بروکر Libertex
5 ( 1 )

بروکر لیبرتکس | Libertex

بروکر Libertex | بررسی تخصصی بروکر لیبرتکس

بروکر لیبرتکس یک کارگزاری فارکس بین‌المللی است که در دو دامنه متفاوت به مشتریان اروپایی و دیگر نقاط جهان خدمات ارائه می‌کند. همچنین یک دامنه فارسی زبان از این بروکر هم در دسترس است.

واریز و برداشت | اسکریل, کارت اعتباری, پی‌پال

تاریخ تأسیس :1997 سال
دفتر مرکزی :قبرس
حداقل واریزی :250 دلار
حداکثر لوریج :599 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر لیبرتکس

بروکر لیبرتکس از سال ۱۹۹۷ فعالیت خود را آغاز کرد. این کارگزاری در حال حاضر یک برند بین‌المللی محسوب می‌شود و بیش از ۲۰ سال در بازار مالی و تجارت آنلاین تجربه دارد. بروکر Libertex در بیش از ۱۲۰ کشور در سراسر جهان به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد.  

بروکر libertex
تصویر وبسایت رسمی بروکر Libertex

این کارگزاری در حال حاضر نزدیک به ۷۰۰ کارمند در ۱۲۰ کشور سراسر جهان دارد. بروکر لیبرتکس بیش از ۲۵۰ ابزار معاملاتی را در اختیار مشتریانش قرار داده است. معامله شاخص‌ها، ارز‌های دیجیتال، سهام، کالا‌ها، جفت ارز‌ها و سایر ابزار‌ها همگی در این بروکر در دسترس هستند.

بروکر Libertex در حال حاضر با دو دامنه مختلف به ثبت رسیده است. دامنه Libertex.com برای مشتریان اروپایی و دامنه Libertex.org برای سایر نقاط جهان در دسترس است. در ضمن یک دامنه فارسی زبان هم از این بروکر وجود دارد که در ادامه درباره آن توضیح خواهیم داد.

رگوله بروکر لیبرتکس | آیا بروکر لیبرتکس معتبر است؟

بروکر لیبرتکس توسط CySEC، که به عنوان کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس نیز شناخته می‌شود، تنظیم و رگوله شده است. البته این رگولاتوری مختص مشتریان اروپایی بروکر است.

رگوله بروکر لیبرتکس

بروکر Libertex همچنین در سنت وینسنت گرنادین‌ها نیز به ثبت رسیده که این شرکت از آن برای ارائه خدمات به مشتریان دیگر نقاط جهان استفاده می‌کند.

برای آشنایی بیشتر با رگولاتوری‌ها می‌توانید صفحه رگوله‌های فارکس را مشاهده نمایید.

آیا بروکر Libertex به ایرانیان خدمات می‌دهد؟

همانطور که اشاره کردیم، دامنه فارسی زبان این بروکر نیز در دسترس است. اما بروکر Libertex به ایرانیان خدمات ارائه نمی‌دهد!

بروکر لایبرتکس
تصویر وبسایت فارسی بروکر لیبرتکس

در واقع وبسایت فارسی که از این کارگزاری در دسترس است، متعلق به شرکت Libertex نیست. این وبسایت فارسی یکسال است که راه‌اندازی شده و هیچ توضیحی درباره مجوزها، آدرس، نام شرکت و دیگر موارد در آن مشاهده نمی‌شود. حتی زبان فارسی وبسایت هم ترجمه شده است.

برای اطمینان از این موضوع، با پشتیبانی بروکر Libertex تماس گرفتیم تا از بابت این وبسایت مطمئن شویم. در تصویر زیر می‌توانید پاسخ بروکر لیبرتکس را مشاهده نمایید.

بروکر libertex

در تصویر بالا، بروکر ارتباط خود با دامنه وبسایت فارسی را تکذیب کرده است. همچنین در تصویر پایین مشاهده می‌کنید که صریحا اعلام کرده مشتریان ایرانی را نمی‌پذیرد.

بروکر لیبرتکس

انواع حساب معاملاتی بروکر Libertex

حساب‌ها در این بروکر به یک حساب ریل و یک حساب دمو محدود شده است. با این حال معامله‌گران می‌‌توانند با توجه به مبلغ واریزی خود، از درصدی تخفیف در معاملات بهره‌مند شوند که قالب‌های آن در زیر آورده شده است:

  • کاربران Gold: با واریز ۲۵۰ یورو از ۳ درصد تخفیف در کمیسیون برخوردار خواهند شد.
  • کاربران GoldPlus: با واریز ۱۰۰۰ یورو از ۴ درصد تخفیف کمیسیون برخوردار خواهند شد.
  • کاربران Platinum: با واریز ۱۵۰۰ یورو از ۲۰ درصد تخفیف در کمیسیون برخوردار خواهند شد. همچنین به روش‌های برداشت انحصاری نیز دسترسی دارند.
  • کاربران VIP: با واریز ۵۰۰۰ یورو، از تخفیف ۳۰ درصدی کمیسیون، دسترسی به روش‌های برداشت انحصاری و در اختیار داشتن پشتیبان شخصی برخوردار خواهند شد.

لوریج معاملاتی در این بروکر حداکثر ۱:۳۰ (برای مشتریان اروپایی) و حداکثر ۱:۶۰۰ (برای مشتریان جهانی) است.

شایان ذکر است که اسپردها در این بروکر اندک است. مقدار کمیسیون لیبرتکس هم از حداقل ۰/۰۰۸ درصد شروع می‌شود و تا ۲/۵ درصد (برای ارزهای دیجیتال) ادامه می‌یابد.

بروکر فارکس مناسب ایرانیان!

بروکر لایبرتکس (لیبرتکس) یک کارگزاری بین‌المللی بحساب می‌آید که متاسفانه به ایرانیان خدمات نمی‌دهد. به هر حال تا زمانی که امکان فعالیت مشتریان ایرانی در این بروکر فراهم شود، شما می‌توانید از طریق صفحه بروکرهای مناسب ایرانیان، کارگزاری مورد نظر خود را انتخاب کنید.

همچنین پشتیبانی آنلاین وبسایت ایران بروکر آماده پاسخ به سوالات شما درباره بروکرهای فارکس خواهد بود.

پرسش‌های متداول

متاسفانه امکان ثبت نام و فعالیت مشتریان داخل ایران در این بروکر میسر نیست.

این بروکر دارای ۱ حساب معاملاتی بوده که حداقل واریزی آن ۱۰۰ یورو است.

این بروکر دارای امتیاز مناسب از نظر اعتبار در سطح جهان است.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)