تحلیلگر بلومبرگ پیش‌بینی می‌کند بازار کریپتو به‌زودی سقوط خواهد کرد

مایک مک گلون، تحلیلگر برجسته بلومبرگ، نسبت به حرکت صعودی قیمت بیت کوین در چند وقت اخیر ابراز تردید کرده است. مک گلون، در یک گزارش که منتشر کرد سقوط فاجعه‌باری را برای ارزهای دیجیتال پرچمدار و کل بازار ارزهای دیجیتال در ماه‌ها آینده پیش‌بینی می‌کند.

او در گزارش خود، چشم‌انداز نزولی برای بیت‌کوین ارائه می‌دهد و عوامل مختلفی که در این کاهش نقش دارند معرفی می‌کند. علاوه بر این، او با استناد به روندهای فعلی، دلایل زمینه و برخود فدرال رزرو پیش‌بینی می‌کند بدترین وضعیت برای بیت‌کوین تمام نشده است.

به گفته مک گلون، بازار کریپتو قرار است با اولین رکود خود در آمریکا مواجه شود. دلیل این رکود احتمالا نزولی شدن احتمالی سهام، دورشدن بیشتر بانک از کریپتو پس از سقوط FTX و رقابت با نرخ بهره بالا است. او استدلال می‌کند این عوامل به‌طور بالقوه می‌توانند چشم‌انداز آینده بیت‌کوین و سایر آلت‌کوین‌های اصلی را بر بخش کریپتو تسلط دارند مختل کند.

در گزارش مک گلون، وضعیتی باعث اوج گرفت بازار ارزهای دیجیتال در 2021 شده را به‌عنوان یک عامل خطر مهم توصیف می‌کند. او معتقد است ریسک شاخص‌های بلومبرگ گلکسی ارزهای دیجیتال در حال حاضر منفی است، زیرا افت قیمت کالا، قیمت تولیدکننده و سپرده‌های بانکی نشانه‌های بالقوه کاهش تورم و تاخیر در اقدامات سخت‌گیرانه فدرال رزرو هستند.

براساس تحلیل بازار مک گلون، تعضیف غیرمعمول بیت‌کوین، مس و سهام در چین در مقایسه با شاخص سهام نزدک100 است. علاوه بر این، این واقعیت که عملکرد نزدک به تنهایی می‌تواند کل بازار را ارتقا دهد با انتظارات فزاینده افزایش نرخ بهره فدرال رزرو در تضاد است.

پیش‌بینی نزولی مک‌گلون خوش‌بینی پیرامون بهبود بیت‌کوین را به چالش می‌کشد و سؤالات مهمی در مورد مسیر آینده بیت‌کوین ایجاد می‌کند. همانطور که بازار کریپتو به حرکت در چشم‌انداز پیچیده ادامه می‌دهد، باید دید که آیا تحلیل مک‌گلون درست بود یا بیت‌کوین از احتمالا سرپیچی می‌کند و حرکت صعودی خود را دوباره به دست می‌آورد.

در زمان نگارش این مقاله، قیمت بیت کوین 27 هزار دلار است که نشان‌دهنده افزایش 0.13 درصدی در 1 ساعته گذشته در مقایسه با افزایش 0.37 درصدی در 24 ساعت گذشته است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