بازی های ارز دیجیتال

معرفی بازی استار اطلس و ارزهای دیجیتال POLIS و ATLAS | آموزش دانلود، نصب و کسب درآمد از Star Atlas

بازی های ارز دیجیتال

مطالعه در 19 دقیقه
نام بازیاستار اطلس (Star Atlas)
توکن بازیATLAS و POLIS
میزان اعتباربالا
وضعیت فعلیفعال
دسترسی برای کاربران ایرانیدر دسترس
لینک دانلودلینک دانلود
شبکه‌های اجتماعیتوییتر ردیت
پلتفرمتحت وب برای ویندوز و مک
مارکت کپبیش از 1 میلیون دلار
شبکه بلاک چیناکوسیستم سولانا
صرافی معتبر برای خرید ارز دیجیتال بازیبیت24، بیت فینکس
لینک مشاهده قیمت به دلار و تومانقیمت ارز دیجیتال ATLAS
آدرس وب‌سایتوب‌سایت بازی

اگر علاقه‌مند به بازی‌های ماجراجویی و پرهیجان در دنیای متاورس و ارزهای دیجیتال هستید، احتمالا استار اطلس می‌تواند نظر شما را جلب کند. استار اطلس یکی از بازی‌های ویدیویی استراتژیک است که روی بلاکچین سولانا ساخته شده است. جذابیت این بازی را شاید بتوان به تصویر کشیدن دنیایی در سال‌های دور، یعنی سال 2620 دانست که در آن می‌توانید به انجام بازی‌های چند نفره بپردازید. این بازی پر از سفرهای هیجان‌انگیز برای استخراج و جمع‌آوری منابع و پیشی گرفتن از بازیکنان دیگر است. در این مطلب از ایران بروکر قصد داریم علاوه‌بر معرفی بازی استار اطلس، به معرفی ارزهای دیجیتال POLIS و ATLAS بپردازیم. در ادامه نیز به آموزش دانلود، نصب و کسب درآمد از بازی Star Atlas خواهیم پرداخت.

معرفی بازی استار اطلس (Star Atlas)

بازی کریپتویی استار اطلس یک بازی ویدئویی استراتژی محور و مبتنی‌بر بلاک چین است که روی شبکه سولانا راه‌اندازی شده است. این بازی یک جهان متاورس را به تصویر می‌شود که در آن می‌توان به انجام بازی‌های چندنفره پرداخت. زمان بازی مربوط به آینده‌ای دور در سال 2620 است.

در این بازی می‌توانید سفرهای چالش برانگیزی را برای استخراج و جمع‌آوری منابع و پیشی گرفتن از دیگر بازیکنان در متاورس شروع کنید. درواقع در این بازی می‌توانید مالیات بپردازید، دارایی‌ها را معامله کنید و بازی را در زمان واقعی با دیگران انجام دهید تا بتوانید تجارت کنید.

بازی استار اطلس نیز مانند بسیاری از بازی‌های مبتنی‌بر بلاکچین با هدف ایجاد فرصتی برای کسب درآمد توسط بازیکنان ایجاد شده است. بازیکنان می‌توانند در این بازی با استفاده از زمان و مهارتی که به بازی اختصاص می‌دهند، درآمد کسب کنند. ارز دیجیتال اختصاصی این بازی ATLAS است که بازیکنان می‌توانند با ردیابی بازیکنان دیگر، سقوط کشتی‌های آن‌ها و درنهایت فروش مجدد این کشتی‌ها در بازار، توکن ATLAS به دست آورند. زمانی که موفق به کسب مقدار قابل‌توجهی از ATLAS شدید می‌توانید آن را با ارزهای فیات مبادله کنید.

برای شروع بازی استار اطلس باید ابتدا با برخی مؤلفه‌ها و ویژگی‌های بازی آشنا شوید که در ادامه به بررسی آن‌ها می‌پردازیم.

ویژگی‌های بازی استار اطلس

در ادامه قصد داریم به معرفی جزئیاتی بپردازیم که بهتر است قبل از ورود به این بازی با آن‌ها آشنا شوید.

