بروکر گراتسو
4.3 ( 6 )

ورود به وبسایت اصلی

بروکر گراتسو | Geratsu

بررسی جزئیات بروکر گراتسو 2022 | Geratsu Broker Review

بروکر گراتسو یک کارگزار تازه تاسیس است که در سنت وینسنت و گرنادین‌ها به ثبت رسیده است. بروکر Geratsu با در اختیار گذاشتن نمادهای معاملاتی متنوع و بونوس‌ها سعی در جذب کاربران کرده است.

واریز و برداشت | ارزدیجیتال

تاریخ تأسیس :2020 سال
دفتر مرکزی :سنت وینسنت و گرنادین‌ها
حداقل واریزی :10 دلار
حداکثر لوریج :1000 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر گراتسو

بروکر گراتسو از سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را آغاز کرده و در حال حاضر به ایرانیان نیز خدمات ارائه می‌دهد. انتخاب یک کارگزاری مناسب برای فعالیت در فارکس نیازمند تحقیق و بررسی است. ما در این مطلب برخی از جزئیات بروکر Geratsu را زیر ذره بین خواهیم برد تا ببینیم که چه نوع خدماتی را به مشتریان خود ارائه می‌دهد.

بروکر Geratsu توسط LiteFinance خریداری شد!

بروکر Geratsu توسط LiteFinance خریداری شده و از مرداد ۱۴۰۲ تمامی تعهدات آن به مالک جدید منتقل شد. به واسطه این تغییر مالکیت، دامنه بروکر گرتسو از دسترس خارج شده و مشتریان آن از این پس در بروکر لایت فاینانس به کار خود ادامه می‌دهند.

در پی این تغییر مالکیت حساب‌ها، موجودی‌ها، معاملات باز و سابقه معاملاتی مشتریان Geratsu به LiteFinance منتقل شده است. این انتقال فقط برای آن دسته از مشتریانی انجام شد که معاملات باز داشتند یا در حساب آنها پول باقی مانده بود.

اگر قبلا در LiteFinance با همان آدرس ایمیل مورد استفاده در Geratsu ثبت شده بودید، حساب‌های جدید به پروفایل موجود شما در لایت فارکس اضافه شدند. اگر قبلا مشتری LiteFinance نبودید، یک حساب کاربری جدید برای شما ایجاد شده است. لطفا آدرس ایمیل خود را بررسی کنید تا اطلاعات دسترسی جدید خود را دریافت کنید.

معرفی بروکر گراتسو | سایت بروکر Geratsu

مطالبی که در ادامه گفته می‌شود با توجه وبسایت این بروکر پیش از خریداری توسط لایت فایننس است. 

بروکر گراتسو دارای وبسایت به زبان فارسی است که رابط کاربری مناسبی دارد و جزئیات این بروکر در آن ارائه شده است. شفافیت بروکر در ارائه اطلاعات صحیح و روشن در وبسایت خود می‌تواند یکی از نقات قوت آن باشد.  

همچنین این بروکر اعلام کرده که پشتیبان فارسی هم دارد. در ضمن وبسایت بروکر گراتسو پشتیبانی آنلاین ندارد.

بروکر گراتسو

وبسایت بروکر Geratsu از تاریخ ۹ سپتامبر سال ۲۰۲۰ فعالیت خود را شروع کرده است. بازدید از وبسایت بروکر به طور میانگین بیش از ۱۵ هزار نفر است.

بروکر geratsu

رگوله بروکر گراتسو | Geratsu Regulatory

یکی از مهم‌ترین معیارهایی که می‌تواند در انتخاب یک کارگزاری فارکس تاثیرگذار باشد، رگولاتوری آن است. اگر نمی‌دانید رگولاتوری چیست، این صفحه را مطالعه نمایید.

متاسفانه به دلیل تحریم‌های بین‌المللی، بروکرها نمی‌توانند با شعبه‌های خود که تحت نظارت رگوله‌های معتبر هستند، به ایرانیان سرویس بدهند. اکثر بروکرهای خدمات‌دهنده به ایرانیان از طریق شعبات آفشور خود این کار را انجام می‌دهند.

شرکت GERATSU LLC با شماره ثبت 860 مجوز FSASVG را دارد.

در تصویر زیر می‌توانید تصویر مجوز این بروکر را مشاهده نمایید.

رگوله بروکر گراتسو

FSASVG تنها یک مجوز ثبت است و ارائه‌دهنده آن، هیچ نوع نظارتی بر فعالیت بروکرهای فارکس و باینری ندارد. ما مجوز بروکر را استعلام کردیم تا از اصالت آن اطمینان حاصل کنیم. اطلاعات ثبت شرکت GERATSU LLC در پایگاه داده سنت وینسنت و گرنادین‌ها موجود است. در تصویر زیر می‌توانید جزئیات آن را مشاهده کنید.

geratsu 5
تصویر استعلام مجوز بروکر گراتسو

جزئیات بیشتر درباره امنیت بروکر گراتسو

علاوه بر مجوز بروکر، موارد دیگری نیز می‌تواند در اعتبار بخشی به بروکر تاثیرگذار باشد.

