تنها چند ساعت تا زمان اعلام تصمیم فدرال رزرو باقی مانده است!

پس از ریزش سنگین طلا در روز گذشته، امروز قیمت طلا در محدوده کوچکی نوسان می‌کند و به نظر می‌رسد برای حرکت بزرگ بعدی منتظر تصمیم فدرال رزرو است!

به نظر می‌رسد مداخله دولت‌ها برای کاهش نگرانی‌ها در مورد بحران در حال وقوع در سیستم بانکی ایالات متحده و اروپا کمک کرده است. این به نوبه خود باعث شد که بازار طلا از بالاترین حد یک سال اخیر خود ریزش کند!

اکنون تمام تمرکز بازار بر نتیجه نشست دو روزه فدرال رزرو است که اواخر امروز منتشر می‌شود و بازار با احتمال بسیار بالا انتظار افزایش 25 واحدی نرخ بهره را دارد.

اما چشم انداز فدرال رزرو برای آینده و نظرات رئیس فدرال رزرو، کاملا برای بازارها مبهم است و مشخص نیست که مقامات دقیقا چه تصمیمی برای آینده خواهند گرفت!

سقوط اخیر سه بانک منطقه‌ای ایالات متحده عمدتاً به دلیل آسیب‌پذیری آنها در برابر افزایش نرخ‌های بهره بود، که همچنان ممکن است این مشکلات به سایر بانک های کوچک تا متوسط سرایت کند!

در حالی که چند ساعت تا زمان اعلام تصمیم فدرال رزرو باقی مانده است، سرمایه گذاران درصدد افزایش ریسک هستند.

نظرات جانت یلن، وزیر خزانه داری ایالات متحده، که به بانکداران گفت؛ آماده است برای محافظت از سپرده گذاران در بانک های کوچکتر مداخله کند، به آرام کردن اعصاب سرمایه گذاران کمک کرده است!

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.