اقتصاد مجازی 7/24: به این معنی که بازی استار اطلس یک اقتصاد مجازی 24 ساعته در تمام طول 7 روز هفته ارائه می‌دهد که بازیکنان می‌توانند در زمان واقعی به بازی بپیوندند، دارایی‌ها را معامله کنند، باهم قرارداد ببندند، جناح‌های خود را تشکیل دهند و در نبرد شرکت کنند.

کسب درآمد از بازی استار اطلس

بازی استار اطلس یک بازی ویدیوئی با فضای باز است که بازیکنان باید در آن به سفرهای چالش برانگیزی بپردازند تا بتوانند دارایی‌ها را به دست آورند. اگر موفق به کسب دارایی‌های بازی شوید، می‌توانید مالکیت آن را بر عهده داشته باشید، آن‌ها را معامله کنید یا در درون بازی بفروشید.

ATLAS و POLIS دو توکن اصلی این بازی هستند که می‌توان با مشارکت در نبردها با سایر بازیکنان به دست آورد. شما می‌توانید با قرار دادن توکن‌های ATLAS در بازی، توکن POLIS به دست آورید. همچنین با استفاده از این توکن حق حاکمیت به دست می‌آورید و قادر خواهید بود در مسائل درون بازی حق رأی داشته باشید.

جناح‌ها در بازی استار اطلس

در Star Atlas سه جناح وجود دارند که در نبرد برای منابع، قلمرو و قدرت هستند.

    قلمرو MUD که توسط نوع بشر اداره می‌شود

    منطقه ONI متشکل از نژادهای مختلف بیگانه است

    بخش Ustur که توسط اندرویدهای حساس کنترل می‌شود

قلمرو MUD

آموزش بازی استار اطلس

قلمرو MUD تنها جناح انسانی مشروع موجود در این بازی است. فضای کنترل شده MUD امکان دسترسی به مواد خاصی را که برای تولید دارایی برای تجارت لازم است، فراهم می‌کند. منابع محلی شامل تنون، هیسنیوم و الماس است.

با انتخاب MUD Faction، ویژگی‌های Firepower و Industrious Faction را به دست می‌آورید.

قلمرو ONI

منطقه ONI یک کنسرسیوم هماهنگ از گونه‌های مختلف بیگانه است. مزایای انتخاب منطقه ONI دسترسی به مواد خام به‌هم‌ریخته در فضای کنترل شده آن‌هاست. منابع محلی جسفر، کیسنیک و طلا هستند.

با انتخاب منطقه ONI، ویژگی‌های جناح دیپلماتیک و فناورانه به شما تعلق می‌گیرد.

قلمرو Ustur

بخش Ustur توسط اندرویدهای حساس کنترل می‌شود. با انتخاب بخش Ustur، به مواد معدنی کمیاب که در شکل‌گیری خطوط لوله تقویت‌کننده حیاتی هستند، دسترسی خواهید داشت. این منابع شامل ویسکویت، دودیلین و لیتیوم است.

با انتخاب این بخش شما قدرت بدنه و ویژگی‌های جناح اکتشافی را به دست می‌آورید.

آموزش بازی استار اطلس

توجه داشته باشید که قبل از انتخاب جناح خود باید دقت کافی را به خرج دهید و به شناخت کافی برسید. چرا که این انتخاب‌ها دائمی است و زمانی که جناح خود را انتخاب کنید یک علامت هشدار دریافت خواهید کرد که به شما می‌گوید، جناح شما یک انتخاب دائمی است و کیف پول شما به جناحی که انتخاب کرده‌اید، متصل خواهد شد.

منابع موجود در بازی استار اطلس

درحالی‌که فعالیت‌های زیادی در Star Atlas برای ایجاد ارزش اقتصادی وجود دارد، استخراج مواد خام یکی از گزینه‌های اصلی است. برای استخراج، بازیکنان باید با خرید ATLAS یا نوع دیگری از تجهیزات در بازار سرمایه‌گذاری اولیه را انجام دهند. سپس ماینینگ منابعی را تولید می‌کند که برای تجارت یا ایجاد دارایی‌های درون بازی استفاده می‌شوند تا به بازیکنان اجازه انجام کارهای مختلف و تولید ارزش درون بازی را بدهد.

