تحلیل روزانه چارت دوج کوین در دوشنبه ۲۱ آذر | DOGEUSDT

امروز ۲1 آذر ۱۴۰۱ (۱2 دسامبر ۲۰۲۲) طبق تحلیل روز گذشته از الگوی مثلثی که تشکیل داده بود بیرون آمد و پس از ریزش شارپ 12 درصدی به محدوده حمایتی 0.09 رسیده است. با ادامه تحلیل امروز از این رمزارز محبوب، همراه ما باشید.

تحلیل تکنیکال دوج کوین در تایم فریم روزانه حمایت این سهم را در محدوده 0.66 فیبو نشان می‌دهد. این همان محدوده‌ای بوده که در تحلیل هفته پیش به آن اشاره کرده بودیم.

حمایت بعدی دوج کوین در صورت اصلاح بیشتر، محدوده 0.075 دلار و مقاومت اصلی ارز در صورت صعود سقف قبلی یعنی 0.112 دلار می‌باشد.

dogeusdt D 12dec
چارت معاملاتی جفت ارز DOGEUSDT در تایم فریم روزانه

در تایم فریم 4 ساعته نیز یک خط روند مهم در پیش دارد که باید دید رفتار قیمت با رسیدن به آن چطور خواهد بود. در صورت رد کردن خط روند می‌تواند تا محدوده 0.382 فیبو یا 0.1 دلار حرکت کند با این حال اگر در گذشتن از خط روند ناتوان باشد می‌تواند تا محدوده 0.86 فیبو پایین‌ بیاید.

dogeusdt 4h 12dec
چارت معاملاتی جفت ارز DOGEUSDT در تایم فریم 4ساعته

همچنین در تایم فریم 1 ساعته، این رمزارز در یک کانال نزولی حرکت می‌کند. هم اکنون در میانه کانال در حال استراحت است. دوج کوین در صورت اصلاح بیشتر می‌تواند تا محدوده کف کانال یعنی 0.08 تا 0.082 اصلاح کند و در صورت صعود تا محدوده 0.095 ریزش خود را جبران نماید.

dogeusdt 1h 12dec
چارت معاملاتی جفت ارز DOGEUSDT در تایم فریم 1ساعته

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.