بروکر پی سی ام
3.7 ( 24 )

بروکر پی سی ام | PCM

معرفی و بررسی بروکر پی سی ام | PCM

کارگزاری پی‌سی‌‌ام بخشی از مجموعه شرکت‌های پی‌سی ام است که در سال ۲۰۰۶، در منطقه آزاد تجاری DMCC دبی شروع به کار کرد. این بروکر تحت نظارت ESCA (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) فعالیت می‌کند. بروکر PCM دارای ۶ حساب معاملاتی است.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, ریالی, وب‌مانی

تاریخ تأسیس :2006 سال
دفتر مرکزی :امارات متحده عربی
حداقل واریزی :1 دلار
حداکثر لوریج :1000 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر پی سی ام

معرفی بروکر پی سی ام

بروکر پی سی ام بخشی از مجموعه شرکت‌های پی‌ سی ام است که در سال ۲۰۰۶، در منطقه آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزاری ارز، طلا و کالای بورس دبی DGCX به ثبت رسید و تحت نظارت ESCA (نهاد ناظر بازارهای مالی کشور امارات) شروع به کار کرد.

بروکر پی سی ام یکی از کارگزاران قدیمی صنعت فارکس می‌باشد که بنیانگذار آن فردی ایرانی‌الاصل است. 

بروکر پی سی ام

نقد و بررسی بروکر پی‌سی‌ام (PCM)

طی تماسی که این بروکر با سایت ایران بروکر داشت، اعلام کردند که چارت سازمانی آن تغییرات گسترده‌ای داشته و طبق گفته خود کارگزاری، از این پس آماده ارائه خدمات به مشتریان ایرانی است.

قرارداد آتی سکه طلا در بورس کالای ایران با مشاوره و کمک مدیران وقت پی سی ام راه‌اندازی شد و بانک صادرات ایران برای اولین ‌بار در تاریخ کشور با پشتوانه خرید قرارداد آتی طلا در بورس دبی به عنوان یکی از مشتریان کارگزاری پی سی ام موفق به صدور اوراق بهادار با پشتوانه و معادل ارزشی طلا شد که گردش سرمایه این طرح از مرز یک میلیارد دلار فراتر رفت.

شرکت پی سی ام بروکرز تا امروز رکورددار بزرگ‌ترین مشتری بورس دبی با مبلغ سپرده مارجین در حد ۱۲۰ میلیون دلار است و رکورد بزرگ‌ترین برداشت مشتریان به مبلغ ۲۰ میلیون دلار ثبت شده، که طبق ادعای خود بروکر اسناد بانکی آن موجود و در صورت درخواست به سرمایه‌گذاران علاقه‌مند برای سرمایه‌گذاری با مبالغ سنگین قابل ارائه است. پی سی ام بروکرز یک کارگزار یا بروکر ارائه‌دهنده جفت ارزها و CFD است.

دامنه قبلی پی سی ام مسدود شد و تیم آی تی این بروکر برای سهولت شرایط اتصال و استفاده مشتریان دامنه را به pcmfa.co انتقال داده و هم اکنون می‌توان بدون نیاز به ابزارهای تغییر IP سایت بروکر را باز کرده و به کابین تریدری خود دسترسی داشته باشید.

انواع حساب در بروکر pcm

در بروکر پی سی ام مشتریان به بیش از ۱۰۰ نماد معاملاتی از جمله ارزها، فلزات، شاخص‌ها، کالاها، ETF ها، سهام، اوراق قرضه،CFD و ارزهای دیجیتال دسترسی دارند.

تنوع حساب‌های ارائه شده یکی از ویژگی‌هایی است که باید در انتخاب یک بروکر به آن توجه کرد. بروکر پی سی ام با ارائه ۱۰ نوع حساب معاملاتی، دست معامله‌گران را برای افتتاح حساب و انتخاب استراتژی‌های مختلف معاملاتی باز گذاشته است. همچنین امکان انجام معاملات اسکلپ نیز در این حساب‌ها وجود دارد.