چهار منبع اصلی موردنیاز در حال حاضر عبارت‌اند از:

    سوخت

    غذا

    ابزار

    مهمات

مانند دنیای واقعی، منابع تولید شده از استخراج باید قبل از اینکه قابل‌استفاده باشند، تصفیه شوند.

ویژگی‌های آینده بازی استار اطلس

Star Atlas در حال حاضر در حال تکمیل فاز 1 نقشه راه خود است. در حال حاضر امکان ایمن‌سازی نام‌های کاربری متاورس روی زنجیره در حال انجام است. همچنین تکمیل حکومت POLIS DAO در حال انجام است. این DAO به کاربران این امکان را می‌دهد که توکن ATLAS خود را در بازی استیک کنند و بر اساس مدت‌زمانی که استیک کرده‌اند، سود کسب کنند. پس از استیک می‌توانید پاداش خود را در قالب توکن‌های POLIS دریافت کنید که شما را قادر می‌کند حق رأی داشته باشید و در مورد مسائل مختلف حاکمیتی نقش مؤثر داشته باشید.

در بازی Star Atlas شما باید کشتی‌های خود را برای یافتن موادی مانند سنگ معدن یا الماس که برای استخراج موردنیاز هستند، بفرستید. سپس به خانه خود باز می‌گردید و با استفاده از مواد معدنی خود، دستورالعمل‌های ایجاد صنایع دستی را تهیه می‌کنید. این کار مستلزم آن است که شما یک سیستم کاردستی کامل را فعال کنید.

ماژول نمایشگاه UE5. اینجاست که بازیکنان می‌توانند کیف پول‌های خود را به Star Atlas Launcher متصل کنند و مجموعه NFT‌های خود را در نمایشگاه بارگذاری کنند.

گیم پلی استار اطلس

برای شروع بازی استار اطلس ابتدا باید ارز دیجیتال SOL خریداری کنید و آن را به کیف پول فانتوم خود ارسال کنید. در ادامه به آموزش جزئیات نحوه خرید سولانا و همچنین نحوه اتصال کیف پول فانتوم به بازی استار اطلس خواهیم پرداخت.

برای خرید ارز دیجیتال SOL می‌توانید از صفحه قیمت ارز دیجیتال SOL در ایران بروکر استفاده کنید.

برای شروع باید وارد وب‌سایت play.staratlas.com شوید. اگر موجودی کافی در کیف پول فانتوم خود دارید، می‌توانید کیف پول خود را متصل کنید و یکی از 3 جناح معرفی شده را انتخاب کنید.

هنگامی‌که جناح خود را انتخاب کردید، می‌توانید ادامه دهید و به بازار دسترسی داشته باشید و NFTهایی را که برای بازی استفاده می‌شود خریداری کنید. در Marketplace، اولین برگه‌ای که باز می‌شود، تب Ships خواهد بود. این‌ها کشتی‌های موردنیاز بازی هستند تا در نبرد با دیگران از آن‌ها استفاده کنید. در این بخش می‌توانید کشتی‌هایی که برای خرید در دسترس هستند را مشاهده کنید و بر اساس نادر بودن رتبه‌بندی آن‌ها را مشاهده کنید. هرچه کشتی یک NFT نادرتر باشد، گران‌تر خواهد بود. با کلیک بر روی هر کشتی، جزئیات کشتی، خدمه موردنیاز و موارد دیگر نیز قابل‌مشاهده است.

کسب درآمد از star atlas

اولین لایه گیم پلی که منتشرشده است یک مینی گیم SCORE است. هنگامی‌که NFTهای کشتی را در حساب خود داشته باشید، باید وارد بخش Faction Fleet شوید.

SCORE به بازیکنان این امکان را می‌دهد که از کشتی‌های خود ناوگانی ایجاد کنند، منابع آن را تأمین کنند و ATLAS کسب کنند. منابع در حالی مصرف می‌شوند که کشتی شما کهکشان را کاوش می‌کند و برایتان توکن ATLAS کسب می‌کند.

برای ادامه کسب درآمد ATLAS، باید مطمئن شوید که کشتی‌های شما منابع کافی را دارند. اگر به منابع بیشتری نیاز دارید، باید آن‌ها را از بخش RESOURCES در بازار با استفاده از ارز ATLAS خود خریداری کنید. 4 منبع موردنیاز برای کشتی شما عبارت‌اند از:

    غذا

    سوخت

    مهمات

    جعبه ابزار (برای سلامت کشتی)

هر یک از این منابع با نرخ‌های متفاوتی مصرف می‌شوند.

