قیمت لحظه‌ای و تحلیل تکنیکال لایت کوین | Litecoin (LTC)

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال لایت کوین

تحلیل روزانه چارت لایت کوین در شنبه ۱۹ آذر | LTCUSDT

تحلیل روزانه چارت لایت کوین در شنبه ۱۹ آذر | LTCUSDT

تحلیل چارت لایت کوین در تایم فریم روزانه و در شنبه ۱۹ آذر | LTCUSDT
چارت معاملاتی جفت ارز LTCUSDT در تایم فریم روزانه

تحلیل تکنیکال چارت لایت کوین در تایم فریم روزانه نشان می‌دهد، این جفت ارز در تاریخ 8 دسامبر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه (74 دلار) جهش کرد، که این حرکت نشان دهنده احساسات مثبت در چارت است. باتوجه به این احساسات در چارت، معامله‌گران این نزول قیمت را به عنوان یک فرصت خرید می‌بینند. با این حال، واگرایی در اندیکاتور RSI نشان می‌دهد که حرکت صعودی می‌تواند ضعیف شود. حمایت مهمی که قیمت باید در جهت نزولی از آن عبور کند، خط میانگین متحرک نمایی 20 روزه و سپس 70 دلار است. اگر این منطقه شکسته شود، قیمت می‌تواند منجر به انحلال طولانی مدت شود که به موجب آن جفت ارز LTCUSDT ممکن است به محدوده میانگین متحرک ساده 50 روزه (65 دلار) سقوط کند. اگر قیمت بالاتر از میانگین متحرک نمایی 20 روزه باشد، قیمت در این جفت ارز می‌تواند برای مدتی بین 75 تا 85 دلار تثبیت شود. شکست سطح 85 دلار می‌تواند مسیر قیمت را تا رسیدن به سطح 104 دلار هموار کند.


لایت کوین (LTC) چیست؟

لایت کوین (LTC) یک ارز دیجیتال است که در سال ۲۰۱۱، دو سال پس از بیت کوین، توسط یک مهندس سابق گوگل به نام چارلی لی تأسیس شد. مانند بیت کوین، لایت کوین بر اساس یک شبکه پرداخت جهانی منبع باز فعالیت می‌کند که توسط هیچ مرجع مرکزی و نهادی کنترل نمی‌شود. لایت کوین از جنبه‌هایی مانند نرخ تولید بلوک، سریعتر از بیت کوین است.

لایت کوین یکی از اولین آلتکوین‌ها است که از کد منبع باز اصلی بیت کوین استفاده می‌کند.

این ارز دیجیتال در ابتدا رقیب قدرتمندی برای بیت کوین بود. با این حال، از آنجایی که بازار ارز‌های دیجیتال در سال‌های اخیر با رمزارزهای جدید زیادی روبرو بوده، محبوبیت Litecoin تا حدودی کاهش یافته است.

زمانی که لی اولین بار لایت کوین را در یک انجمن محبوب بیت کوین معرفی کرد، آن را «نسخه لایت بیت کوین» نامید. به همین دلیل، لایت کوین بسیاری از ویژگی‌های مشابه بیت کوین را دارد، در حالی که برخی از جنبه‌های دیگر را که تیم توسعه احساس می‌کرد می‌تواند بهبود بخشد، با آن تطبیق داده.

در نوامبر ۲۰۲۱، یک لایت کوین حدود ۲۱۵ دلار ارزش داشت، که آن را به چهاردهمین رمزارز بزرگ تبدیل کرده بود. ارزش بازار لایت کوین نزدیک به ۱۵ میلیارد دلار می‌باشد.

کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