قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال یونی ‌سواپ| Uniswap (UNI)

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

یونی سوآپ(Uniswap) چیست؟

یونی سوآپ یک صرافی غیرمتمرکز است که امکان ایجاد بازار همتا به همتا را فراهم می‌کند. Uniswap نیز یک ارز دیجیتال با نماد UNI دارد. پلتفرم یونی سوآپ کاربران را قادر می‌سازد تا بدون ثبت نام، احراز هویت و در کل، دخالت شخص ثالث متمرکز، ارز‌های دیجیتال را معامله کنند.

بلاک چین Uniswap بر روی پلتفرم اتریوم فعالیت می‌کند و توسط دارندگان UNI اداره می‌شود. یونی سوآپ بلاک چین خود را به عنوان یک کالای عمومی توصیف می‌کند. بلاک چین یونی سوآپ منبع باز است، به این معنی که هر کسی می‌تواند کد بلاک چین را مشاهده کرده و در آن مشارکت کند.

پلتفرم یونی سوآپ می‌تواند از تبادل هر توکن دیجیتالی که از استاندارد فنی اتریوم موسوم به ERC-۲۰ استفاده می‌کند، پشتیبانی کند. یونی سوآپ از قرارداد‌های هوشمند استفاده می‌کند که توسط فناوری بلاک چین فعال می‌شوند تا به عنوان یک بازارساز خودکار عمل کنند. کاربران یونی سوآپ می‌توانند به طور ایمن استخر‌های نقدینگی ایجاد کنند، نقدینگی ارائه دهند و انواع دارایی‌های دیجیتال را مبادله کنند.