با گذشت زمان، Star Atlas قصد دارد به یک بازی آنلاین عظیم تبدیل شود که عمق و ویژگی‌های اصلی زیادی برای امتحان کردن دارد. قبل از اینکه نحوه بازی Star Atlas را به شما نشان دهیم، ابتدا با جزئیات بیشتری به بررسی توکن‌های درون بازی می‌پردازیم.

توکن‌های بازی استار اطلس

ارز دیجیتال ATLAS

ATLAS به‌عنوان ارز اصلی بازی در استار اطلس عمل می‌کند. برای به دست آوردن برخی موارد NFT به ارز دیجیتال ATLAS نیاز دارید. این موارد که برای انجام ماموریت ها و انجام بازی است عبارت‌اند از:

    سفینه‌های فضایی

    خدمه

    زمین

توکن ATLAS همچنین در بازار بازی استار اطلس برای خرید منابع خاصی مانند غذا، مهمات، جعبه ابزار و سوخت استفاده می‌شود. مدیریت منابع در طول بازی بسیار مهم است زیرا بیشتر دارایی‌های بازی باید با توکن ATLAS پرداخت شوند. تأمین سوخت برای کشتی‌ها، تعمیر کشتی‌های آسیب‌دیده، خرید منابع همگی به ATLAS نیاز دارند.

کسب توکن ATLAS در بازی استار اطلس

چندین راه مختلف وجود دارد که می‌توانید با استفاده از آن‌ها در بازی توکن ATLAS کسب کنید:

وارد بازی شوید و سعی کنید دارایی‌هایی را به دست آورید که می‌توانید آن‌ها را به دیگران بفروشید. دارایی‌هایی مانند داده‌ها، دارایی‌های خام و سایر موارد را می‌توان به دیگران فروخت.

می‌توانید با استخراج مواد خامی که در سرتاسر این بازی وجود دارد، به کسب ATLAS بپردازید. این موارد را می‌توانید به دیگران بفروشید یا اینکه در بازار به توکن ATLAS تبدیل کنید.

می‌توانید یافته‌های بازیکنان دیگر را خریداری کنید و در بازار به فروش برسانید.

یکی دیگر از راه‌های کسب درآمد در بازی استار اطلس مبارزه با کشتی‌ها یا مبارزه با NPC (شخصیت‌های غیر بازیکن) و همچنین سایر بازیکنان بازی است که می‌توانید با انجام این کار توکن ATLAS به دست آورید. توجه داشته باشید که مراقبت از کشتی‌ها بسیار اهمیت دارد. اگر کشتی در منطقه خطرناکی نابود شود، NFT شما به‌طور کامل نابود شده و از بین می‌رود.

توکن POLIS

یکی دیگر از توکن‌هایی که می‌توانید با استفاده از آن در بازی استار اطلس درآمد کسب کنید، ارز دیجیتال POLIS است. یکی از راه‌های کسب توکن POLIS این است که ارز دیجیتال ATLAS خود را در این بازی به مدت طولانی استیک کنید. دارندگان POLIS بدون در نظر گرفتن مالکیت (NFT) حقوق زمین و تجهیزات، می‌توانند در طول بازی به حقوق حاکمیتی مختلف رأی دهند. POLIS را می‌توان از چند راه مختلف به دست آورد:

با قرار دادن ارز دیجیتال ATLAS در DAO و فعالیت در بازی می‌توانید POLIS کسب کنید.

می‌توانید به‌طور مستقیم توکن‌های POLIS را از تیم استار اطلس خریداری کنید.

راه دیگر برای کسب ارز دیجیتال POLIS این است که مأموریت‌های خاص و چالش برانگیز را در طول بازی انجام بدهید.

به‌طورکلی توکن POLIS با هدف ارائه حاکمیت به کاربران برای تصمیم‌گیری در رابطه با آینده بازی و تیم توسعه ایجاد شده است.