انواع حساب بروکر pcm شامل حساب‌های معاملاتی میکرو، مینی، الیت، اسپرد ثابت، بدون اسپرد و لوریج ۱۰۰۰، کریپتو و حساب با اسپرد کم می‌شود.

حداقل دپازیت را حساب سنت دارد که مبلغ آن ۱ دلار است. اما در اکثر حساب‌ها برای افتتاح حداقل ۱۰۰ دلار نیاز دارید.

حساب میکرو:

این نوع حساب برای معامله‌گرانی مناسب است که با سرمایه‌های کوچک، به دنبال فعالیت در این بروکر هستند. در این نوع حساب معامله‌گر می‌تواند نمادهای معاملاتی بازار فارکس را معامله کند.

حساب مینی:

حداقل واریزی در حساب مینی 1000 دلار است، این حساب بدون سواپ و بدون کمیسیون در اختیار معامله‌گران قرار گرفته است.

حساب ویژه – کمترین اسپرد

در حساب ویژه انجام معاملات اسکلپ مجاز نیست. همچنین حداقل واریزی در این حساب 1000 دلار و دارای کمیسیون 18 دلار به ازای هر لات معامله است.

حساب الیت:

اسپرد در حساب الیت شناور است و از 0.6 پیپ شروع می‌شود. حداقل مبلغ واریزی در این حساب 5000 دلار است و دارای سواپ به‌صورت روزانه نیز است.

ای سی ان پرو

کمیسیون در حساب ای سی ان پرو به ازای هر لات معامله، 5 دلار است. همچنین حداقل مبلغ واریزی در این حساب 100 دلار است.

ارزهای دیجیتال:

امکان معاملات رمزارزها در این حساب برای معامله‌گران ارزهای دیجیتال فراهم شده است.

فیکس اسپرد:

اگر با استراتژی معاملاتی ترید می‌کنید که به اسپرد ثابت نیاز دارید حساب فیکس اسپرد را این بروکر برای شما ارائه می‌دهد.

حساب زیرو اسپرد:

حساب زیرو اسپرد فاقد سواپ است و حداقل مبلغ واریزی در این حساب 100 دلار است. همچنین اسپرد در آن نیز از 0.2 پیپ شروع می‌شود.

حساب لوریج ۱۰۰۰:

این حساب با ارائه اهرم معاملاتی ۱۰۰۰ امکان فعالیت با سرمایه‌گذاری کم را فراهم می‌کند.

انواع حساب در پی سی ام

روش‌های واریز و برداشت در پی سی ام بروکر

روش‌های واریز و برداشت در بروکر پی سی ام متفاوت بوده و برای کاربران ایرانی، روش واریز و برداشت ریالی نیز در نظر گرفته شده است. 

برای واریز وجه به حساب خود لازم است به منوی واریز وجه در کابین تریدری خود وارد شوید. یک شماره‌حساب شبا به طور اتوماتیک در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید با استفاده از سیستم بانکی آنلاین خود، وجه مورد نظر را به حساب واریز نموده و ظرف چند دقیقه آن را برای انجام معاملات استفاده کنید. برداشت وجه نیز به همین روش است.

بروکر پی سی ام از امکان واریز وجه به صورت رمزارز نیز پشتیبانی می‌کند. البته این روش واریز مشمول کارمزد می‌شود.

بونوس ۳۰ دلاری بروکر پی سی ام

بونوس ۳۰ دلاری و ۱۰ درصدی خوشامدگویی در این کارگزاری در دسترس است. بروکر PCM برای جلب نظر مشتریان بونوس ۳۰ دلاری برای معامله‌گران خرد و بونوس ۱۰ درصدی را برای معامله‌گران با حجم بیشتر در نظر گرفته است. این بونوس‌ها قابل برداشت نیز هستند.

