چارت زنده و تحلیل تکنیکال اتریوم | Ethereum

سیگنال اتوماتیک

ابزار فوق به صورت کاملا اتوماتیک بر اساس اندیکاتورهای مختلف به شما پیشنهاد خرید یا فروش می‌دهد. هرچه تعداد اندیکاتورهای بیشتری سیگنال نشان‌داده شده را تایید کنند بهتر است.

هشدار: اکیدا توصیه می‌کنیم به سیگنالهای اتوماتیک اندیکاتورها اکتفا نکنید و صرفا از آنها به عنوان تاییدی بر تحلیل خود استفاده نمایید.

چارت تحلیل تکنیکال

آخرین تحلیل‌ تکنیکال اتریوم

پیش بینی قیمت اتریوم

تحلیل تکنیکال اتریوم | بررسی چارت ETHUSDT و ETHBTC

در چارت ۴ ساعته اتریوم آنچه که قابل مشاهده است، عبور اتریوم از مقاومت سرسخت ۲۴۰۰ دلار و پیش‌روی آن تا ۲۷۰۰ دلار است. با این حال، قیمت اکنون در حال اصلاح بر روی سطوح فیبوناچی است.

با اینکه قیمت به سطح ۰.۳۸۲ واکنش نشان داد و از این سطح حمایت دریافت کرد اما به نظر می‌رسد سطوح پایین‌تر نیز دارای اهمیت هستند. یکی از حمایت‌های مهم می‌تواند سطح ۰.۵۰ فیبوناچی در محدوده ۲۴۰۰ دلار باشد. در صورت ادامه اصلاح، سطوح ۲۲۳۰ دلار و در نهایت ۲۱۰۰ دلار حمایت‌های مهم اتریوم خواهند بود.

پیش بینی قیمت اتریوم

برای درک بهتر حرکات قیمت به بررسی چارت ETHBTC خواهیم پرداخت.

چارت ETHBTC یک نمودار قیمتی است که ارزش اتر (ETH) را نسبت به بیت کوین (BTC) نشان می‌دهد. به عبارت دیگر، این چارت نشان می‌دهد که چند بیت کوین برای خرید یک اتر لازم است.

همانطور که در نمودار قیمت اتریوم به بیت‌کوین (ETHBTC) مشاهده می‌شود، یک کف مهم (دایره خاکستری رنگ) هانت شده است. این امر نشان‌دهنده احتمال ادامه روند صعودی و رسیدن به مقاومت قرمز رنگ در آینده است.

البته، رسیدن به سطح مقاومت قرمز رنگ به زمان نیاز دارد. ممکن است قیمت در ابتدا نیاز داشته باشد تا زیر خط روند مشخص شده کمی نوسان کند تا یک پایه قوی برای حرکت صعودی خود ایجاد کند. به‌طور کلی باید دید اصلاح اتریوم به کدام سطح واکنش نشان خواهد داد.

این تحلیل نشان می‌دهد که وقتی چارت ETHBTC صعودی باشد، اتریوم (و سایر آلت کوین‌ها) قدرت بیشتری نسبت به بیت کوین خواهند داشت.

بررسی چارت اتریوم در مقابل بیت‌کوین

هیچ تحلیل قطعی در مورد بازارهای مالی وجود ندارد. تمامی موارد ذکر شده صرفاً به منظور اطلاع‌رسانی منتشر گردیده و این مطلب هیچ‌گونه پیشنهاد خرید یا فروشی برای معامله‌گران محسوب نمی‌شود. افراد باید نسبت به ریسک‌های ذاتی بازارهای مالی آگاهی داشته باشند و قبل از اقدام به هرگونه سرمایه‌گذاری از تصمیم خود مطمئن شوند. ایران بروکر نسبت به ضرر و زیان احتمالی شما هیچگونه مسئولیتی را نمی‌پذیرد.

اتریوم چیست؟

اتریوم پلتفرمی است که از فناوری بلاک چین پشتیبانی می‌کند. این پلتفرم به عنوان ارز دیجیتال اتریوم یا ETH شناخته شده است. اتریوم یکی از امن‌ترین ارزهای دیجیتال موجود می‌باشد که آن را مدیون فناوری بلاک چین است. همین امنیت باعث شده تا اتریوم جز ارزهای دیجیتال ارزشمند در بازار رمزارزها شود. اتریوم بعد از بیت کوین، دومین ارز دیجیتال با ارزش است.

اتریوم همچنین از برنامه‌های غیرمتمرکز، که با نام dApps شناخته می‌شود، پشتیبانی می‌کند. قرارداد‌های هوشمند، که از پلتفرم اتریوم منشا گرفته‌اند، جز اصلی نحوه عملکرد این پلتفرم هستند. 

چگونه اتریوم را معامله کنیم؟

برای خرید، فروش و معامله اتریوم باید از صرافی‌های ارزهای دیجیتال استفاده کنید. همه صرافی‌های معتبر اتریوم را پشتیبانی می‌کنند، و به راحتی می‌توانید نسبت به خرید و فروش اتریوم اقدام کنید.

اتریوم اغلب با بیت کوین مقایسه می‌شود. در حالی که این دو ارز دیجیتال شباهت‌های زیادی دارند، سرمایه‌گذاران باید به تفاوت‌های آنها نیز توجه کنند.

اتریوم به عنوان”بلاک چین قابل برنامه‌ریزی در جهان” توصیف می‌شود که می‌تواند به عنوان یک شبکه الکترونیکی و قابل برنامه‌ریزی با برنامه‌های کاربردی بسیاری عمل کند. در مقابل، بلاک چین بیت کوین تنها برای پشتیبانی از ارز دیجیتال بیت کوین ایجاد شد.

کل تعداد بیت کوین‌های موجود ۲۱ میلیون است. در مقابل مقدار ETH که می‌تواند ایجاد شود نامحدود است، اگر چه تعداد استخراج سالیانه آن محدود است. تعداد کل اتریوم در گردش در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۱۱۸ میلیون بود.

برای مشاهده لیست صرافی‌های معتبر، و همچنین ثبت نام در آنها جهت خرید و فروش اتریوم، از این صفحه بازدید کنید.