هدر
صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس یکی از صرافی‌های شناخته شده در ایران
بروکر اسپلنده
0 ( 0 )

ورود به وبسایت اصلی

معرفی و بررسی بروکر اسپلنده | Esplanade

بروکر اسپلنید یک کارگزاری فارکس است که بیش از 8 سال سابقه فعالیت دارد. این بروکر در حال حاضر به ایرانیان خدمات ارائه می‌دهد. دفتر مرکزی بروکر Esplanade در سنت وینسنت قرار دارد.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال, وب‌مانی

تاریخ تأسیس :2015 سال
دفتر مرکزی :سنت وینسنت و گرنادین‌ها
حداقل واریزی :250 دلار
حداکثر لوریج :1000 :1
خدمات به ایران :
متاتریدر ارانته
بروکر Moneta Markets
بروکر topfx

نقد و بررسی بروکر اسپلنده

Esplanade Market Solutions یک شرکت کارگزاری فارکس است. بروکر Esplanade مجوز آفشور دارد و دسترسی به ابزارهای مالی گوناگون و مشتقات را در بین دارایی‌های مختلف به کاربران ارائه می‌دهد.

بروکر Esplanade
تصویر وبسایت اصلی بروکر Esplanade

در این مطلب به بررسی بروکر اسپلنید خواهیم پرداخت تا ببینیم که آیا برای سرمایه‌گذاری ایرانیان مناسب است یا خیر!

آیا بروکر اسپلنید قانونی است؟ | Esplanade Broker regulation

بروکر Esplanade مجوز آفشور داشته و در سنت وینسنت گرنادین‌ها به ثبت رسیده است. این تنها یک مجوز ثبت شرکت است و رگولاتوری به حساب نمی‌آید. با این حال ما مجوز ثبت این شرکت را بررسی کردیم که در تصویر زیر می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

بروکر اسپلنید

بروکر اسپلنید رگولاتوری معتبری ندارد.  

ما همچنین به بررسی وبسایت کارگزاری اسپلنید پرداختیم و مشخص شد که بیش از هفت سال سابقه فعالیت دارد و در تصویر زیر جزئیات آن را مشاهده می‌کنید.

بروکر esplanade

بر اساس بررسی وبسایت بروکر اسپلنید می‌توان گفت که بیشتر ترافیک این وبسایت مربوط به کشور اوکراین است. همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، رتبه جهانی وبسایت این بروکر در مقایسه با دیگر سایت‌ها بیش از ۹ میلیون است.

بروکر اسپلنده

انواع حساب بروکر Esplanade

کارگزاری Esplanade که برخی آن را بروکر اسپلنده هم نام می‌برند، دارای ۴ حساب معاملاتی مختلف است که عبارتند از:

  • FIX
  • Standard
  • ECN
  • VIP

حداقل مبلغ سرمایه‌گذاری در این بروکر مبلغ ۲۵۰ دلار است، که با حداکثر لوریج ۱:۱۰۰۰ در دسترس است. هر کدام از حساب‌ها داری مشخصات مربوط به خود هستند که در زیر مشاهده می‌کنید.

Esplanade broker accounts
اطلاعات حساب‌های بروکر Esplanade

از جزئیات حساب‌های معاملاتی بروکر اسپلنید می‌توان به وجود یک حساب با اسپرد ثابت اشاره کرد. همچنین کلیه حساب‌ها را نیز می‌توان به حساب اسلامی تبدیل کرد. این بروکر به کاربرانی که حساب‌های بالای ۱۰ هزار دلار دارند، یک مدیر شخصی هم می‌دهد!

جزئیات بروکر Esplanade | آیا در بروکر اسپلنید ثبت نام کنیم؟!

وبسایت بروکر اسپلنید از زبان فارسی هم پشتیبانی می‌کند. این بروکر امکاناتی برای مشتریان خود در وبسایت قرار داده تا بتوانند از آنها برای معاملات خود بهره ببرند. برخی از این گزینه‌ها عبارتند از تقویم اقتصادی، اخبارهای اقتصادی و ابزارهای معاملاتی.

esplande 6

کارگزاری Esplanade از پلتفرم تجاری متاتریدر ۴ استفاده می‌کند. برای شارژ حساب در این کارگزاری شما می‌توانید از ارزهای دیجیتال استفاده نمایید.

اگر به فعالیت در بروکر Esplanade علاقه‌مند هستید، بهتر است مدتی را با از مبالغ پایین از آن استفاده کنید و نکات مثبت و منفی آن را بسنجید. برای مشاهده بررسی دیگر کارگزاری‌ها، می‌توانید صفحه بروکرهای فارکس را مشاهده نمائید.

پرسش‌های متداول

این بروکر توسط هیچ نهاد نظارتی تنظیم نمی‌شود.

این بروکر ۴ نوع حساب معاملاتی دارد که از حداقل واریزی ۲۵۰ دلار شروع می‌شوند.

خیر. این بروکر امکان واریز و برداشت پول با روش ریالی را ندارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)