بازار استار اطلس

بازار یا مارکت پلیس استار اطلس جایی است که کاربران می‌توانند موجودیت‌های درون بازی را خرید و فروش کنند. در حال حاضر این موجودیت‌ها شامل موارد زیر است:

  • کشتی‌ها
  • سازه‌ها
  • منابع
  • کلکسیون‌ها

 هر بخش دارای اقلامی است که می‌توانید آن‌ها را خریداری کنید و قیمت‌ها ارتباط مستقیمی با رتبه‌بندی اقلام بر اساس نادر بودن آن‌ها دارد.

کشتی‌ها: در بازار استار اطلس می‌توانید کشتی‌ها را برای نبرد درون بازی خریداری کنید. با کلیک کردن روی هرکدام از کشتی‌ها می‌توانید میزان کمیاب بودن آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین قیمت کشتی‌ها با میزان کمیاب بودن آن‌ها ارتباط مستقیمی دارد. هر کشتی جزئیات، خدمه موردنیاز برای اداره کشتی و اجزا و منابع مختلف موردنیاز را نیز نشان می‌دهد. اگر قصد خرید کشتی دارید باید روی گزینه خرید کلیک کنید تا گزینه‌های موجود و میزان هزینه‌ای که باید پرداخت کنید را به شما نمایش دهد.

گیم پلی استار اطلس

سازه‌ها: در این بخش ساختارهای مختلفی را خواهید یافت که برای انجام وظایف در طول بازی موردنیاز هستند. شما می‌توانید Claim Stakes را خریداری کنید که برای ادعای مالکیت هر زمین یا فضای موجود لازم است. بسته به میزان دارایی که استیک کرده‌اید، می‌توانید در بازی فعالیت داشته باشید. در این بخش همچنین ساختارهای مختلفی مانند تجهیزات معدن موردنیاز برای استخراج منابع، ایستگاه‌های فضایی، نیروگاه‌ها و غیره را خواهید یافت.

منابع: در اینجا می‌توانید 4 منبع اصلی را خریداری کنید که عبارت‌اند از سوخت، غذا، مهمات و جعبه ابزار. این منابع برای نبرد در بازی استار اطلس موردنیاز است. در هرکدام از کشتی‌هایی که در بخش قبل خریداری کردید، میزان منبع موردنیاز برای ادامه بازی به شما نمایش داده می‌شود، می‌توانید منابع را از بازار استار اطلس تهیه کنید.

کلکسیون‌ها: کلکسیون‌ها NFTهای کمیابی هستند که می‌توانید آن‌ها را با ارز دیجیتال ATLAS خریداری کنید. هر NFT بر اساس نادر بودن رتبه‌بندی می‌شود و اگر روی موارد خاصی کلیک کنید، به شما نشان می‌دهد که چه تعداد از آن‌ها وجود دارد و برای خرید آن‌ها به چه میزان پول نیاز دارید. معمولاً کاربران این دارایی‌های درون بازی را به امید افزایش قیمت خریداری می‌کنند نه صرفاً برای بازی کردن.

نحوه دانلود و نصب بازی استار اطلس

برای راه‌اندازی و اجرای بازی استار اطلس به چند مرحله نیاز است:

    دانلود و راه‌اندازی کیف پول فانتوم

    واریز پول به فانتوم

    ایجاد یک حساب کاربری Star Atlas

    اتصال استار اطلس به کیف پول فانتوم

در ادامه این بخش راهنمای هر کدام را با شما به اشتراک می‌گذاریم.

نحوه نصب و راه‌اندازی کیف پول فانتوم

    وارد وب‌سایت رسمی فانتوم به آدرس phantom.app شوید

    روی دکمه دانلود در وسط صفحه کلیک کنید

    مرورگر موردنظر خود را انتخاب کنید (فانتوم از مرورگرهای کروم، فایرفاکس، Brave و Edge پشتیبانی می‌کند.) در ادامه این آموزش ما از کروم استفاده می‌کنیم، کار با بقیه مرورگرها کاملاً مشابه است.

    روی دکمه افزودن به کروم کلیک کنید

    برای افزودن برنامه کیف پول به مرورگر باید اجازه دهید. روی تأیید کلیک کنید تا برنامه نصب شود.

    روی نماد پازل بالا سمت راست در Extensions کلیک کنید تا نماد Phantom را مشاهده کنید.

    Phantom را از صفحه برنامه‌های افزودنی در مرورگر خود راه‌اندازی کنید.

    دو گزینه‌ ایجاد کیف پول یا وارد شدن به‌حساب کیف پول وجود دارد. روی ایجاد کیف پول کلیک کنید.

    فانتوم یک عبارت بازیابی در اختیار شما قرار می‌دهد که باید آن را یادداشت کرده و در جایی امن ذخیره کنید تا بعدا بتوانید کیف پول را بازیابی کنید.

    پس‌ازاین باید رمز عبور کیف پول خود را مشخص کنید.

پس از تکمیل، یک کیف پول فانتوم ایجاد می‌شود.

راه اندازی کیف پول فانتوم برای اتصال به استار اطلس

نحوه واریز سولانا به فانتوم

    ابتدا باید ارز دیجیتال Solana خود را از طریق صرافی‌هایی مانند کوینکس، کوکوین، تبدیل یا غیره خریداری کنید. یک حساب کاربری ایجاد کنید و از صفحه خرید برای تکمیل خرید SOL استفاده کنید.

برای خرید سولانا و مشاهده اطلاعات قیمت می‌توانید از صفحه قیمت ارز دیجیتال سولانا در ایران بروکر استفاده کنید.

    کیف پول فانتوم را از طریق افزونه‌های کروم خود باز کنید. روی Receive کلیک کنید.

    آدرس کیف پول فانتوم خود را کپی کنید

    به صرافی که در آن ارز دیجیتال SOL خریداری کرده‌اید بروید و آدرس کیف پول فانتوم خود را در آن کپی کنید.

    مبلغ موردنظر برای انتقال را تایپ کنید

    روی Send کلیک کنید تا ارز دیجیتال SOL شما به کیف پول فانتوم منتقل می‌شود

ایجاد اکانت استار اطلس و اتصال به فانتوم

شروع بازی استار اطلس بسیار آسان است. ابتدا باید وارد وب‌سایت رسمی بازی شوید و روی گزینه Play Now در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.

آموزش بازی استار اطلس

به پایین اسکرول کنید و روی Connect Wallet کلیک کنید.

آموزش کسب درآمد از بازی استار اطلس

در کنار فانتوم، روی دکمه Connect کلیک کنید.

آموزش بازی استار اطلس

کیف پول فانتوم شما در مرورگر راه‌اندازی می‌شود. رمز عبور خود را وارد کنید و سپس روی Unlock کلیک کنید تا کیف پول فانتوم باز شود.

آموزش راه اندازی بازی استار اطلس

با کلیک کردن روی Connect، ارتباط بین استار اطلس و فانتوم را تأیید کنید.

بازی استار اطلس

در ادامه مشاهده می‌کنید که فانتوم به استار اطلس متصل شده است. می‌توانید این پنجره را ببندید.

بازی استار اطلس

برای شروع بازی، روی Choose Faction کلیک کنید.

بازی استار اطلس

جناح خود را از لیست 3 گزینه‌ای که به شما داده شده است، انتخاب کنید.

گیم پلی استار اطلس

برای هر گروه، شرحی از هر یک و چند آمار مختلف در مورد نقاط قوت، ضعف و محبوبیت آن‌ها در بازی استار اطلس قابل‌مشاهده است. وقتی جناحی را که دوست دارید پیدا کردید، می‌توانید با اسکرول کردن در پنجره‌ای که در زیر می‌بینید، آن‌ها را انتخاب کنید.

برای تایید انتخاب خود روی گزینه Choose کلیک کنید.

بازی استار اطلس

شما باید یک تراکنش کوچک را در کیف پول فانتوم خود تأیید کنید. روی تایید کلیک کنید.

بازی استار اطلس

هنگامی‌که تراکنش شما انجام شد، وارد بازی خواهید شد!

بازی استار اطلس

توجه: اگر هیچ SOL در کیف پول فانتوم خود ندارید، روند ثبت‌نام تا زمانی که در یک صرافی خرید نکنید و سپس آن را به فانتوم منتقل کنید، پیش نمی‌روند.

اکنون می‌توانید بازی استار اطلس را شروع کنید! این بازی یک پروژه هیجان‌انگیز با ویژگی‌های مفید و گیم پلی جذاب است که در سال 2021 ارائه‌شده است.