بونوس ۳۰ دلاری برای واریزی‌های زیر ۱۰۰۰ دلار و بونوس ۱۰ درصدی برای واریزی‌های بالای 1000 دلار است.

توجه داشته باشید که هر بونوس قوانین خود را دارد و ممکن است حساب معاملاتی شما را در آینده با چالش‌هایی مواجه کند. این موضوع برای همه بروکرها صدق می‌کند، لذا پیشنهاد می‌شود قبل از فعال کردن یا استفاده از بونوس‌ها در هر بروکری، ابتدا قوانین مربوط به آن را در سایت بروکر مطالعه کنید.

حساب اسلامی PCM Brokers

در بروکر پی سی ام اکثر حساب‌ها بدون سواپ هستند. به این صورت که اگر پوزیشن‌های شما تا ۳۰ روز باز بماند بروکر سواپی از شما نمی‌گیرد. مقدار سواپ در برخی از انواع حساب‌ها نیز به صورت زیر است.

  • حساب سنت، حساب میکرو، حساب مینی، حساب زیرو اسپرد، حساب لوریج ۱۰۰۰، حساب فیکس اسپرد:
    این حساب ها تا ۳۰ روز سواپ فری هستند. اگر پوزیشنی بیش از ۳۰ روز باز بماند، روز ۳۱ام سواپ ۳۰ روز محاسبه شده و از حساب کسر می‌گردد و از روز ۳۲ام هم سواپ روزانه محاسبه می‌شود.
  • برای حساب‌های الیت، ECN pro و VIP نیز سواپ به صورت روزانه و طبق جدول سواپ آنها محاسبه می‌شود.

حساب اسلامی بروکر پی سی ام:

حساب های سنت، میکرو، مینی، زیرو اسپرد، لوریج ۱۰۰۰ و فیکس اسپرد، حساب‌های اسلامی بروکر پی سی ام هستند.

در این حساب ها اگر پوزیشن‌های خود را تا ۳۰ روز باز نگه دارید، روی هیچ یک از نمادها سواپی از شما کسر نمی‌شود.

پلتفرم معاملاتی بروکر پی سی ام

پلتفرم معاملاتی ارائه شده توسط بروکر پی‌ سی‌ ام، متاتریدر ۴ است. MT4 در این بروکر دارای مجوز کامل (full license) است. به این معنی که خدمات کامل سیستم و پشتیبانی فنی را به مشتریان و معامله‌گران خود ارائه می دهد. 

MT4 full license

آیا بروکر پی‌سی‌ام معتبر است؟

کارگزاری پی سی ام بروکرز در یازده کشور جهان شعبه دارد که هر یک تحت نظارت ارگان‌های متفاوتی هستند. بر حسب منطقه جغرافیایی، قوانین حاکم و محدودیت‌های بروکر متفاوت است.

بروکر PCM سال ۲۰۰۶ در منطقه آزاد تجاری DMCC دبی به عنوان کارگزار ارز، طلا و کالای بورس دوبی DGCX به ثبت رسید.

کارگزاری پی سی ام با شماره مجوز C118023194 تحت نظارت نهاد FSC از سازمان های نظارتی کشورهای مشترک المنافع بریتانیا و عضو «International Organization of Securities Commissions (IOSCO)» است.

رگوله FSC بروکر پی‌سی‌ام

پی سی ام بروکرز مدعی است که سرمایه مشتریان خود را در مقابل هرگونه خطر و یا ضرری که امکان دارد در اثر هر چیزی غیر از ترید و ریسک معاملات به مشتری شرکت وارد شود، بیمه کرده است.

بنابراین پول و سرمایه معامله‌گران در کارگزاری پی سی ام منطبق با استاندارد انگلیسی (مشترک‌المنافع) مربوط به بیمه بازارهای مالی و مطابق با استانداردهای اف اس سی بیمه شده است.

