گوگل: وب 3 راه‌حلی برای حل مشکلات تجاری است نه قیمت گذاری رمزارزها

رئیس گوگل کلود، جیمز ترومانز (James Tromans) توضیح می‌دهد صنعت کریپتو به جای اینکه به دنبال این باشد که بفهمد چگونه از قراردادهای هوشمند برای حل مشکلات تجاری دنیای واقعی می‌توان استفاده کرد، بیش از حد بر روی قیمت توکن‌ها متمرکز شد.

یکی از خدمات اصلی گوگل کلود، Blockchain Node Engine است. این خدمات به کاربران اجازه می‌دهد تا یک نود بلاک‌چین را به صورت خود میزبانی ایجاد کرده و از آن برای دسترسی به داده‌های بلاک‌چین، انجام تراکنش‌ها، ایجاد قراردادهای هوشمند و اجرای برنامه‌های متمرکز استفاده کند.

رئیس وب ۳ گوگل کلود می‌گوید بلاک‌چین و قراردادهای هوشمند می‌توانند منجر به نوآوری، کاهش هزینه‌های عملیاتی و جریان‌های درآمدی جدید شوند.

با وجود بازار نزولی، ترومانز گفت تقاضا برای گوگل کلود همچنان بالاست:

طی ۱۲ تا ۱۵ ماه گذشته در فضای سنتی-سازمانی، علاقه به استفاده از فناوری بلاک‌چین برای بهبود کارایی، کاهش هزینه و بهبود سرعت نوآوری از بین نرفته است.

ترومانز توضیح می‌دهد بیشترین تقاضا از بخش TradFi برای حل مشکلات اساسی مالی و حسابداری آمده است. او در ادامه توضیح داد که مشتریان گوگل کلود به طور فزاینده‌ای به دنبال ادغام راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک‌چین در زنجیره تامین هستند.

ترومانز با این حال استدلال می‌کند که فناوری بلاک‌چین احتمالاً شاهد پذیرش انبوه نخواهد بود، حداقل تا زمانی که تجربه کاربری بهبود یابد.

ترومانز گفت توسعه‌دهندگان وب۳ باید راه‌حل‌هایی بدون مانع برای کاربران ارائه دهند تا به آن‌ها در بازیابی کلیدهای خصوصی خود کمک کنند و از داده‌هایشان مراقبت کند تا تجربه کاربری عالی را فراهم کنند. این اقدامات به کاربران اعتماد بیشتری به فناوری وب۳ می‌دهد و به تجربه کاربری بهتری منجر می‌شود.

وقتی تجربه کاربری بهینه شود، تکنولوژی بلاک‌چین می‌تواند مشکلات متنوعی را در صنایع مختلف حل کند. وقتی که تجربه کاربری به گونه‌ای درست بهینه شود، تکنولوژی بلاک‌چین می‌تواند مشکلات در انواع صنایع را حل کند.

به عبارت دیگر، وقتی تکنولوژی بلاک‌چین به گونه‌ای طراحی و اجرا شود که کاربران نیاز به دانش فنی عمیق درباره چگونگی عملکرد آن نداشته باشند و بتوانند به راحتی از ویژگی‌ها و مزایای آن استفاده کنند، آنگاه تکنولوژی بلاک‌چین در صنایع مختلف مورد پذیرش قرار می‌گیرد. به عبارت دیگر، وقتی افراد می‌توانند به راحتی از تکنولوژی بلاکچین استفاده کنند و برای رفع نیازهای خود از آن بهره‌برند، پیشرفت در مسائلی مانند پرداخت‌ها، بازی‌ها و صنایع هنری به وجود می‌آید و این برای پذیرش گسترده‌تر این تکنولوژی بسیار مهم است.

بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان

لوگو بروکر آلپاری
امتیاز کارشناس:
4.5/5
امتیاز کارشناس:
4.4/5
متاتریدر ارانته
امتیاز کارشناس:
4.3/5
دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
کانال سیگنال طلا و جفت ارزها رایگان شد! 🔥