ایلان ماسک: در مورد سرمایه‌گذاری در دوج‌کوین احتیاط کنید!

ایلان ماسک، مدیرعامل شرکت تسلا علی‌رغم اینکه یکی از حامیان برجسته دوج کوین بود به صراحت اعلام کرد که به مردم توصیه در این میم‌کوین یا هر شکل دیگری از ارز دیجیتال غوطه‌ور نشوند.

ماسک که در اجلاس شورای مدیرعامل وال استریت ژورنال در لندن شرکت کرده بود، به مردم توصیه کرد نسبت به سرمایه‌گذاری در تمام ارزهای دیجیتال احتیاط کنند.

او گفت من ایده خرید ارزهای دیجیتال یا شرط‌بندی بر روی آینده مالی دوج‌کوین را تبلیغ نمی‌کنم.

ماسک به دلیل عشقش به دوج چندین بار تیتر خبرها شد و حتی پیشنهاد همکاری به سازندگان دوج برای تقویت پتانسیل این میم‌کوین داد.

او پس از خرید توییتر، به‌طور موقت نشان توییتر را به نماد دوج کوین تبدیل کرد.

در طول این اجلاس او همچنین به علاقه خاص خود به دوج کوین پرداخت.

او اعلام کرد من از دوج کوین به‌عنوان بهترین ارز دیجیتال برای خودم راضی هستم. دلیل رضایت من‌ این است که دوج‌کوین سرگرم کننده است.

مدیرعامل بایننس هفته گذشته از اینکه دوج‌کوین هنوز پرطرفدار است متعجب شد و گفت دلیل این امر نفوذ ماسک که باعث افزایش طول عمر این ارز دیجیتال شد.

رویکرد محتاطانه ماسک ممکن است ناشی از تاثیر قابل توجه او بر بازارهای مالی باشد.

دوج در اواخر سال 2013 راه‌اندازی شد، اغلب به عنوان یک رمزارز جوک شناخته می‌شود، که به‌عنوان یک ابزار سرگرمی و حدس و گمان عمل می‌کند.

با افزایش محبوبیت دوج‌کوین اکنون ارزش بازار آن بیش از 10 میلیارد دلار است و هر توکن حدود 7 سنت ارز دارد. بسیاری ماسک را به‌خاطر مشارکت در افزایش محبوبیت دوج کوین پدر دوج می‌نامند.

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.