ارزهای دیجیتال در دستان آمریکا | بیش از 50 میلیون آمریکایی ارز دیجیتال دارند!

کوین‌بیس جهت بررسی درک مردم از سیستم مالی جهانی بر پایه بلاک چین و رمز ارز و همچنین چشم انداز آن‌ها در مورد آینده بازار رمزارزها و دارایی دیجیتال تحقیقی را در امریکا انجام داده است. طی نظرسنجی انجام شده 20 درصد آمریکایی‌ها حداقل یک ارز دیجیتال نگهداری می‌کنند که بیشتر از قشر جوان امریکا هستند. 

مطالعات انجام شده نشان می‌دهد 67 درصد آمریکایی در بازنگری در سیستم مالی اتفاق‌نظر داشته و ناعادلانه بودن آن را بیان کردند. در این بین نگاهی خوشبینانه به بازار کریپتو در بین آمریکایی‌ها وجود دارد زیرا 52 درصد مردم بر این اعتقادند که بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال سیستم مالی عادلانه تری را ارائه می‌دهد. نتایج بررسی حاکی از این است که 52.3 میلیون نفر از مردم آمریکا رمزارز نگهداری می‌کنند و 73 میلیون نفر نیز به ورود به بازار ارزهای دیجیتال در آینده و نگهداری آنها به‌عنوان دارایی علاقه مند هستند.

ارزهای دیجیتال مثل بیت کوین، می‌تواند سیستم مالی را بازسازی کند

با وجودی که طی چند ماه اخیر بازار ارز دیجیتال روندی نزولی را پشت سر گذاشته، 65 درصد سرمایه گذاران در این بازار به حرکت و رشد این بازار در آینده اطمینان دارند. سرمایه گذاران قدیمی و جدید بازار ارزهای دیجیتال بر این عقیده اتفاق نظر دارند که فناوری رمزارزها و بلاک‌چین می‌تواند در بازسازی بازارهای مالی نقش داشته باشد. Coinbase در بین بیش از 2000 آمریکایی در مورد دیدگاهشان نسبت به سیستم مالی فعلی جهانی و ذهنیت شان در مورد دارایی‌های دیجیتال نظرسنجی انجام داد. با وجود اتفاقات ناگوار سال 2022، حدود 20 درصد شرکت کنندگان در نظرسنجی نگهداری بیتکوین و سایر ارزهای دیجیتال را در دارایی‌های خود اعلام کردند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.