قیمت اتریوم به پیوت ۲ هزار دلاری خود رسیده؛ آیا یک روند صعودی در پیش است؟

همانطور که اتریوم به مرز ۲ هزار دلار نزدیک می‌شود، سرمایه‌گذاران پتانسیل آن را برای حفظ این روند یا تغییر حرکت فعلی زیر نظر دارند. سطح ۲ هزار هم از نظر روانی مهم است، هم اینکه در مجاورت اندیکاتوری قرار گرفته که در طول تاریخ به عنوان حمایت و مقاومت عمل کرده است.

در شرایط فعلی، رشد قیمت تا حدی مربوط به کاهش عرضه است. با اجرای EIP-1559، بخشی از کارمزد تراکنش‌ها سوزانده می‌شود که باعث خروج اتریوم در گردش می‌گردد. داده‌ها نشان می‌دهند تعداد قابل توجهی اتریوم سوزانده شده و نرخ توکن‌سوزی اتر به ۱۲۷۳ هزار توکن در سال رسیده است.

image 244

پویایی عرضه اتریوم با اکوسیستم در حال رشد آن منطبق است. باید این نکته ضروری را در نظر گرفت که معیارهای عرضه دلگرم‌کننده هستند، اما تقاضا باید شتاب خود را حفظ کند تا قیمت افزایش یابد.

سرمایه‌گذاران باید نقش گسترده‌تر اتریوم در اکوسیستم بلاک چین، پیشرفت‌های فنی آن و عوامل کلان اقتصادی را که بر کل بازار ارزهای دیجیتال تأثیر می‌گذارند، در نظر بگیرند. از آنجایی که اتریوم دوباره سطح ۲ هزار دلار را تست می‌کند، اگر قیمت بالاتر از این سطح بماند یک سیگنال صعودی است. با این حال، هرگونه کم و کاستی در انجام این امر ممکن است باعث کاهش بیشتر قیمت شود. بنابراین، سرمایه‌گذاران بهتر است مراقب روند بازار، معیارهای آنچین و شاخص‌های اقتصاد جهانی که می‌توانند بر مسیر اتریوم تاثیر بگذارند باشند.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات