بروکر cedarfx

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی بروکر سیدار اف ایکس | CedarFX

معرفی بروکر CedarFX | دوست محیط زیست یا کلاهبردار؟!

بروکر CedarFX یک کارگزار فارکس تازه تاسیس است که ایرانیان نیز اجازه ثبت نام در آن را دارند. بروکر سیدار اف ایکس مدعی است که حساب با کمیسیون صفر و حداقل اسپرد را به مشتریان خود ارائه می‌دهد! این کارگزار خود را دوست‌دار محیط زیست اعلام کرده است.

نام بروکر

سیدار اف ایکس | CedarFX

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

0
(0)

دفتر مرکزی

نامشخص

سال تأسیس

2019

تلفن

ایمیل

رگوله اصلی

ندارد

رگوله برای ایرانیان

ندارد

حداقل واریزی

10 دلار

حداکثر لوریج

1:500

نمادهای معاملاتی

بیش از 170 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4, Webtrader

واریز و برداشت

بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

بروکر CedarFX یک کارگزار آنلاین فارکس جدید و تازه تاسیس است که از سال 2021 فعالیت خود را آغاز کرد.

بروکر سیدار اف ایکس خود را اولین کارگزار حامی محیط زیست در جهان می‌داند، که مشتریان می‌توانند از طریق آن به محیط زیست کمک کنند. 

این بروکر دسترسی به طیف گسترده‌ای از نمادهای معاملاتی مانند سهام، معاملات آتی، جفت‌های اصلی و فرعی فارکس، ارزهای دیجیتال و غیره را ارائه می‌دهد.

بروکر cedarfx

بتازگی نام بروکر سیدار اف ایکس در میان کاربران ایرانی به گوش می‌رسد، و بسیاری کنجکاو هستند که آیا این یک بروکر قانونی و معتبر فارکس است یا خیر. برای یافتن پاسخ این سوال، تصمیم گرفتیم بروکر CedarFX را با جزئیات بررسی کنیم و متوجه شدیم که این بروکر فارکس دارای مشکلات عمده‌ای است که معامله‌گران باید در مورد آنها اطلاع داشته باشند.

آیا بروکر CedarFX می‌تواند برای ایرانیان یک گزینه ایده‌آل باشد؟ تا انتها با ما همراه باشید تا جواب این سوال را بدست آورید.

بررسی بروکر CedarFX

بروکر سیدار اف ایکس خود را یک بروکر جهانی می‌داند و ادعا می‌کند که مشتریان هیچ کشور خاصی را هدف قرار نمی‌دهد و تلاش می‌کند تا محبوبیت و موفقیت جهانی داشته باشد. اما یکی از مشکلات از همینجا شروع می‌شود!

مساله این است که اگر بروکری می‌خواهد خدمات جهانی داشته باشد، باید حداقل از چند آژانس نظارتی مجوز بگیرد!

ما سعی کردیم وضعیت مجوزهای شرکت را بررسی کنیم، اما تنها چیزی که توانستیم پیدا کنیم این بود که یک شرکت آفشور است که در سنت وینسنت و گرنادین ثبت شده است. بروکرهایی که این مجوز را دارند به سادگی حق ندارد خدمات خود را در برخی از کشور‌های جهان ارائه دهند.

آیا بروکر CedarFX معتبر است؟ | رگوله بروکر سیدار اف ایکس

فعالیت در فارکس طی سال‌های اخیر در میان ایرانیان بسیار محبوب شده است، اما چالش‌های زیادی با این محبوبیت همراه بوده است. یکی از بزرگترین مشکلاتی که امروزه معامله گران با آن مواجه هستند کلاهبرداری بروکرهای نامعتبر است. در این شرایط، یکی از معدود مواردی که می‌تواند از شما در برابر متقلبین محافظت کند، رگولاتوری است.

نهاد‌های نظارتی زیادی در سرتاسر جهان وجود دارند که برخی از آن‌ها ایمن‌تر از بقیه هستند. بروکر سیدار اف ایکس توسط هیچ یک از آژانس‌های نظارتی معتبر رگوله نشده است، که می‌توان آن را یک مشکل دانست.

با اینکه اکثر بروکرهای فعال در ایران رگوله معتبر ندارند، اما به طور کلی گرفتن مجوز برای بروکر چندان سخت نیست. اگرچه ممکن است چالش برانگیز باشد، اما اگر یک کارگزار آماده ارائه خدمات قانونی و شفاف به مشتری باشد و بخواهد در سطح جهان مطرح شود، گرفتن مجوز نباید چندان سخت باشد.

طی بررسی که انجام دادیم، بروکر سیدار اف ایکس فقط در حوزه قضایی سنت وینسنت و گرنادین ثبت شده است و یک بروکر آفشور است.

بروکر سیدار اف ایکس

سایت بروکر سیدار اف ایکس و عدم شفافیت در آن

بروکر سدار هیچ اطلاعاتی شامل آدرس، شماره تماس، مکان دفتر مرکزی، پرسنل و… را در وبسایت خود ارائه نکرده است(در تاریخ نگارش این مقاله)!

شما عملا نمی‌دانید که بروکر در کجا قرار دارد و یا شماره تماسی از آن در اختیار نخواهید داشت.

