معرفی ۴ آلتکوین مستعد رشد با حمایت بیت کوین در قیمت ۲۶ هزار دلار

پس از اینکه بیت‌کوین سه هفته گذشته را با تشکیل الگوی کندل دوجی به پایان رساند، این هفته را با یک نکته مثبت به پایان رساند. این یک نشانه اولیه است که عدم اطمینان بین گاوها و خرس‌ها در حال حل شدن است.

اگرچه بهبود قیمت بیت‌کوین در مراحل اولیه است، نشست کمیته بازار آزاد فدرال در ۲۰ سپتامبر می‌تواند نوسانات را افزایش دهد. اکثر افراد معتقدند فدرال رزرو نرخ بهره را ثابت نگه دارد اما ممکن است تصمیم دیگری بگیرند و هم را شگفت‌زده کنند.

حمایت قوی ۲۴۸۰۰ دلار بیت کوین باعث شد علاقه به خرید برخی آلت‌کوین‌های افزایش یابد. برای اینکه این آلت‌کوین‌ها به مسیر صعودی خود ادامه دهند، لازم است قیمت بیت‌کوین بالای ۲۶۵۰۰ دلار بماند.

ما در این مقاله ۵ ارز دیجیتال برتر که در کوتاه‌مدت روند قیمتی آن امیدوارکننده است را ارائه می‌دهیم.

تجزیه و تحلیل قیمت بیت‌کوین

بیت‌کوین در ۱۴ سپتامبر از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه بالاتر رفت که این نشان می‌دهد فشار فروش در حال کاهش است. از آن زمان، گاوها چندین بار تلاش خرس‌های برای کاهش قیمت به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه را خنثی کردند.

1 3

خریداران در تلاش هستند قیمت بیت‌کوین را به میانگین ساده ۵۰ روزه (۲۷۲۹۵ دلار) برسانند. این سطح ممکن است به عنوان یک مانع کوچک باشد، اما در صورت غلبه بر آن قیمت این رمزارز به احتمال زیاد تا ۲۸۱۴۳ دلار رشد خواهد کرد. انتظار می‌رود خرس‌ها با قدرت از این سطح دفاع کنند.

اگر خرس‌ها بخواهند دست بالا را حفظ کنند، باید قیمت را به زیر میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه کاهش دهند.

2 2

قیمت بالاتر از میانگین نمایی ۲۰ روزه در نمودار ۴ ساعته است که این نشان می‌دهد گاوها در حال خرید در وضعیت نزولی هستند. این نشان می‌دهد که تریدرها انتظار دارند بهبودی ادامه یابد. اگر خریداران مانع ۲۶۹۰۰ دلار را برطرف کنند، قیمت ممکن ابتدا به ۲۷۶۰۰ دلار و در نهایت به ۲۸۱۴۳ دلار برسد.

اگر خرس‌ها بخواهند بازگردند باید قیمت را زیر میانگین نمایی ۲۰ روزه حفظ کنند. چنین حرکتی باعث سقوط بیشتر قیمت به محدود ۲۵۶۰۰ دلار تا ۲۵۳۰۰ دلار خواهد شد.

تحلیل قیمت ارز دیجیتال میکر

خریداران در ۱۵ سپتامبر قیمت میکر (Maker) را به بالای میانگین ساده ۵۰ روزه (۱۱۶۲ دلار) رساندند که این نشان می‌دهد گاوها در بازار دست بالا را دارند.

3 1

قیمت ۱۳۷۰ دلار در راه است. در این سطح احتمالا نبرد سختی بین گاوها و خرس‌ها رخ خواهد داد. اگر گاوها در این سطح بتوانند موفق شوند، احتمال افزایش قیمت وجود دارد. اگر این اتفاق رخ دهد، قیمت میکر شتاب می‌گیرد و به سمت ۱۷۵۹ دلار حرکت می‌کند.

سطح بسیار مهمی که باید به آن توجه کرد، میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱۱۶۲ دلار است) اگر این سطح شکست شود قیمت برای مدتی در محدوده ۹۸۰ تا ۱۳۷۰ نوسان خواهد داشت.

4 2

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که گاوها همچنان دست بالا را دارند، اما شاخص قدرت نسبی در محدود بیش از حد خرید است. این موضوع باعث اصلاح یا تثبیت جزئی در کوتاه مدت می‌شود. میانگین نمایی ۲۰ روز همچنان سطح کلیدی است، شکستن و بسته شدن قیمت در زیر آن می‌تواند نشان دهنده شروع یک اصلاح عمیق‌تر به سمت میانگین ساده ۵۰ روزه باشد.

