پاسخگوی سوالات شما در روزهای کاری فارکس یعنی دوشنبه تا جمعه است. 

جهت مطالعه بررسی سایر بروکرهای فارکس، به صفحه بررسی بروکرها مراجعه کنید.

پرسش‌های متداول

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر یامارکتس | YaMarkets چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.