تحلیلگران جی‌پی‌مورگان: ریزش شدید بیت‌کوین به پایان رسیده است

تحلیلگران غول بانکی جی‌پی‌مورگان معتقدند لیکویید شدن (Liquidation) بلندمدت بیت‌کوین در بازار به اتمام رسیده است.

از هفته گذشته، بیت‌کوین و سایر دارایی‌های دیجیتالی پیشرو در بازار دچار افت شدید شده‌اند که باعث شده بیشتر آن‌ها درصد قابل توجهی از قیمت‌های خود را از دست بدهند.

با این حال، یک گزارش تحقیقاتی اخیری که توسط شرکت خدمات مالی جی‌پی‌مورگان نشان می‌دهد که فروش اخیر در بازارهای کریپتو و لیکویید شدن بلندمدت ممکن است به پایان رسیده باشد.

با محو شدن اخبار مثبت پیرامون بازار ارزهای دیجیتال قیمت بیت‌کوین کاهش یافت. خبرهای مانند پیروزی ریپل در برابر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات‌متحده در دادگاه، معرفی استیبل‌کوین پی‌پال، انتظار تایید صندوق مبادلات بیت‌کوین (ETF) باعث شده بود که قیمت رمزارزهای افزایش یابد اما محو شدن اخبار مثبت قبلی، موجی از لیکوییدن شدن بلندمدت را در هفته‌های اخیر ایجاد کرده است. در نتیجه ما شاهد کاهش قیمت ارزهای دیجیتال در کوتاه‌مدت هستیم.

در حالی که سرمایه‌گذاران به‌دنبال یک خبر مثبت برای رشد بیت‌کوین هستند این رمزارز در موقعیتی نامطمئن قرار دارد که ممکن است باعث شود قیمت آن تا ۲۰ هزار دلار نیز سقوط کند.

اخیرا توکن‌های نشانه‌هایی از بازگشت را نشان داد. براساس داده‌های زنجیره‌ای، قیمت بیت‌کوین با ۰/۳۲ درصد کاهش در ۲۴ ساعت گذشته به ۲۶ هزار دلار رسیده است. این دیدگاه، تحلیلگران جی‌پی‌مورگان را تایید می‌کند که فصل لیکویید شدن طولانی‌مدت بیت‌کوین به پایان رسیده است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات