بروکر ماکسیموس اف ایکس

امتیاز شما به این بروکر:

امتیاز ایران بروکر:

/10
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

معرفی و بررسی بروکر ماکسیموس اف ایکس | MaximusFX

نقد و بررسی بروکر ماکسیموس اف ایکس – MaximusFX Review 2023

بروکر MaximusFX در سال 2013 تاسیس شد و فعالیت تجاری خود را با رگوله FSA انجام می‌دهد. بروکر ماکسیموس اف ایکس در حال حاضر به مشتریان سراسر جهان، از جمله ایران خدمات ارائه می‌دهد.

نام بروکر

ماکسیموس اف ایکس | MaximusFX

خدمات به ایران

امتیاز کاربران

4.4
(7)

دفتر مرکزی

سنت وینسنت، روسیه

سال تأسیس

2013

تلفن

ایمیل

support@MaximusFX.com

رگوله اصلی

FSASVG

رگوله برای ایرانیان

FSASVG

حداقل واریزی

200 دلار

حداکثر لوریج

1:1000

نمادهای معاملاتی

بیش از 100 نماد معاملاتی

پلتفرم‌های معاملاتی

MT4

واریز و برداشت

وبمانی, پرفکت‌مانی, بیتکوین, تتر, سایر رمزارزها

پشتیبان تلگرام

پشتیبانی فارسی

کپی تریدینگ

حساب اسلامی

افشای ریسک: همه بروکرها اشکالاتی دارند. مسئولیت انتخاب بروکر و سود و ضرر افراد به عهده خود آنان است و «ایران بروکر» در این‌باره مسئولیتی ندارد.

تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();
فهرست مطالب

بروکر MaximusFX یک کارگزار فارکس است که از  پلتفرم معاملات فارکس MT4 پشتیبانی می‌کند. بروکر ماکسیموس اف ایکس بیش از 35 جفت ارز فارکس، سهام، قراردادهای آتی، کالا، cfdها، طلا و نقره را برای ترید کردن در اختیار شما قرار می‌دهد.

از آنجا که این بروکر مشتریان ایرانی را پذیرش می‌کند، آیا ثبت نام در آن امن است یا خیر؟! در ادامه با ما همراه باشید تا پاسخ این سوال را پیدا کنیم!

بروکر ماکسیموس اف ایکس
تصویر صفحه اصلی بروکر ماکسیموس اف ایکس

معرفی بروکر ماکسیموس اف ایکس

شرکت بروکر ماکسیموس اف ایکس در سنت وینسنت و گرنادین‌ها ثبت شده است و دفاتر عملیاتی و اداری آن در اوکراین، قبرس، نیجریه، آسیای جنوبی، روسیه و قزاقستان قرار دارند. بروکر Maximus FX در حال حاضر توسط سازمان خدمات مالی (FCA) تحت نظارت است، البته این مجوز را نمی‌توان رگوله دانست که در بخش‌های بعدی به آن خواهیم پرداخت.

این بروکر از زمان راه‌اندازی خود در سال ۲۰۱۳ پیشرفت‌هایی داشته که از جمله آنها می‌توان به کارمزد 0% سپرده‌ها، اسپرد‌های رقابتی از 0.2 پیپ، لوریج تا سقف 1:1000 و غیره اشاره کرد. در ادامه بیشتر درباره جزئیات بروکر ماکسیموس اف‌ایکس صحبت خواهیم کرد.

اعتبار بروکر Maximus FX

بروکر MaximusFX آفشور محسوب می‌شود و هیچگونه رگوله معتبر بین المللی ندارد و توسط هیچ نهادی نظارت نمی‌شود.

این بروکر تحت نام MAXIMUS MARKETS LIMITED مجوز ثبت SVGFSA را  دارد که آن را استعلام کردیم و در حال حاضر فعال است.

بروکر ماکسیموس اف ایکس

درست است رگوله‌های معتبر حوزه فارکس ایرانیان را تحت پوشش قرار نمی‌دهند، اما به هر حال اعتبار بروکری که شعبه اصلی آن رگوله معتبر دارد و با شعبه آفشور خود به ایرانیان خدمات می‌دهد، از بروکری که فقط آفشور است بالاتر است!

به هر حال این بروکر 10 سال سابقه فعالیت دارد که خود یک امتیاز برای آن محسوب می‌شود.

بروکر ماکسیموس اف ایکس برای ایرانیان!

دنیای فارکس برای ایرانیان کمی متفاوت از بقیه جهان است! متاسفانه به دلیل محدودیت‌های بین المللی، بسیاری از بروکرها اجازه فعالیت ایرانیان را نمی‌دهند!

با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که تا تاریخ نگارش این مطلب (اردیبهشت 1402)، ثبت نام ایرانیان در بروکر ماکسیموس اف ایکس بلامانع است! اما به صورت غیر رسمی!!!

طبق بررسی که کردیم بروکر در قوانین خود مشتریان برخی کشورها را قبول نمی‌کند. طبق اعلام بروکر، Maximus FX به ساکنان ایالات متحده، ایران، کوبا، سودان، سوریه و کره شمالی خدمات ارائه نمی‌دهد! بسیاری از کشورهای فوق‌الذکر اغلب بر اساس الزامات نهادهای نظارتی، امکان افتتاح حساب در بروکرهای فارکس را ندارند.

برای بررسی به صفحه ثبت نام سر زدیم و متوجه شدیم که برخی از کشورها مانند ایران فهرست شده‌اند و وب‌سایت این امکان را به شما می‌دهد تا آن مکان‌ها را انتخاب کرده و بدون مشکل یک حساب کاربری افتتاح کنید.

بروکر maximusfx

واقعیت این است که امکان ثبت نام در بروکر ماکسیموس اف ایکس و تکمیل فرایند احراز هویت برای ایرانیان وجود دارد، اما این کار به شدت ریسک بالایی دارد!

در حال حاضر شما می‌توانید به راحتی در این کارگزاری کار کنید و پول واریز و برداشت کنید، اما ممکن است (تاکید می‌کنیم ممکن است) بروکر در آینده به قوانین خود که شما قبل از ثبت نام تایید کردید رجوع کند و بگوید ما به کشور شما خدمات نمی‌دهیم و پول شما را بلوکه کند! پس مراقب ریسک ثبت نام در بروکر MaximusFX باشید.

نظرات کاربران بروکر ماکسیموس اف ایکس

ما چند منبع معتبر را برای بررسی نظرات کاربران قبلی این بروکر بررسی کردیم. موافقان و مخالفان بروکر در یک سطح بودند و نمی‌توان به طور دقیق گفت که مقدار رضایت چند درصد است.

با این حال چیزی که کاملا برای ما مشخص شد این است که اکثر کاربران موافق بروکر از کشورهای، روسیه، اوکراین، قبرس و اروپای شرقی بود. اکثر مخالفان بروکر از کشورهای اروپای غربی و کشورهای آفریقایی بود. با اینحال در اکثر مواقع پشتیبان بروکر پاسخ منتقدان خود را داده بود.

بروکر ماکسیموس اف ایکس

این آمار دقیق نیست و صرفا جهت اطلاع‌رسانی می‌باشد. توجه داشته باشید که هیچ بروکری نمی‌تواند سلیقه همه مشتریان را برآورده کند و نمی‌توان از نظرات کاربران به عنوان تنها معیار بررسی و سنجش یک بروکر استفاده کرد!

شما می‌توانید با مراجعه به منابعی مانند tradersunion، forexpeacearmy، wikifx و غیره شخصا نظرات کاربران بروکر را مطالعه کنید.

حساب های بروکر ماکسیموس اف ایکس


کارگزاری ماکسیموس اف ایکس چهار نوع حساب زنده را ارائه می‌دهد Mini، Standard، VIP و Islamic. جزئیات هر حساب را در ادامه مشاهده می‌کنید.

ماکسیموس اف ایکس بروکر

حساب MINI:

 • حداقل دپازیت: 200 دلار آمریکا
 • اهرم: تا 1:1000
 • اسپرد: کمیسیون معمولی/متغیر، 0 دلار (اسپردهای معمولی) یا 20 دلار (اسپردهای متغیر)
 • حداقل اندازه معامله: 0.01 لات
 • بونوس: پاداش تخفیف، معرفی دوست

حساب استاندارد:

 • حداقل دپازیت: 1000 دلار
 • اهرم دلار: تا 1:500
 • اسپرد: کمیسیون معمولی/ثابت/متغیر، 0 دلار (معمولی/ثابت) یا 16 دلار (اسپرت متغیر)
 • حداقل حجم معاملات: 0.01 لات
 • بونوس: پاداش خوش آمدگویی، پاداش تخفیف، معرفی دوست

حساب VIP:

 • حداقل دپازیت: 25000 دلار آمریکا
 • اهرم: تا 1:100
 • اسپرد: از 0 پیپ متغیر
 • کمیسیون: متغیر از 8 دلار در هر لات
 • حداقل حجم تجارت: 0.1 لات 
 • بونوس: ندارد

حساب اسلامی:

 • حداقل دپازیت: 50,000 دلار آمریکا
 • اهرم: تا 1:500
 • اسپرد: متغیر
 • حداقل حجم معامله: 0.01 لات
 • بونوس: پاداش خوش آمدگویی، معرفی دوست

توجه داشته باشید که این بروکر از روش واریز و برداشت ریالی پشتیبانی نمی‌کند. روش‌های واریز و برداشت پول برای ایرانیان در این بروکر عبارتند از:

سایت بروکر MaximusFX

ما وبسایت بروکر را بررسی کردیم تا ببینیم که چه اطلاعاتی از آن بدست خواهیم آورد. اطلاعات درج شده در سایت تقریبا کامل است و می‌توانید گزینه‌ها و خدمات بروکر را به راحتی مشاهده کنید.

با این حال در بخش اسناد حقوقی که یکی از اصلی‌ترین صفحات سایت بروکر است، ما با یک صفحه خالی مواجه شدیم که اطلاعاتی در آن وجود نداشت.

بروکر maximus fx

آیا در بروکر ماکسیموس اف ایکس ثبت نام کنیم؟ | سخن پایانی

بروکر ماکسیموس اف ایکس بروکر با سابقه‌ای است که برای ایرانیان کمتر شناخته شده است. اما واقعیت این است که با یک بروکر سطح یک طرف نیستیم! این بروکر مانند اکثر کارگزاری‌های فعال در ایران آفشور است.

از آنجا که خدمات بروکر به ایرانیان با اما و اگرهایی مواجه است، فعالیت در آن ریسک بالایی دارد. در هر صورت اگر تمایل به فعالیت در بروکر Maximus FX را دارید، پیشنهاد می‌کنیم با حداقل مبلغ در آن فعالیت کنید.

فراموش نکنید که ما فقط بررسی بروکرها را انجام می‌دهیم و تصمیم‌گیری برای ثبت نام در هر کدام از آنها در نهایت بر عهده کاربران گرامی است.

شما می‌توانید برای مشاهده لیست کامل بروکرها و بررسی آنها، به لیست بروکرهای فارکس مراجعه کنید.

پرسش‌های متداول

Maximus FX توسط SVGFSA تنظیم شده است.

این بروکر دارای 4 نوع حساب معاملاتی است که از حداقل واریزی 200 دلار شروع می‌شوند.

خیر. این بروکر امکان واریز ریالی به طور مستقیم را ندارد.

مزایا

معایب

نظر شما درباره‌ی بروکر ماکسیموس اف ایکس | MaximusFX چیست؟

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
جدید‌ترین
قدیمی‌ترین پرطرفدارترین
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بهرام

درود جدیدا پرزنت شدم و گفتند اوتو ترید دارد

بروکرهای منتخب
یو اس جی
ارانته
آمارکتس
آلپاری
اچ وای سی ام
سایر بروکرها
ویندزور
آی سی ام کاپیتال
فیبو گروپ
دلتا اف ایکس
آي اف سی
گرند کاپیتال
اف ایکس چویس
نورد اف ایکس
فارکس چیف
فرش فارکس
لایت فارکس
جاست فارکس
اینگات بروکرز
اوربکس
کاپیتال اکستند
تریدرزوی

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.