این بیمه تا مبلغ ۱۲۵ هزار دلار را برای هر اکانت به صورت مجزا پوشش می‌دهد.

بدیهی است که منظور از ریسک، شامل ریسک‌های معاملاتی در بازارهای مالی نخواهد بود. علاوه بر این در شرایط فعلی تحریم‌ها، امکان استفاده از مزیت این بیمه برای ایرانیان وجود ندارد.

اعتبار سایت بروکر PCM

فعالیت بروکر پی سی ام بیشتر مربوط به کاربران ایرانی است، به همین دلیل سایت این بروکر بیش از ۶ هزار بازدید ماهانه دارد و اکثر این بازدیدها را کاربران و معامله‌گران ایرانی تشکیل می‌دهند. در زیر می‌توانید اطلاعات کلی مربوط به ترافیک سایت بروکر پی سی ام را مشاهده کنید:

بروکر پی سی ام

جمع‌بندی بروکر PCM 

پی سی ام بیش از ۱۷ سال سابقه فعالیت دارد و اینکه آیا این بروکر برای شما مناسب است یا خیر به نظر شخصی و بررسی‌های خودتان بستگی دارد. اگر علاقه‌مند به فعالیت در این بروکر هستید می‌توانید مدتی را با سرمایه کم در آن کار فعالیت داشته باشید و در صورتی که مشکلی با آن پیدا نکردید، به فعالیت خود ادامه دهید.

همچنین می‌توانید از طریق صفحه بروکرهای فارکس ما، لیست کامل کارگزاری‌های فعال در مارکت ایران را مشاهده نمایید.

پرسش‌های متداول

این بروکر تحت نظارت FSC فعالیت می‌کند.

بله این بروکر پشتیبان فارسی دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (38نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
محسن ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ نوع حساب: لایو سابقه: بیش از یک سال
5 /5

رضایت از بروکر پی سی ام

من از سال ۹۴ با بروکر پی سی ام ترید میکنم و تو این چند سال انصافا نه مشکلی از لحاظ واریز و برداشت باهاش داشتم و نه شیطنتی ازش دیدم. به نظرم تریدری که اهل حاشیه نباشه مشکلی با این بروکر نخواهد داشت. و اینکه با توجه به اینکه بروکر در دبی هست به نظرم نزدیکترین مسافت برای دسترسی ما ایرانیا هستش.

محسن ۲۵ بهمن ۱۴۰۲

من ۲ ساله با این بروکر کار میکنم . به نظر من که خوبه مشکلی نداشتم تا حالا. بیشتر با پشتیبانیشون حال کردم. به موقع و سریع جوابتو میدن

محمدرضا مرادی ۱۱ دی ۱۴۰۲

حقیقتش ۳ سالی هست با این بروکر کار میکنم. تو این ۳ سال مشکلی از نظر برداشت و واریز نداشتم و پشتیبانیشون هم هر زمان سوالی داشتم در کمتر از چند ساعت جوابم رو میدادن . من خیلی برای انتخاب بروکر تحقیق کردم به این دلیل که موجودی اکانتم بالاست و نمیخام تو این بروکرای پیزوری پولمو مفت و مجانی از دست بدم. در کل راضی ام . گفتم شاید نظرم در مورد این بروکر به درد دیگران هم بخوره

مبین ۱۷ آذر ۱۴۰۲

من از این بروکر اومدم استفاده کنم
قبلا هم استفاده کرده بودم و موردی ندیده بودم
البته قبلا خوب یاد نداشتم و براشون سود داشتم و اکثر پولایی که میاوردم تو این بروکر از دست میدادم
اما جدیدا که دوباره اومدم و معاملات رو شروع کردم
سود بار اول رو برداشت زدم و بعد دو روز برام واریز کردن
اما سری دوم سود میخواستم برداشت کنم بعد از ۷ روز هنوز خبری نشده
و هر موقع به پشتیبانش پیام میدم میگن داریم پیگیری میکنیم
و هر سری میگن مشکل از یه جایی بوده
یه بار مشکل فنی بوده
یه بار میگن صرافی مشکل داشته
هر بار به یه بهانه ای
اگر دلتون برای پولتون میسوزه این بروکر رو استفاده نکنید
به محظ اینکه ببینن دارین سود برداشت میکنید از حسابتون به هر طریقی شده میپیچونن که پول رو ندن