در حین بررسی خود، سعی کردیم انواع مختلفی از اطلاعات را در وب سایت پیدا کنیم. ما نتوانستیم اطلاعاتی در مورد شرکت، تماس و جزئیات خدماتی که ارائه می‌دهند پیدا کنیم.

به دلیل نداشتن رگوله معتبر، نامشخص بودن مکان و شرکت کارگزار، سابقه کم و دیگر مواردی که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت، تجارت فارکس با این بروکر ممکن است با ریسک همراه باشد.

چرا باید مراقب بروکر Cedar FX باشیم!

قبل از هر چیز دو دلیل وجود دارد که باعث شد این بروکر در مدت کوتاه معروف شود!

  • اولین دلیل این است که بروکر ادعا می‌کند اولین کارگزار فارکس بدون کمیسیون است که حداقل اسپرد را ارائه می‌دهد.
  • دوم اینکه بروکر سدار طرفدار محیط زیست است! این بروکر علاوه بر حساب بدون کمیسیون، حسابی دارد که در آن می‌توانید به اختیار خود کمیسیون پرداخت کنید که از آن برای کاشت درخت استفاده می‌شود و شما را در حفظ محیط زیست شریک می‌کند.

بروکر cedarfx

این بروکر ادعا می‌کند که به معامله گران امکان دسترسی مستقیم به بازار‌های مالی جهانی و بیش از ۱۷۰ دارایی قابل معامله را می‌دهد. CedarFX ادعا می‌کند که کمیسیون آن‌ها ۰٪ است.

ادعای ارائه کمیسیون ۰% به معامله گران و اسپرد بسیار فشرده تقریبا غیرممکن است. مساله این است که برای بروکرهای فارکس، یکی از تنها راه‌های کسب درآمد از طریق کمیسیون و اسپرد است!

اگر یک بروکر ادعا کند که هیچ مقدار اسپرد یا کارمزد دریافت نمی‌کند، به این معنی است که آن‌ها فقط سعی دارند تا حد امکان مشتری بیشتری را جذب کنند. پس از شروع معامله، متوجه خواهید شد که کمیسیون‌هایی از حساب شما دریافت می‌شود.

حساب های معاملاتی بروکر سیدار اف ایکس

بروکر سدار اف ایکس 2 نوع حساب معاملاتی دارد که جزئیات آنها شامل موارد زیر است:

  • حساب کمیسیون صفر درصد: همانطور که از نام آن پیداست، حساب‌های کمیسیون ۰٪ بدون کمیسیون هستند. شما می‌توانید بلافاصله پس از واریز معامله را شروع کنید. بروکر CedarFX هیچ هزینه نگهداری حساب را از مشتریان دریافت نمی‌کند.
  • حساب اکو: Eco Account پیشنهاد دیگر بروکر CedarFX است. این حساب راه‌حل این بروکر برای حمایت از محیط زیست می‌باشد. کمیسیون ۱ دلاری از همه معاملات شما دریافت می‌شود، اما CedarFX تمام کمیسیون‌های پرداخت شده را به شکل کمک مالی به سازمان Ecologi، که در زمینه کاهش گازهای گلخانه‌ای فعالیت می‌کند پرداخت می‌کند تا با کاشت درختان جدید، به محیط زیست کمک شود. این بروکر مدعی است که به لطف کمک مشتریان حساب Eco، بیش از ۱۱۱۰۰۰ درخت کاشته است.

بروکر سیدار

هر دو حساب با ۰ دلار کارمزد ارائه می‌شوند و پرداخت کمیسیون در حساب‌ اکو اختیاری است.طبق ادعای بروکر، ۱ دلار پرداخت شده به عنوان کمیسیون برای کاشت ۵ درخت از طریق Ecologi مورد استفاده قرار می‌گیرد.

حداقل مبلغ واریزی در این بروکر با بیت کوین ۱۰ دلار و برای سایر روش‌های پرداخت حداقل ۵۰ دلار است. نرخ‌های اهرمی موجود از ۱: ۲۰ برای سهام تا ۱: ۵۰۰ اهرم برای معاملات فارکس و فلزات متفاوت است.

بروکر هیچ اطلاعاتی از جزئیات حساب‌های خود در اختیار مشتری قرار نمی‌دهد و ترجیح می‌دهد به مشتریان خود فقط بگوید که یک درخت می‌کارد!

آیا ثبت نام در بروکر CedarFX عاقلانه است؟

قطعا نمی‌توان این بروکر در دسته بروکرهای فارکس سطح 1 قرار داد. با این حال بسیاری از طرفداران محیط زیست نسبت به این کارگزار تعصب پیدا کرده‌اند و در منابع معتبر فارکسی، نظرات مثبتی را در مورد آن ثبت کرده‌اند!

طی استعلامی که از بروکر انجام دادیم (تصویر زیر)، تایید کردند که ایرانیان می‌توانند در آن ثبت نام کنند.

بروکر سدار اف ایکس

اگر علاقه‌مند به فعالیت در این بروکر هستید، از آنجا که ثبت نام در این بروکر مبلغ سرمایه کمی می‌خواهد می‌توانید مدتی را با حداقل سرمایه در آن کار کنید تا کیفیت خدمات آن را بسنجید.

پرسش‌های متداول

این بروکر تازه تاسیس است و توسط نهاد نظارتی معتبری رگوله نمی‌شود.

بله، ایرانیان می‌توانند در این بروکر ثبت نام کنند.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر سیدار اف ایکس | CedarFX چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.