قطع همکاری بروکر فارکس‌تایم با ایران و ادغام مشتریان با آلپاری

اخیرا بروکر فارکس‌تایم یک اطلاعیه برای تمام مشتریان خود ارسال کرده و خبر از انتقال تریدرها به بروکر آلپاری داده است. این خبر باعث نگرانی بخشی از مشتریان فارکس‌تایم شد. اما با بررسی بیشتر مشخص شد که جای نگرانی وجود ندارد. بلکه تنها قرار است رویای قدیمی آقای داشین مبنی بر ادغام کامل آلپاری و فارکس‌تایم ذیل برند آلپاری محقق شود.

با مراجعه به سایت fxtm می‌توان فهمید که رگوله این بروکر همان رگوله آلپاری اینترنشنال است. یعنی رگوله Mauritius. در واقع شاید بتوان چنین نتیجه گرفته که فارکس تایم که زمانی یک آی‌بی منطقه‌ای برای آلپاری بود و بعدها به عنوان بروکر مطرح شد مجدد با آلپاری ادغام می‌شود. ماجرا این است که بعد از اینکه شعبه UK آلپاری در سال ۲۰۱۵ اعلام ورشکستی کرد آلپاری به دو بخش تقسیم شد. یکی آلپاری لیمیتد (که همان آلپاری روسیه بود) و امروزه با رجیستر Saint Vincent مشغول به فعالیت است و رگوله ندارد و دیگری آلپاری اینترنشنال که با رگوله Mauritius کار می‌کرد و تحت برند exinity بود که شامل فارکس‌تایم هم می‌شد.

logo

ظاهرا رویای قدیمی و دلنشین آقای داشتین مبنی بر ادغام همه آلپاری‌ها و فارکس‌تایم زیر برند واحد آلپاری در حال تحقق است. Andrey Dashin بنیان‌گذاری و سرمایه‌گذار اصلی گروه آلپاری است. (نفر دوم از سمت راست)

848x296 1 1

بنابراین جای نگرانی وجود ندارد و همچنان تمام تریدرها می‌توانند با بروکر فارکس‌تایم هم ادامه دهند اما با برند جدید آلپاری و رگوله Mauritius.

هم‌اکنون تمام مشتریان فارکس‌تایم که از ایران ثبت‌نام کرده‌ بودند به آلپاری منتقل شده‌اند و هیچ کاربر ایرانی جدیدی نمی‌تواند در بروکر فارکس‌تایم ثبت‌نام کند و تمام افتتاح حساب‌های جدید باید در بروکر آلپاری انجام شود.

متن اطلاعیه فارکس تایم

با توجه به نیمه اول پر مشغله سال جاری، ما بیشتر از هر زمان متعهد هستیم که فرصت‌های بازار‌های مالی را به مخاطبان جهانی در هر جا و با هر سبک تجاری که هستند، ارائه دهیم. ما از اهمیت ارائه خدمات بهینه و گسترده به کابران خود در این بازار پرنوسان آگاه هستیم، در حال حاضر تیم آلپاری تصمیم به سرمایه‌گذاری برای ارائه بیشتر این خدمات به مشتریان خود در سراسر جهان دارد.

تیم ما در حال حاضر تمامی خدمات خود به زبان فارسی را تحت چندین برند متفاوت از جمله Alpari International ( آلپاری بین‌المللی)، Alpari ( آلپاری ) و FXTM ارائه می‌دهد. این خدمات در طی چندین سال رشد فراوانی کرده اند و ما از اینکه امروزه تعداد زیادی از مشتریان فعال ما از آنها بهره می‌برند بسیار خرسندیم. به منظور تحکیم کارایی و بهبود بخشیدن به خدمات برای مشتریان محترم فارسی زبان در ماه‌های آینده خدمات ما تحت برند Alpari.com /alpariforex.org ارائه خواهند شد.

این تغییر به این دلیل صورت می‌گیرد که ما با تمرکز، اتحاد و تلاشی کامل از تجربه 22 ساله خود تحت برند Alpari، تجارتی مناسب‌تر و همچنین خدماتی بهتر را برای مشتریان خود فراهم آوریم. ما این تغییر را در طی چند ماه آینده انجام خواهیم داد و بر مشتریانی که در حال حاضر از خدمات ما تحت برندهای FXTM و Alpari International استفاده می‌کنند، تأثیری نخواهد گذاشت و آنها همچنان از همان محصولات، قیمت‌گذاری و خدمات مشابه و حتی بهتری بهره‌مند خواهند شد. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر، با تیم پشتیبانی مشتری ما تماس بگیرید.

بخوانید:

معرفی و بررسی بروکر فارکس‌تایم

معرفی و بررسی بروکر آلپاری

فهرست مطالب
تبلیغات

«ایران بروکر» نظری درباره محتوای تبلیغاتی ندارد.

function ibwAdsHandler(){ let parent = document.getElementById('ibw-ads')?.children[0]; if (parent) { let children = Array.from(parent.children); let shuffledMiddleChildren = ibwAdsShuffle(children.slice(1, -1)); shuffledMiddleChildren.forEach(child => { parent.insertBefore(child, parent.children[parent.children.length - 1]); }); } } function ibwAdsShuffle(array) { for (let i = array.length - 2; i > 0; i--) { const j = Math.floor(Math.random() * (i + 1)); [array[i], array[j]] = [array[j], array[i]]; } return array; } ibwAdsHandler();

ممکن است دوست داشته باشید

منتخب سردبیر

دیدگاه خود را بنویسید

دنبال‌کردن
اطلاع از
guest

0 دیدگاه
بازخوردهای درون متنی
دیدن همه نظرات
بروکرهای منتخب
یو اس جی
آمارکتس
آلپاری
ارانته
اچ وای سی ام
صرافی‌های منتخب
کوکوین
بینگ ایکس
کوینکس
نوبیتکس
اکسیر
والکس

این وبسایت در راستای قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌نماید و هیچ پیشنهاد مالی در خصوص معامله ارائه نمی‌دهد. بازارهای مالی به دلیل ریسک بسیار بالایی که دارند برای همه‌ی افراد مناسب نیستند.