حمید ۰۶ دی ۱۴۰۲
پاسخ مبین

جالبه من 6 ساله با این بروکر کار میکنم تابحال با همچین مشکلی که شما میگید روبرو نشدم. حداکثر طی 1 یا 2 روز سودم رو برام واریز کردن

کریم ۲۱ آبان ۱۴۰۲

رگوله که نداره هیچ قانون جنگل برقراره دفترش هم اصفهانه

غلامرضا کریمیان ۲۶ مهر ۱۴۰۲

سلام ادرس سایت تغییر کرده ه من وجه زدم به حساب وارد کابین شخصی نمیشم

کارشناس ایران بروکر ۲۷ مهر ۱۴۰۲

با سلام. در حال حاضر این بروکر به نشانی "pcmfa.co" در دسترس است

محمد عیدان ۰۲ شهریور ۱۴۰۲

چرا نماد نقت brent , usoil با نزدک و.... رو نداره؟

محمد رستمی ۲۸ شهریور ۱۴۰۲

نفت رو داره. شنا حتما حساب میکرو ثبت نام کردی

محمدرضا ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

اصلا نیاز به وی پی ان نیست. من حدود ۴ ساله با این بروکر کار میکنم . هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم. هیچ آیتم آزاردهنده ای من ندیدم. همه چیز تا الان اکی بوده

ناشناس ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲
پاسخ محمدرضا

تو این چهار سال کال مارجین نشدی

میلاد ۱۸ خرداد ۱۴۰۲
پاسخ ناشناس

چه ربطی داشت؟ ما اینجا در مورد بروکر صحبت میکنیم نه اشتباهات شخصی معامله گر

amir ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

سلام
شش ماه پیش مشکلی در خصوص این بروکر مطرح کردم و شرح این قضیه بود که معامله بعد از استاپ لاس کلوز داد ، این موضوع را بتازگی با بروکر مطرح کردم و بروکر دلایل وقوع این اتفاق را شرح داد که تا حدودی بنظرم منطقی بود ، البته مهم تر از اون جبران زیان بود .
بروکر شرح داد که درصورت شارژ حساب این مبلغ زیان مازاد از s.l رو به حسابم واریز میکنند که خیلی‌ زود واریز شد.
در ضمن دوستانی که با بروکر کار می‌کنند در جریان هستند که اصلا نیازی به VPN برای وصل شدن به اکانتشون نیست .

فرشید ۱۱ آذر ۱۴۰۱

من در بروکر پی سی ام 10 دلار هم حسابم رو شارژ کردم . در کل با همه شرایط ایرانی‌ها کنار میاد

فرزاد ۰۴ آذر ۱۴۰۱

من ۷ ساله که با این بروکر کار میکنم . تا الان نقطه ضعفی در کارشون ندیدم که بخام به فکر عوض کردن بروکر باشم. واریز و برداشت و سایر خدماتشون عالیه. من که موردی ندیدم

رضا محمدی منش ۱۱ آبان ۱۴۰۱

بنده کاری به این بروکر ندارم اما بقیه بروکرا که رگوله دارند هم اگر اتفاقی بیوفته واقعاً فکر کردید مزیتی محسوب میشه و برای کاربر امنیت میاره؟!!!!