نحوه کسب درآمد از بازی استار اطلس

با به دست آوردن ATLAS در طول بازی، شما درآمد واقعی کسب می‌کنید. در حال حاضر، تنها راه برای کسب ATLAS خرید کشتی است.

باید مطمئن شوید که منابع کشتی‌های شما تمام نمی‌شود. اگر منابع کشتی شما قبل از شارژ مجدد تمام شود، ثبت‌نام شما لغو می‌شود و تا زمانی که سفینه فضایی خود را دوباره تهیه نکنید و دوباره ثبت‌نام نکنید، چیزی عایدتان نمی‌شود.

مقدار ATLAS که به دست می‌آورید بر اساس نوع کشتی‌ای است که ثبت‌نام کرده‌اید مشخص می‌‌شود. هر چه کشتی گران‌تر یا نادرتر باشد، هنگام کاوش در کهکشان، ATLAS بیشتری تولید می‌کند. همچنین باید میزان هزینه شده برای منابع را نیز در نظر بگیرید.

هزینه هر منبع در بازار مشخص شده است. در حال حاضر، ارزان‌ترین سفینه فضایی استار اطلس Opal Jet است. هزینه نگهداری این سفینه را نیز می‌توانید در بازار استار اطلس مشاهده کنید. همچنین میزان درآمدی که می‌توانید در ازای نگهداری این سفینه به دست آورید مشخص شده است.

در هرزمانی می‌توانید ارز ATLAS خود را به کیف پول فانتوم بازگردانید. شما همچنین می‌توانید کشتی‌های موجود خود را در بازار لیست کنید تا شخص دیگری با ATLAS خود آن‌ها را خریداری کند. این کشتی‌ها به‌عنوان NFT معامله می‌شوند و بنابراین تعداد آن‌ها محدود است.

هرچه قیمت NFTها در بازی بیشتر باشد، ارزش دارایی شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

سخن پایانی – بازی استار اطلس (Star Atlas)

بازی استار اطلس از آن بازی‌هایی است که در سال 2021 بسیار مورد اقبال بازیکنان و البته سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال قرار گرفت. استار اطلس یک بازی ویدیویی است که رویدادهای آن در چندین سال آینده در حال رخ دادن است. بازیکنان این شانس را دارند که در بازی کاوش کنند، دارایی‌های بازی را خریداری کنند و به کسب درآمد از بازی استار اطلس بپردازند. در این مطلب به معرفی این بازی، نحوه دانلود و راه‌اندازی آن پرداختیم و در ادامه به نحوه کسب درآمد از بازی استار اطلس با استفاده از توکن‌های ATLAS و POLIS پرداختیم.

سؤالات متداول – کسب درآمد از بازی استار اطلس

آیا دانلود بازی استار اطلس برای اندروید امکان‌پذیر است؟

در زمان نگارش این مطلب این بازی تحت وب است و شما می‌توانید آن را با کامپیوتر یا موبایل بازی کنید.

نحوه دانلود بازی استار اطلس برای کامپیوتر چگونه است؟

این بازی در حال حاضر به‌صورت تحت وب در دسترس است.

سایت اصلی بازی استار اطلس چیست؟

برای دسترسی به وب‌سایت اصلی بازی استار اطلس می‌توانید از این لینک استفاده کنید.

آینده ارز دیجیتال استار اطلس چگونه خواهد بود؟

اطلاعات قیمتی مربوط به ارز دیجیتال ATLAS را می‌توانید در صفحه قیمت ارز دیجیتال ATLAS مشاهده کنید.

پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال ATLAS را از کجا مشاهده کنیم؟

برای دسترسی به سیگنال توکن ATLAS، پیش‌بینی قیمت و موارد دیگر وارد صفحه قیمت توکن ATLAS در ایران بروکر شوید.

ارز دیجیتال POLIS چیست و چطور آن را بخریم؟

برای معامله این رمزارز می‌توانید وارد صفحه خرید و فروش POLIS در ایران بروکر شوید.

دیدگاه خود را درباره این مطلب بنویسید

امتیاز شما:

از 5

( )

امتیازی ثبت نشده

نظر خود را بنویسید