این بروکر سابقه فعالیت کمی دارد. با این حال تاکنون گزارشی مبنی بر تخلف بروکر گراتسو یا عدم پرداخت پول مشتری توسط آن در منابع معتبر ثبت نشده است. اگر شخصا تجربه فعالیت در بروکر گراتسو را دارید، در پایین همین صفحه برای ما کامنت کنید.

پراکندگی مشتریان یک بروکر در جهان می‌تواند نشان‌دهنده گستردگی خدمات و اعتبار بیشتر آن باشد. بروکر گرتسو اجازه فعالیت در حوزه‌های قضایی زیر را ندارد:

 • کلیه کشورهای اتحادیه اروپا
 • ایالات متحده آمریکا
 • روسیه
 • ژاپن

با بررسی که انجام دادیم متوجه شدیم که بیشترین بازدیدکنندگان از سایت بروکر Geratsu، مشتریانی از کشور مالزی هستند. در تصویر زیر می‌توانید پراکندگی بازدیدکنندگان وبسایت بروکر را مشاهده کنید.

geratsu broker
پراکندگی جغرافیایی مشتریان بروکر Geratsu

انواع حساب های معاملاتی بروکر گراتسو

بروکر گراتسو ۴ نوع حساب معاملاتی مختلف را در اختیار شما قرار می‌دهد.

در حساب‌های سنت پرو و ECN علاوه بر اسپرد، کمیسیون نیز از شما دریافت می‌شود. مقدار کمیسیون در این دو حساب عبارتند از:

 • 9 دلار در هر لات برای جفت ارزهای اصلی
 • 18 دلار در هر لات برای جفت ارزهای کراس
 • 27 دلار در هر لات برای جفت ارزهای فرعی
 • فلزات 18 دلار در هر لات
 • نفت 1 دلار در هر لات
 • CFD در سهام 1 دلار در هر سهم
 • شاخص سهام 0.45 دلار در هر قرارداد
 • ارز دیجیتال 9 دلار در هر لات

بررسی فنی بروکر گراتسو

در ادامه جزئیات فنی بروکر گراتسو را با هم بررسی خواهیم کرد.

سرعت انجام تراکنش

سرعت اجرای معاملات

هزینه انجام تراکنش

جزئیات بروکر گراتسو

بروکر گرتسو سیستم کپی تریدینگ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این سیستم برای کسانی که تجربه یا فرصت کار در فارکس را ندارند مناسب است. سوشال تریدینگ یا معاملات کپی این امکان را به معامله‌گر می‌دهد تا حساب خود را به یک معامله‌گر دیگر متصل کرده و از معاملاتی که انجام می‌دهد بهره‌مند شود.

بروکر گراتسو انواع سیستم‌های کپی تریدینگ را ارائه می‌دهد که می‌تواید با توجه به نیاز و سبک معاملاتی خود، یکی را انتخاب کنید. برای مشاهده جزئیات کپی تریدینگ بروکر گراتسو این صفحه را مشاهده نمایید.

در حال حاضر بروکر گراتسو ۴ بونوس را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.

 • بونوس ۳۰ درصدی
 • بونوس ۵۰  درصدی
 • بونوس ۱۰۰ درصدی
 • بونوس ۲۰۰ درصدی

برای مشاهده جزئیات بونوس‌های بروکر Geratsu این صفحه را مطالعه نمایید.

توجه داشته باشید که استفاده از بونوس‌های بروکرهای فارکس شما را در معرض رعایت قوانین از پیش تعیین شده قرار می‌دهد! ضروری است که قبل از فعال کردن بونوس بر روی حساب خود، قوانین مربوط به هر کدام را کامل مطالعه نمایید.

آیا بروکر Geratsu برای فعالیت مناسب است؟

این بروکر رگولاتوری معتبری ندارد و اگر قصد فعالیت در آن را دارید، می‌توانید مدتی را با مبالغ کم در آن کار کنید و اگر از خدمات و امنیت واریز و برداشت مطمئن شدید، نسبت به افزایش سرمایه خود اقدام کنید.

بروکر گراتسو امکان واریز مبالغ پایین را برای مشتریان خود محیا کرده است. علاوه بر آن، تا‌کنون گزارشی از تخلف بروکر Geratsu منتشر نشده است. به هر حال مدت زیادی نیست که این بروکر شروع به کار کرده و باید منتظر بمانیم تا ببینیم که در آینده کیفیت خدمات آن چگونه خواهد بود.

شما همچنین می‌توانید از طریق صفحه بررسی بروکرهای فارکس، لیست کامل بروکرها را مشاهده نمایید.

پرسش‌های متداول

بروکر گراتسو دارای مجوز FSASVG است.

ایرانیان می‌توانند توسط رمزارزهای بیتکوین، بیتکوین کش، لایت کوین و تتر اقدام به واریز و برداشت در حساب‌های خود نمایند.

بروکر گراتسو ۴ حساب معاملاتی متفاوت را به معامله‌گران خود ارائه می‌دهد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (1نظر)

فیلتر کردن پاک کردن همه
مرتب سازی
فاطمی ۲۶ آبان ۱۴۰۱

من با این بروکر کار کردم، بروکر خوبی است. واریز به صورت خودکار و برداشت ها سریع تایید میشن. حتی من چند بار در روز هم برداشت زدم و سریع تایید شد.