وحید ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

دوست عزیز این بروکر رگوله داره. داخل سایت به این نکته اشاره شده با سند و مدرک

آراد ۱۲ شهریور ۱۴۰۱

به مدت شش ماه در این بروکر حساب میکرو داشتم، البته بروکر اصلی من نبود، برای تست چند نوبت ترید زدم و تصمیم گرفتم مبلغ ۱۰۰ دلار برداشت بصورت رمز ارز بزنم.
اول اینکه اجازه برداشت نداشتم و باید با ثبت تیکت درخواست میکردم، تیکت ثبت کردم، بعد از کلی بازجویی که چرا میخوام این مبلغ برداشت کنم موجودی از حساب کم کردند و ۲۴ ساعت بعدش پس از چند نوبت تماس با پشتیبانی آنلاین سایت و قول پیگیری با کسر کارمزد تراکنش مبلغ واریز کردند.
کل این برداشت در بروکر دیگری که حساب اصلیم بود ۱۰ دقیقه زمان میبره و هیچ پرسشی هم نمیکنند.
پی سی ام سه شماره با کد دبی در سایت بعنوان پشتیبانی درج کرده که موقع تماس هر سه شماره از دسترس خارج هستند و ممکنه بعد از چند ساعت در واتساپ پاسخ دهند.
در مجموع بهیچ عنوان افتتاح حساب در این بروکر پیشنهاد نمی‌کنم.

amir ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

سلام . من از سال 99 تا الان با این بروکر کار میکنم ، تا الان واریز و برداشت زیاد داشتم و مشکلی نداشته و تعدادی از دوستانم هم کار کردند و مشکلی نداشتند ؛
توی این مدت فقط یک بار بدون وجود گپ قیمتی و در عین وجود استاپ لاس قیمت بعد از عبور از استاپ لاس کلوز شده که متاسفانه اصلا جالب نبود ؛ اما در کل سرعت پاسخ به تیکت ها و پشتیبانی خوبی داره جز این مشکلی نداشتم .

M.T ۱۴ مرداد ۱۴۰۱

یه بروکر ... خیلی مواظب باشید تو این بروکر حساب باز نکنید دستکاری داخل حساب خیلی داره .موقعی که سود زیاد میکنید اودرها رو مینده تا نتونید معامله کنید و با شادو ودستکاری کاری میکنه ضرر کنید.پشتیبان هم فقط میگه تیکت بساز خیلی مواظب پولتون باشید

Sohrab ۲۱ خرداد ۱۴۰۲
پاسخ M.T

این تنها بروکریه که من ندیدم کندل سازی ودستکاری قیمت بکنه- 10 تا بروکر عوض کردم تا به این رسیدم- الان 4 ساله توش حساب دارم و همه چیز اوکی بوده-تنها مشکلش اینه که روال برداشتش یکم طول میکشه

ناشناس ۰۵ مرداد ۱۴۰۱

بروکر خوبیه/فقط اسپردش کمی بالاست.مخصوصا اسپرد طلاش که حدودا تا 5 پیپ هم میره.در کل برای اسکلپرها بروکر مناسبی نیست!

ناشناس ۲۰ خرداد ۱۴۰۱

اسم شاخص داوجونز چیه تو این بروکر

ناشناس ۱۹ تیر ۱۴۰۱
پاسخ ناشناس

wst30

علی احمدزاده ۰۷ فروردین ۱۴۰۱

رتبه الکسا را به عنوان معیار در نظر گرفتید؟! کل مقاله به این خوبی را زیر سوال بردید!

کارشناس ایران بروکر ۰۸ فروردین ۱۴۰۱

سلام. رتبه الکسا تنها یکی از فاکتورهای بررسی است که بر خلاف نظر شما، میتونه اطلاعات ارزشمندی برای تحلیل یک وبسایت به ما بده که متاسفانه اکثر کاربران به اون توجه نمیکنن. موارد دیگه ای نیز برای تحلیل وجود داره مانند داشتن رگوله معتبر بین المللی، سابقه فعالیت، نظرات کاربران، داشتن مشتریان بین المللی و... هم مورد توجه هستن.