در عوض اگر قیمت از میانگین نمایی ۲۰ روزه عبور کند، نشانه‌ای از ادامه خرید توسط گاوها است. این ممکن است باعث ایجاد یک رالی به سمت مقاومت ۱۳۷۰ دلار شود.

تحلیل قیمت آوه

قیمت آوه در ۱۶ سپتامبر بالاتر از میانگین‌های متحرک بسته شد که نشان می‌دهد گاوها حرکت خود را شروع کردند.

5 1

یک مزیتی که گاوها دارند به خرس‌ها اجازه بازگشت ندادند و قیمت را بالاتر از میانگین ساده ۵۰ روزه (۵۹ دلار) حفظ کردند. اگر آن‌ها موفق شوند این وضعیت را حفظ کنند قیمت ابتدا به سمت ۷۰ دلار و بعدا به سمت ۷۶ دلار حرکت می‌کند.

متحرک نمایی ۲۰ روزه (۵۶ دلار) پشتیبانی مهمی است که باید در کوتاه مدت به آن توجه داشت. اگر قیمت به زیر این سطح سقوط کند، نشان می‌دهد که خرس‌های در سطوح بالاتر فعال هستند. این می‌تواند باعث کاهش قیمت آوه تا ۴۸ دلار شود.

6

خریداران سعی خواهند کرد تا قیمت را به بالای مقاومت ۶۳ دلار برسانند. اگر آن‌ها موفق شوند قیمت تا ۷۰ دلار افزایش می‌یابد.

برخلاف این فرض، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین نمایی ۲۰ روزه برسد، نشان‌دهنده کاهش تقاضا در سطوح بالاتر است. قیمت به سمت میانگین ساده ۵۰ روزه حرکت خواهد کرد و ممکن است نظر خریداران را جذب کند.

تحلیل قیمت تورچین

تورچین در چند روز گذشته بازیابی قیمت داشت که نشان می‌دهد خریداران در تلاش برای بازگشت هستند.

7

قیمت به ۲ دلار نزدیک می‌شود، این قیمت یک مانع بزرگ است. اگر قیمت از ۲ دلار به شدت کاهش یابد، نشان دهنده خروج گاوها است. این می‌تواند باعث شود قیمت تا میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱/۶۲) دلار کاهش یابد.

برعکس اگر قیمت تورچین سطح فعلی خود را حفظ کند، این نشان می‌دهد گاوها همچنان به مواضع خود ادامه می‌دهد، زیرا معتقدند قیمت افزایش خواهد یافت. اگر قیمت از ۲ دلار عبور کند، روند صعودی جدیدی شروع می‌شود و باعث می‌شود قیمت تا ۲/۳ دلار و متعاقبا ۲/۸ دلار حرکت کند.

8

نمودار چهار ساعته نشان می‌دهد که سطح ۲ دلار به عنوان یک مقاومت عمل می‌کند. ممکن است قیمت به میانگین نمایی ۲۰ روزه برگردد که به‌عنوان یک نقطه پشتیبانی قوی عمل می‌کند. اگر گاوها بتوانند قیمت را بالای ۲ دلار حفظ کنند قیمت تا ۲/۳ دلار رشد خواهد کرد.

اولین نشانه شکست و بسته شدن قیمت زیر میانگین نمایی ۲۰ روزه خواهد بود. این می‌تواند چندین تریدر کوتاه‌مدت را وسوسه کند تا سود خود را سیو کنند. این باعث کاهش قیمت و سقوط آن به زیر میانگین ساده ۵۰ روزه شود.

تحلیل قیمت رندر

رندر در ۱۵ سپتامبر بالاتر از میانگین ساده ۵۰ روزه (۱/۵۸ دلار) بسته شد که این نشان می‌دهد فشار فروش کاهش یافته است.

9

اگر قیمت از میانگین متحرک نمایی ۲۰ روزه (۱/۵ دلار) بالاتر رود، نشان دهنده تغییر در احساسات فروش است. این می‌تواند باعث قیمت ابتدا به ۱/۸۳ دلار و سپس ۲/۲ دلار افزایش یابد.

این دیدگاه ممکن است در کوتاه مدت باطل شود، اگر قیمت کمتر از میانگین متحرک شود. در این حالت قیمت ابتدا به ۱/۳۸ دلار و بعدا به ۱/۲۹ دلار سقوط می‌کند.

10 1

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