بونی مارکت
5 ( 1 )

بروکر بونی مارکت | BONEY MARKET

بررسی بروکر بونی مارکت – آیا BONEY MARKET معتبر است؟

بروکر بونی مارکت یک کارگزار تازه تاسیس است که در ترکیه مستقر می‌باشد و دفاتری هم در دیگر نقاط جهان دارد. BONEY MARKET به ایرانیان خدمات می‌دهد. اما متاسفانه این بروکر تحت نظارت هیچکدام از رگولاتوری‌های شناخته شده فارکس نیست. بروکر بونی مارکت در این بخش هم گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. این کارگزاری از متاتریدر ۴ که یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی فارکس است پشتیبانی می‌کند.
تاریخ تأسیس :2022 سال
دفتر مرکزی :بلغارستان
حداقل واریزی :
حداکثر لوریج :400 :1
خدمات به ایران :
Vittaverse broker
متاتریدر ارانته

نقد و بررسی بروکر بونی مارکت

بروکر بونی مارکت یا بنی مارکت یک کارگزار فارکس تازه تاسیس است که ثبت کشور بلغارستان می‌باشد. این کارگزاری فارکس دارای سایت به زبان فارسی است و دفاتری در بلغارستان، سنگاپور، لندن، ترکیه، قطر و لهستان دارد.

بروکر بونی مارکت

معرفی بروکر بونی مارکت

بیشترین فعالیت بروکر BONEY MARKET در کشور ترکیه ثبت شده است. اطلاعات زیادی از این بروکر در دسترس نیست و متاسفانه در وبسایت خود بروکر هم نمی‌توانید به اطلاعات مهمی از این کارگزاری فارکس دست پیدا کنید.

با این حال فعالیت این بروکر از سال ۲۰۲۲ آغاز شده و در کشور بلغارستان ثبت شده است. در تاریخ نگارش این محتوا (شهریور ۱۴۰۲) هیچ توضیحی درباره حساب‌های معاملاتی، روش‌های واریز و برداشت، اطلاعات حقوقی شرکت، قوانین و مقررات مشتریان و… در وبسایت کارگزاری مشاهده نشده است.

بروکر بونی مارکت آفشور است که در ادامه به مجوزهای آن خواهیم پرداخت.

اعتبار بروکر بانی مارکت

بروکر بونی مارکت در کشور بلغارستان ثبت شده و دارای مجوز DEFAC به شماره 295642 است که درسال 2019 به ثبت رسیده است.

boney market

Defac Limited و شرکت‌های وابسته آن یک آژانس مستقل خود تنظیمی هستند. این نهاد یک آژانس حل اختلاف خارجی است که به طور خاص در زمینه فارکس کار می‌کند. کمیسیون مالی توسط بانک هاوایی، نهاد EDR در هاوایی تنظیم می‌شود. در واقع کمیسیون Defac خودش یک شرکت مستقل است و مشکلات کارگزاران با مشتریان را حل می‌کند و رگولاتوری محسوب نمی‌شود.

این بروکر تحت نظارت هیچکدام از رگولاتوری‌های شناخته شده فارکس نیست.

بررسی سایت بروکر BONEY MARKET

سایت بروکر بانی مارکت به نشانی bnymarket.com اطلاعات دقیقی به بازدیدکننده ارائه نمی‌دهد و نمی‌توان از آن اطلاعات زیادی بدست آورد. ما دامنه و ترافیک آن را بررسی کردیم.

بروکر بونی مارکت ماهانه حدود ۸ هزار بازدیدکننده دارد و بیشترین ترافیک آن مربوط به کشور ترکیه است. وجود مقالات زیادی به زبان ترکی در سایت این موضوع را تایید می‌کند. علاوه بر این، این بروکر در ترکیه دفتر دارد.

بانی مارکت

دامنه این بروکر بیشتر از ۱ سال سابقه دارد و در سال ۲۰۲۲ ثبت شده است.

بونی مارکت

حساب معاملاتی بنی مارکت

بروکر بنی مارکت توضیحی درباره حساب‌های معاملاتی خود نداده است. در وبسایت بنی مارکت فقط ذکر شده که دو حساب ریل و دمو در دسترس است.

حساب ریل بروکر لوریج ۱:۴۰۰ دارد و مدعی است که اسپرد از ۰/۲ شروع می‌شود. ما با پشتیبان بروکر تماس گرفتیم و درخواست ارائه اطلاعات دقیق درباره حساب‌ها کردیم اما جوابی دریافت نکردیم.

boneymarket 4

پلتفرم معاملاتی بروکر BONEY MARKET

بروکر بونی مارکت در این بخش هم گزینه‌های زیادی را در اختیار شما قرار نمی‌دهد. این کارگزاری از متاتریدر ۴ که یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های معاملاتی فارکس است پشتیبانی می‌کند.

بروکر BONEY MARKET فول لایسنس متاتریدر را ندارد و وایت لیبل است.

boneymarket 5 e1693392329599

آیا بروکر بونی مارکت برای فعالیت مناسب است؟

عدم شفافیت کاری، نبود اطلاعات کافی، عدم وجود قوانین مشتری و دیگر موارد می‌توانند باعث شوند که برای فعالیت در این بروکر نیاز داشته باشید بررسی‌های بیشتری انجام دهید. به هر حال می‌توانید مدتی را با حداقل مبلغ در آن فعالیت کنید تا از کیفیت خدمات  آن مطمئن شوید.

از طریق صفحه بروکرهای فارکس می‌توانید لیست کامل کارگزاری‌ها را مشاهده نمایید.

پرسش‌های متداول

این کارگزاری از یک شرکت مستقل خود تنظیمی با نام DEFAC مجوز دارد.

این بروکر فقط ۱ حساب بر روی متاتریدر ۴ دارد.

نمایش بیشتر

نظرات و بررسی های کاربران (0نظر)