سینا ۲۱ بهمن ۱۴۰۰

یه سایت درست درمون نداره

علی ۰۵ بهمن ۱۴۰۰

در کشورهای مختلف به زبانهای مختلف اسم و سایتش فرق میکنه. برای همین سایت فارسی بیننده هاش بیشتر از ایرانه که کاملا طبیعیه. رگوله اش هم کاملا معتبره. هیچ بروکری برای ایرانی ها رگوله نداره.

رضا احمدی راد ۱۷ دی ۱۴۰۰

من توی این کارگزاری نیستم اما یک قسمتی به اسم آکادمی باینس ساختن که داره ترجمه مطالب بایننس را میزاره، به نظرم خیلی خوبه، کلا دارن سایتشون را به روز میکنن.

ناشناس ۲۵ آبان ۱۴۰۰

تنها نقطه منفی اش
اهرم بسیار پایین اش هست
و این که حساب هاش محدودیت واریز دارند یعنی در حساب سنت تا ۱۰۰ امکان واریز داره با اهرم ۳۳
حسابی میکرو تا ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰
سوال کردم گفتند نمیتوانید بیشتر موجودی نگه دارید
پشتیبانی تل هم دارند خانم شکیبا

ناشناس ۳۰ آبان ۱۴۰۰
پاسخ ناشناس

بسیار مزحزف پولتون بدید کمیته فکر کنید بردید اینجا

ناشناس ۱۷ مهر ۱۴۰۰

بیشتر از ۱۰ ساله که این بروکر رو میشناسم … هیچ تقلبی تا حالا ندیدم

مهدی جعفری ۰۱ تیر ۱۴۰۰

سلام و خدا قوت
من در این بروکر ترید کردم و متوجه شدم بعضی وقتها قیمت و نمودار با نمودار جهانی فرق دارد چگونه میتوانم موضوع را گزارش کنم و شکایت کنم
ممنون از راهنمایی تان

Aliakbar najafi ۱۶ فروردین ۱۴۰۰

سلام وقت بخیر راستش من تا ب حال اصلا به هیج عنوان ندیدم این بروکر اذیت کنه یا پول کسی رو پرداخت نکنه
حتی بوده که طرف مثلا 1 یا 2 میلیارد برداشت داشته و بدون چون و چرا براش واریز کردن

کارشناس ایران بروکر ۱۶ فروردین ۱۴۰۰
پاسخ Aliakbar najafi

بروکر ناامن به این معنا نیست که بروکر پول هیچ‌کسی را نمی‌دهد. وجود تنها چند کیس تخلف و شیطنت و سابقه‌ی منفی برای ناامن و پرریسک بودن بروکر کافی است.

M.T ۱۴ مرداد ۱۴۰۱
پاسخ Aliakbar najafi

چرا دروغ میگی چقدر میگیری اکانت جعلی درست کنی وای چرت و پرتا رو بنویسی این بروکر برا برداشت ۱۰۰۰دلار هزار جور دست به سرت میکنه .تو اصلا میدونی میلیارد چند تا نقطه داره

علی نورا ۱۸ آذر ۱۴۰۱
پاسخ Aliakbar najafi

این بروکر از زمانی که مدیریت آن تغییر کرد حال چه صوری چه واقعی، حتی دفتر دستک و آدرس آن تغییر کرد و می توان گفت تا مدت ها دفتری در دبی نداشت و در محافل زیادی این موضوع مطرح شد که افرادی رجوع کرده و هیچ آفیسی موجود نبود که مجدد در جای دیگری اکنون آفیس اجاره کرده اند.اکنون روی یک سایت وردپرسی یک قالب طراحی کردند و لوگو سایت هم تغییر داده اند. این بروکر باعث ممنوعیت فارکس در ایران شد. کلا بروکری است که به هیچکس رحم نمیکند.